Predzápas Španielsko proti Holandsku

Najnovšie články

Tamara Morávková je už hráčkou pražskej Slavie: Jedno z mojich (veľkých) víťazstiev

04 MAR 2023 | ČLÁNOK
Avizovaný prestup slovenskej futbalistky Tamary Morávkovej do pražskej Slavie je skutočnosťou. Slovácko už začiatkom týždňa oznámilo jej odchod, klubu z českej metropoly však pár dní trvalo, kým všetko administratívne zúradoval a v piatok podvečer jej príchod oficiálne oznámili aj „zošívaní.“ A samotná hráčka potom poskytla rozhovor webovému sídlu SFZ.

Real Madrid podpísal zmluvu s kolumbijskou útočníčkou Lindou Caicedovou, hviezdou majstrovstiev sveta do 17 rokov v 2022

25 FEB 2023 | ČLÁNOK
24.2.2023 madridský klub oficiálne oznámil, že Linda Caicedo (Valle del Cauca, 2005) je teraz novou hráčkou Realu Madrid po tom, čo pred dvoma dňami dosiahla plnoletosť. Kolumbijská futbalistka sa zapája do tréningov vedených Albertom Torilom vo Valdebebas. Nosí číslo 19 a "Linda C." v jej chrbte. S rodičmi odcestoval do hlavného mesta Španielska. Vzťah s klubom je na najbližšie dve sezóny. Pochádza z klubu Deportivo Cali. S Kolumbiou bola 15-krát v reprezentácii "A" (štyri góly, proti Čile, Ekvádoru, Argentíne a Nigérii).

Predstavuje sa brankárka Anika K. H. Tóth: Cítim sa vítaná

24 FEB 2023 | ČLÁNOK
Nemožno ju nevidieť, nepočuť. Meria 176 cm (alebo 5,8 stopy), komunikuje po anglicky (pri francúzštine sa trochu pýri bezradnosťou, aj keď Kanada je oficiálne dvojjazyčná), v bráne si zastane svoje miesto v tréningu a potvrdila talent aj počas svoje reprezentačnej premiéry. V prvom rozhovore pre futbalsfz.sk sa predstavuje Anika Katarina Huber Tóth, brankárka slovenskej ženskej reprezentácie.

Jenni Hermoso strelila v januári s Pachucou štyri góly, o jeden menej ako Charlyn Corral

31 JAN 2023 | ČLÁNOK
Jenni Hermoso strelila štyri góly s Pachucou v januári 2023 v najvyššej kategórii mexického ženského futbalu. V deň, ktorý uzavrel mesiac, Jenni strelila dva góly proti Pumas 28. dňa (Estadio Olímpico Universitario), vo štvrtom termíne turnaja Clausura (sezóna 2022-2023). Pachuca vyhrala 2:3. Útočníčka Madridu skórovala v 64. minúte (ľavou nohou) a aj v 77. minúte (hlavou).

Irene Paredes predĺžila zmluvu do roku 2025 (osem gólov futbalistky Barcelony)

28 JAN 2023 | ČLÁNOK
27. januára 2023 FC Barcelona oficiálne oznámila obnovenie zmluvy Irene Paredes do 30. júna 2025. Stredná obrankyňa Euskadi ukončila vzťah s klubom toto leto 2023. Futbalistka z Gipuzkoa podpísala kontinuitu na dvoch sezóny spolu s prezidentom Joanom Laportom v prezidentskej kancelárii Camp Nou.

Aline sa vracia do Granadilla Tenerife po relevantnom príbehu

24 JAN 2023 | ČLÁNOK
Aline Reis, brazílska brankárka, sa vracia do Granadilly Tenerife, aby sa zúčastnila s ostrovným tímom v druhej polovici sezóny 2022-2023 (Liga F a Copa de la Reina). Oficiálne to modro-biely klub zverejnil 23. januára. Na konci zimného okna 2021-2022 Aline klesla presne na Granadilla Tenerife, keď sa brazílska reprezentantka rozhodla zavesiť si rukavice ako futbalistka.
Najaktuálnejšie informácie o hráčoch