Valencia CF

VALENCIA CF
Valencia prehrala na hosťovaní v Levante Las Planas (3:0) 9. júna 2024. Táto konfrontácia sa odohrala na ihrisku Municipal Les Planes, čo zodpovedá 29. zápasu F Ligy. Yasmín Mrabet strelila prvý gól premenením penalty (min 24). Najvyšší trest spáchala María Molina ručne. Melanie Serrano predĺžila vedenie (min 65), podávala Irine Uribeovej. Konečný výsledok stanovila Júlia Mora (min 74) po asistencii Ghizlane Chebbak. Irina zakončila z brvna.

Valencia zdolala Sevillu (3:1) 26. mája 2024. Táto konfrontácia sa odohrala na štadióne Puchades, čo zodpovedá 28. zápasu Ligy F. Ainhoa ​​​​Alguacil otvorila skóre (min 18) po rohu. Marina Martí predĺžila (min 30), na konci protiútoku s asistenciou Asun Martínez. Stav 3:0 (min 43) zariadila Ivonne Chacónová. Cristina Martín-Prieto uzavrela rozdiel (min 81). Marína zakončila z brvna. Pamela González dostala priamu červenú kartu (min 68). Týmto víťazstvom tím Valencie matematicky dosiahne stálosť v Lige F.

Valencia prehrala na návšteve v Madride CFF (6:1) 12. mája 2024. Táto konfrontácia sa odohrala na štadióne Fernanda Torresa (Fuenlabrada), čo zodpovedá 27. dňu zápasu Ligy F. Gio Queiroz strelila iniciály gólu na ukončenie protiútokov (min 16 a 27): prvý po akcii Young-ju lee a druhý po účasti Karen Araya. Ainhoa ​​​​Alguacil uzavrela rozdiel (2:1, min 53) po asistencii Marina Martí. Luany da Silva zvýšila na 3:1 (min 58) pri Giovom podaní. V záverečnej časti zápasu zvýšili: na 4:1 (min 87), práca Aidy Esteve, asistencia Lucíe Pardo a zákrok Grace Chanda. 5-1 (min 90+2), skórovala Chanda po odmietnutiach v priestore a rozohrávke Lucíe. 6-1 (min 90+7), práca Aldana Cometti po asistencii Aida.

Valencia prehrala s SD Eibar (0:2) 4. mája 2024. Táto konfrontácia sa odohrala na štadióne Puchades, čo zodpovedá 26. zápasovému dňu Ligy F. Góly strelili Ane Campos (min 62) a Annelie Leitner (min 84). Rakúska útočníčka tak dosiahla prvý gól za klub Euskadi. Asistencie si pripísali Laura Camino a Andrea Álvarez.

Valencia CF prehrala na návšteve Costa Adeje Tenerife (1:0) 27. apríla 2024. Táto konfrontácia sa odohrala na Mestskom štadióne v Adeje, čo zodpovedá 25. zápasu ligy F. Útočníčka Ange Koko strelila jediný gól (min 61), po asistencii Pisco a hre Yerliane Morenovej. Pre útočníčku z Pobrežia Slonoviny to bol štvrtý gól v tejto kampani. Jassina Blom trafila brvno (min 16). Kerlly Real musela byť pre zranenie vystriedaná. Ainhoa ​​​​Delgado sa vrátila. Debutovala aj Venezuelčanka Bárbara Martínez Flores. Súťažila s klubmi Estudiantes de Guárico, Caracas FC, Yaracuyanos FC a ADIFFEM. Futbalistky Tenerife pózovali na úvodnej fotke s tričkami povzbudzovania a sily pre Paolu Hernándezovú a Nataliu Ramosovú, ktoré si v apríli vážne zranili kolená.

