Predzápas Španielsko proti Holandsku

Najnovšie články

Vicky: najmladšia futbalistka, ktorá debutovala v FC Barcelona

17 SEP 2022 | ČLÁNOK
Vicky sa stala najmladšou futbalistkou (16 rokov), ktorá debutovala v prvom tíme FC Barcelona v Lige od roku 2015. S týmto rekordom prekonala Claudiu Pinu (chýbajúca pre zranenie). Vicky sa 17. septembra zúčastnila 63 minút na domácom víťazstve katalánskeho tímu proti Granadille Tenerife (2:0, Geyse Ferreira a Graham Hansen). Bývalú hráčku Madridu CFF nahradila Oshoala.

María José Pérez sa po titule v Sabadell vracia do Barcelony v elitných dvadsiatich sezónach

15 SEP 2022 | ČLÁNOK
V tejto sezóne 2022/2023 uplynie dvadsať rokov odvtedy, čo Centre d'Esports Sabadell vyhral titul Copa de la Reina. María José Pérez z Kanárskych ostrovov bola súčasťou tohto tímu Vallesan spolu s Carolinou Mirandou z Navarry (športová riaditeľka RCD Espanyol) a medzinárodnou brankárkou Maríou José Pons. Tento víkend sa Mariajo Pérez (Tenerife, 1984) vracia do Katalánska s Granadillou Tenerife, kde sa stretne s FC Barcelona v druhom dni F League, novej profesionálnej ligy.

Esther podpísala poker gólov v európskom štarte proti Rakúšankám

19 AUG 2022 | ČLÁNOK
Esther González odštartovala hviezdny štart v Európskej ženskej lige majstrov 2022-2023. Útočníčka Realu Madrid podpísala gólový pokerový zápas proti Sturmu Graz vo Valdebebas 18. augusta. Ženský tím Madridista vyradil rakúske futbalistky zo súťaže (4. skupina, 6:0). Útočníčka Granady otvorila skóre už v prvom polčase a v druhom polčase predĺžila rekord tromi gólmi. Naomie a Athenea dokončili ciele.

Rozhodkyňa Mária Súkeníková: dvanásty vrcholový ženský turnaj

08 AUG 2022 | ČLÁNOK
Pre slovenskú rozhodkyňu Máriu Súkeníkovú boli práve skončené majstrovstvá Európy žien štvrté absolvované. Nimi zavŕšila svoj tucet špičkových turnajov – aj MS 17, MS, OH – a teraz nastáva čas, keď jej v živote nebude zaberať priestor zástavka futbalového asistenta rozhodcu. V Anglicku vytvorila už tradičné trio s Češkami Janou Adámkovou (hlavná) a Luciou Ratajovou (druhá asistentka), UEFA im zverila dva zápasy v skupinovej fáze Portugalsko – Švajčiarsko (2:2) a Francúzsko – Island (1:1).

Hráčka Barcelony Lucy Bronzeová vyhráva Euro ako jediná zástupkyňa Iberdrola lige vo finále Wembley

01 AUG 2022 | ČLÁNOK
Lucy Bronze (1991), nová futbalistka FC Barcelona 2022-2023, bola 31. júla vyhlásená za majsterku Európy s anglickým tímom. Bolo to prvýkrát v histórii, čo anglické hráčky dosiahli toto ocenenie. Vo finále zdolali osemnásobného kontinentálneho šampióna Nemecko. Lucy Bronzeová odohrala 120 minút finále vo obvyklej prirodzenej pozícii: pravá zadná časť obrany. Bola jedinou zástupkyňou Iberdrola lige spomedzi 46 futbalistiek registrovaných Anglickom a Nemeckom v záverečnej fáze Eura.
Najaktuálnejšie informácie o hráčoch

Pau TORRES

  • Vek: 25 (16/1/1997)
  • Aktualizácia: 27 SEP 2022