Valencia zdolala Real Sociedad (3:0) 21. apríla 2024. Táto konfrontácia sa odohrala na štadióne Puchades, čo zodpovedá 24. zápasovému dňu Ligy F. Ana Marcos otvorila skóre už v 4. minúte, keď hlavičkovala centrum Marina Martí. V 55. minúte Marina opäť asistovala Ana na 2:0. Tretí a posledný gól Valencie strelila Asun Martínez (min 86), ľavačkou a pri odrazení Ale Bernabé, po akcii Kerlly Real.

Valencia a Levante vyrovnali (1:1), 14. apríla 2024 v Derbi Teika. Táto konfrontácia sa odohrala na Mestalle (10 532 fanúšikov), čo zodpovedá 23. zápasu ligy F. Skóre otvorila útočníčka Alba Redondo v osobnej hre (min 30), po akcii Leire Baňos. Ana Marcosová stanovila konečný výsledok (min 33), keď využila defenzívny nesúlad s odrazom. Pre zranenie odišla útočníčka Asun Martínez (min 62).

Valencia prehrala na hosťovaní s Atléticom Madrid (1:0) 30. marca 2024. Táto konfrontácia sa odohrala v Alcalá de Henares, čo zodpovedá 22. zápasu ligy F. Jediný gól strelila Rasheedat Ajibade (min 45+1), keď zakončila hlavičkou po asistencii Evy Navarrovej.
Proti tímu Valencie debutoval na červeno-bielej lavičke Arturo Ruiz. 26. marca madridský klub zoficiálnil jeho najímanie. Podpíše zmluvu do konca sezóny. Nahradí Manola Cana.

Valencia zdolala Granadu (4:1) 23. marca 2024. Táto konfrontácia sa odohrala na štadióne Puchades, čo zodpovedá 21. zápasovému dňu Ligy F. Skóre otvorila Maca Portales (min 19), pri podaní Jimena Lópezová. Ana Marcosová predĺžila (min 48), po asistencii Fiammy Benítezovej. Tretí gól strelila Asun Martínez (min 50), po prihrávke Maca. Ivonne Chacónová zvýšila na 4:0 s asistenciou Elisha Sulolu (min 76). V nadstavenom čase Ivonne penaltovala Ednu Imade. Maximálny trest premenila Lauri Requena (4:1, min 90+1).

Valencia prehrala na hosťovaní v Athletic Clube (2:0) v dvadsiaty zápas Ligy F. Táto konfrontácia sa odohrala 17. marca 2024 v Lezame. Prvý gól strelila Irene Ogiza (min 48), hlavičkou po rohu, ktorý zahrala Nerea Nevado. Irene debutovala ako strelkyňa v tejto lige F. Marta Sanadriová zvýšila skóre (min 78), opäť v službách Nerea. Pauleta Sancho zakončila z brvna. Tím Bilbaa tak pridal už štvrté víťazstvo v rade na tomto turnaji.

Valencia a Real Betis remizovali (2:2), 10. marca 2024. Táto konfrontácia sa odohrala na štadióne Puchades, čo zodpovedá 19. zápasovému dňu Ligy F. Marina Martí otvorila skóre (min 35) zakončením ľavou noha v službách Fiammy Benítezovej. Antonia Canales zneškodnila penaltu Júlie Aguado (min 45+3). Ďalší trest, ktorý urobila Rhiannon Robertsová na Anu Marcosovú, viedol k vylúčeniu anglickej strednej obrankyne (min 48). Maximálny trest premenila Ana Marcosová. Červenú kartu dostala aj Jimena Lópezová, v tomto prípade za dvojnásobnú žltú (min 72). Po odraze Violeta Quilesová uzavrela medzeru za andalúzskym tímom (min 56). Konečný výsledok stanovila Natalia Montilla (min 89), po odraze od brankárky.

Valencia vyhrala návštevu Huelvy (1:3) v deň zápasu 18 Ligy F. Táto konfrontácia sa odohrala 17. februára 2024 na štadióne Antonia Toleda. Ana Marcos strelila prvé dva góly zápasu: 0-1 (min 30), zakončila ľavou nohou po asistencii Estely Fernándezovej; 0:2 (min 52), hlavička, po priamom kope Pauleta Sancho. Jimena Lópezová zvýšila (0:3, min 56), po rohu, ktorý zahrala Pauleta. Sandra Castellóová uzavrela rozdiel (1:3, min 66), po rohovom kope Isiny Corteovej. Raiderlin a Fiamma dokončili s drevom. Tím Valencie nevyhral na tomto turnaji od 12. dňa zápasu.

Valencia prehrala doma s Villarrealom v regionálnom derby (0:1) v deň zápasu 17. ligy F. Táto konfrontácia sa odohrala 10. februára 2024 na štadióne Puchades. Severoameričanka (medzinárodná s Jamajkou) Kayla McKenna strelila jediný gól hlavou (min 34), po asistencii Nerea Pérez. Futbalistky "groguetes" pridávajú tretie víťazstvo za sebou.

Valencia prehrala na návšteve Realu Madrid (7:1) v deň zápasu 16. ligy F. Táto konfrontácia sa odohrala 3. februára 2024 vo Valdebebas. Caroline Møller Hansen zaznamenala hetrik (min 38, 45 a 53). Linda Caicedo predĺžila víťazstvo, keď odrazila María Molina (min 29); Signe Bruun, hlavička (min 65); Naomie Feller (min 81); a Maite Oroz (min 90+1). Asistencie poskytli Feller (dve), Toletti, Athenea, Svava, Zornoza a Abelleira. Jediný gól Valencie strelila Ana Marcos (4:1, min 56), podávala ju Asun Martínez.

Valencia a Costa Adeje Tenerife remizovali (1:1) 27. januára 2024. Táto konfrontácia sa odohrala na štadióne Puchades, čo zodpovedá 15. zápasovému dňu Ligy F. Skóre otvorila Maca Portales (min 31), na podaní Fiammu. Konečný nerozhodný výsledok sa z diaľky postarala ľavonohá Raquel Peňa Pisco (min 90). Maca a Yerliane museli vystriedať pre zranenie.

Valencia prehrala na návšteve Eibaru (1:0) v deň zápasu 14. ligy F. Táto konfrontácia sa odohrala 21. januára 2024 na štadióne Ipurua. Jediný gól strelila Esperanza Pizarro (min 62), po asistencii Arene Altonaga.

Valencia padá v Kráľovskom pohári. Prehrali s Levante UD (0:1). Táto jednozápasová konfrontácia osemfinále sa hrala 13. januára 2024 na štadióne Puchades. Gól skórovala Mayra Ramírez, ktorý využila odraz v priestore po akcii medzi Alba Redondo a Ángela Sosa (min 44).

Valencia prehrala doma proti Atléticu Madrid (1:6) 7. januára 2024. Táto konfrontácia sa odohrala na štadióne Antonia Puchadesa, čo zodpovedá hraciemu dňu 13 ligy F. Pauleta Sancho posunula tím Valencie dopredu po asistencii Martínez Salinas (min 10). Sheila Guijarro strelila poker gólov (min 14, 23, 26 a 36): prvý po odraze od brankárky; druhý po osobnej hre; tretí bol po ďalšom odmietnutí najrýchlejším hetrikom tohto turnaja; a štvrtý, keď zakončila hlavičkou v podaní Leicy Santosovej. Dosiahla tak jedenásty cieľ tejto súťaže a stala sa najlepšou strelkyňou tejto ligy F. Eva Navarro zavŕšila víťazstvo (min 59), presne po asistencii Sheily Guijarrovej; a Gabi García (min 73), po rohovom kope, ktorý zahrala Carmen Menayo. Bol to prvý gól pre Gabi ako červeno-bielej hráčky. Zúčastnila sa aj hry 1:3.

Valencia vyhrala návštevu Granady (0:1) v deň zápasu 12 Ligy F (posledný ročník 2023). Táto konfrontácia sa hrala 17. decembra na štadióne Los Cármenes. Jediný gól strelila v posledných minútach Ana Marcosová, ktorá zakončila protiútok, po asistencii Mexičanky Jimeny Lópezovej (min 90+4). Pauleta a Lauri dokončili s drevom. Víťazstvo Valencie im unikalo od 7. dňa zápasu, keď porazili Sporting Club de Huelva.

Valencia CF prehrala doma s Madridom CFF (3:4) 10. decembra. Táto konfrontácia sa odohrala na Estadi Antonio Puchades z Ciutat Esportiva VCF, čo zodpovedá jedenástemu dňu Ligy F. Za tím Valencie strelili: dva góly Ivonne Chacón (1:0 min 26, po prehre Camila Sáez; a 3:1 min 59) a Pauleta Sancho (2:0 min 50, ľavou nohou). O asistencie sa podelili aj Chacón a Pauleta. Na madridskej strane Rachael Kundananji (2:1 min 57), Karen Araya (3:2 min 74), Aldana Cometti (3:3 min 81) a Ana González (3:4, min 90+1, z penalty spáchaný rukami Kerlly Real). Asistencie si pripísali Laurita, Luany a Librán.

Valencia prehrala na hosťovaní v Euskadi proti Realu Sociedad (2:0) 25. novembra. Táto konfrontácia sa odohrala v Zubiete, čo zodpovedá desiatemu zápasovému dňu Ligy F. Góly strelila v 6. a 47. minúte Synne Jensen. Nerea Eizaguirre a Sanni Franssi sa tiež zúčastnili protiútoku, ktorý znamenal prvý gól. Chyba brankárky Enith Salon viedla k ďalšiemu gólu nórskej útočníčky. Manuela Vanegas dostala červenú kartu za dvojnásobnú žltú (min 79).

Valencia CF prehrala doma s Athletic Club (1:2) 18. novembra. Táto konfrontácia sa odohrala na Estadi Antonio Puchades z Ciutat Esportiva VCF, čo sa týkalo deviateho dňa Ligy F. Skóre otvorila Clara Pinedo premenením penalty (min 43), za knokaut na Bibi Schulzeovú. Ana Marcosová zakončila z brvna. V 68. minúte vyrovnala skóre Pauleta Sancho, víťazstvo klubu Euskadi dopriala Patri Zugasti (min 86), asistenciou Paula Arana. Athletic tak získava prvé tri body mimo Lezamu. Zugasti debutovala ako strelkyňa v prvom tíme Bilbaa.

Valencia prehrala s Levante v derby (3:1), 12. novembra. Táto konfrontácia sa odohrala na Estadi Ciutat de València, čo zodpovedalo ôsmemu dňu Ligy F. Hlavnú úlohu tu zohrávali kolumbijské futbalistky. Ivonne Chacón otvorila skóre (0:1, min 12), po asistencii Claudie Florentino. Mayra Ramírezová sa vrátila dvoma gólmi (min 24 a 45), prvým v osobnej hre a druhým pri podaní Antônie Da Costu. Konečné 3-1 stanovila María Méndezová (min 52) po rohu a niekoľkých odmietnutiach a odrazoch. María Molina dostala červenú kartu za dvojnásobnú žltú kartu (min 26).

Valencia vyhrala (0:1) a vyradila Club Deportivo Ginelux Juan Grande, ktorý trénuje Fran Bordón. Kráľovský pohár 2023-2024 sa vrátil na štadión Juan Grande na juhu Gran Canaria v tomto treťom kole jednozápasovej súťaže 8. novembra 2023. Jediný gól strelila ekvádorská obrankyňa Kerlly Real (minúta 88) po rohovom kope, ktorý zahrala Sara Tamarit.

Valencia CF zdolala 4. novembra doma Sporting Huelva (2:0). Táto konfrontácia sa odohrala na Estadi Antonio Puchades z Ciutat Esportiva VCF, čo sa týkalo siedmeho dňa Ligy F. Skóre otvorila María Molina (min 5), keď po odraze zakončila z okraja poľa. Claudia Florentino predĺžila (min 79) hlavičkou po rohovom kope Sara Tamarit. Futbalistky Valencie tak dosiahli prvé víťazstvo na domácej pôde. Zranenú Enith Salon nahradila čílska brankárka Antonia Canales. Andalúzsky tím v tejto súťaži stále nevyhral.

Betis a Valencia remizovali (2:2) 21. októbra. Táto konfrontácia sa odohrala na ihrisku Ciudad Deportiva Luis del Sol, čo zodpovedá šiestemu dňu Ligy F. Tím Valencie dosiahol dvojgólový náskok. Skóre otvorila Anita Marcosová (min 27), po asistencii Estely Fernándezovej. Fiamma Benítezová rozšírila zakončením hlavičkou (min 33) v podaní útočníčky Asun Martínezovej. Carmen Álvarezová uzavrela rozdiel (min 43) po prihrávke od Natalie Montillovej. Carol Férezová stanovila konečný nerozhodný výsledok (min 64) po asistencii Carly Armengolovej. Júlia Aguado trafila žrď (min 72). Júlia a Carol sa postavili proti starému tímu. Pre zranenie musela byť vystriedaná brankárka Enith Salon (min 66) a potom debutovala čilská Antonia Canales. Debut mala aj Elisha Sulola, ktorý Anitu vystriedala v 83. minúte. Pauleta Sancho dostala červenú kartu za dvojitú žltú kartu (min 79).
Valencia CF vyhrala na hosťovaní v FC Sevilla (1:2), 14. októbra. Táto konfrontácia sa odohrala na štadióne Jesúsa Navasa, čo zodpovedá piatemu dňu Ligy F. Inma Gabarro dostala Sevillu FC do vedenia v 63. minúte, keď ju podávala Eva Llamas. Valencijčanky otočili, keď skórovali Sara Tamarit (min 79) a Anita Marcos (min 84). Zúčastnili sa Fiamma Benítez a Estela Fernández.

Valencia a Levante Las Planas remizovali (1:1) 9. októbra. Táto konfrontácia sa odohrala na štadióne Puchades, čo zodpovedá štvrtému dňu ligy F. Anissa Lahmari posunula katalánsky tím do vedenia (min 9). Vyrovnala Ivonne Chacónová (min 81). Asistencie poskytli Núria Garrote a Elena Gil. Fiamma Benítez trafila brvno v 39. minúte; Laura Martínez a Yasmin Mrabet museli pre zranenie striedať. Levante Las Planas zostáva po štyroch kolách bez prehry.
Valencia prehrala na hosťovaní v Barcelone (6:0), 5. októbra. Táto konfrontácia sa odohrala na Estadi Johan Cruyff, zodpovedajúca prvému dňu F League, v tom čase odloženom kvôli štrajku. Claudia Florentino si strelila dva vlastné góly (min 9 a 21), keď sa snažila vyčistiť dva centri od útočiacej futbalistky Graham Hansenovej. Tretí gól zaznamenala Aitana Bonmatíová (min 42), keď zakončila hlavičkou po asistencii spomínanej Hansenovej. V druhom polčase rozšírili Mapi León centrovanou strelou (min 61); Alexia Putellas z pokutového kopu rukou Pauleta (min 63); a Marta Torrejónová z voľného kopu (min 74).
Valencia CF vyhrala hosťovanie vo Villarreale (1:2), v derby 30. septembra. Táto konfrontácia sa odohrala na Mini Estadi José Manuel Llaneza Sports City, čo zodpovedá tretiemu dňu Ligy F. Čiernobielych sa presadila Fiamma Benítezová (min 16) po asistencii Macareny Portales. Raquel Morcillo vyrovnala (min 27) z priameho kopu ľavačkou. Konečný výsledok stanovila Ainhoa ​​​​Alguacil (min 75).
Real Madrid začal F Ligu 2023-2024 víťazstvom na štadióne Antonia Puchadesa proti Valencii CF (0:2) 15. septembra. V prvej minúte hry podávala Linda Caicedo na gól Athenea del Castillo. Druhý gól strelila Naomie Fellerová po odraze od brankárky Enith Salon (min 72). Claudia Zornoza trafila brvno (min 77) a Caroline Weir žrď (min 84).

23. augusta pridala Valencia CF do svojho tímu stredopoliarka Elisha Sulola (2001), Anglo-Nigérijčanka. Zmluvu podpisuje do 30. júna 2024 spolu s ďalšou sezónou na voliteľnom základe. Po prechode cez anglické tímy Charlton a Tottenham prichádza z portugalského klubu Valadares Gaia.
22. júla 2023 bolo oznámené, že Valencia CF a Olga San Nicolás predlžujú vzťah do roku 2026. Podobne sa Valencia a Deportivo Alavés dohodli na zapožičaní futbalistky z Valencie na sezónu 2023/2024.
Valencia CF oznámila 21. júla podpis čilskej brankárky Antonie Canalesovej so zmluvou do júna 2025. Narodila sa v Santiagu de Chile v roku 2002 a pochádza z Realu Oviedo.
Valencia 20. júla oznámila podpísanie zmluvy so stredopoliačkou Estely Fernández (1991) do júna 2025. Narodila sa v Bilbau a pochádza z Madridu CFF (19 zápasov v Lige F 2022-2023). Hrala aj za Atlético de Madrid, CF Pozuelo a Rayo Vallecano.
Valencijský klub 18. júla oznámil podpis Mariny Martí (ALbacete, 1996) so zmluvou do roku 2025. Pochádza z Alhama CF (30 štartov a osem gólov v F Lige 2022-2023, kapitánka). Členom klubu Murcian je od roku 2018 (140 zápasov, 55 gólov). Súťažila aj s Albacete, Sporting Huelva a SPA Alicante.
13. júla sa Mexičanka Jimena López (1999) stala futbalistkou Valencie CF, do 30. júna 2024 hosťovala OL Reign (USA). Zvyčajne sa vyvíja na ľavej strane.
11. júla oznámil klub z Valencie podpis Claudie Florentino (1998) do roku 2025. Vracia sa do klubu, v ktorom začínala v rokoch 2009 až 2017. Pochádza z Realu Madrid (2020-2023). Hrala aj za Albacete (2017-2020).
21. júna sa Valencia CF a Jesús Oliva dohodli, že budú pokračovať ako hlavný tréner v sezóne 2023-2024. Viedol prvý tím v 47 zápasoch F League v dvoch etapách.
Dňa 8. júna 2023 Valencia oficiálne oznámila stratu ôsmich futbalistiek: Bea Beltrán, Paula Guerrero, María Jiménez, Angy Sanchís, Anna Torrodà a Linda Bakker ukončia zmluvný vzťah s čiernobielym klubom 30. júna. Cossette Morché, Oriana Altuve a Iina Salmi mali zmluvu do roku 2024, ale dosiahli dohodu o ukončení tohto záväzku.
Berta Pujadas predĺžila zmluvu s Valenciou do roku 2025.
LAIA ALEPUZ

LAIA ALEPUZ

 • Klub: Valencia B
 • Aktualizácia: 03 MAR 2024
MARTA CARRO

MARTA CARRO

 • Klub: Valencia CF
 • Aktualizácia: 14 NOV 2023
ANA  MARCOS

ANA MARCOS

 • Klub: Valencia CF
 • Aktualizácia: 22 APR 2024
KERLLY REAL

KERLLY REAL

 • Klub: Valencia CF
 • Aktualizácia: 14 NOV 2023
ENITH  SALON

ENITH SALON

 • Klub: Valencia CF
 • Aktualizácia: 21 NOV 2023
LICED SERNA

LICED SERNA

 • Klub: Valencia CF
 • Aktualizácia: 12 JAN 2024
V posledný deň Ligy F Valencia prehrala v Seville (2:0) na štadióne Jesúsa Navasa 19. mája 2023. Góly strelili Inma Gabarro (min 32), po asistencii Amandy Sampedrovej; a Eva Llamas hlavičkou krížom krážom od Amandy (min 51). Navyše Amanda zakončila z brvna (min 20) a Cristina Martín-Prieto trafila žrď (min 72).

17. mája Valencia CF oficiálne oznámila predĺženie zmluvy s Martou Carro do roku 2025.

V deň zápasu 29. ligy F (predposledná) Valencia prehrala s Madridom CFF (0:2), 14. mája na štadióne Puchades. Aida Esteve a Lucía Pardo zasiahli do hry, ktorú Rachael Kundananji vyvrcholila prvým gólom (min 32). Druhý gól strelila Lucía Pardo hlavičkou po centri Kundananjiho (min 55). Aida Esteve a Ana González Rosa zakončili z brvna.
V deň zápasu 28. ligy F vo valencijskom derby mali Levante UD a Valencia CF remízu (1:1), 7. mája na ihrisku Ciutat de València. Tím granota matematicky dosiahol postup do Európskej Ligy majstrov ako tretí klasifikovaný v Lige F. Macarena Portales získala výhodu pre klub Mestalla (min 13), za asistencie Asuna Martíneza. María Méndez vyrovnala (min 26), po akcii medzi Antôniou Silvou a Paulou Tomás. Alba Redondo poslala drevo dvakrát.

5. mája 2023 Valencia CF oficiálne oznámila predĺženie zmluvy s andalúzskou útočníčkou Annou Marcosovou do leta 2025.

V deň zápasu 27. ligy F na štadióne Puchades porazila Valencia 29. apríla Deportivo Alavés (2:1). Alavés sa ujal vedenia v 4. minúte "olympijským gólom" Gema Soliveres. Valencia otočila skóre: 1:1 (min 52), Macarena Portales; a 2:1 (min 70), Fiamma Benítez. Asistencie si pripísali Fiamma a Asun Martínez. Navyše Fiamma po odmietnutí poslala brvno (min 63). Valencijský tím zaznamenal päť prehier za sebou.
V deň zápasu 26. ligy F v Zubiete prehrala Valencia s Realom Sociedad (4:0) 22. apríla. Skóre otvorila vlastným gólom Fiamma Benítezová (min 58). Synne Jensenová predĺžila výsledok (min 64). Po chybe brankárky Enith Salon skórovala Andreia Jacinto (min 73). Konečné 4:0 strelila Sanni Franssi v podaní Jade Le Guilly (min 84).
V deň zápasu 25. ligy F na štadióne Puchades prehrala Valencia so Sportingom de Huelva (1:2) 16. apríla. Valencijský tím získal výhodu v 3. minúte, keď definovala Ana Marcos po centri od Macarena Portales. Andalúzsky tím premenil dvoma penaltami. Prvú penaltu premenila Laia Ballestéová (min 34). Marta Carro sa ho dopustila na Sofii Hagman. Z brvna zakončili Macarena Portales (min 76) a Berglind Ágústsdóttir (min 78). Ďalší trest v nadstavenom čase. premenila Patrícia Hmírová (min 90+5). Dopustila sa ho brankárka Enith na Ágústsdóttir.
V deň zápasu 24. ligy F prehrala Valencia s Atléticom de Madrid (6:2), 1. apríla na štadióne Wanda Alcalá. V druhom polčase padlo sedem gólov. Dali góly Maitane López (min 20, jej prvý gól na tomto turnaji), Eva Navarro (min 53, z penalty María Molina na Lucíu Moral), Rasheedat Ajibade (min 55), Bárbara Latorre (min 80, z diaľky ) a Lucía Moral (dva, min 59 a 79). Zúčastnili sa Banini, Moral, Navarro a Menayo. Na strane Valencie Fiamma Benítez hlavičkou upravila na 1:1 po rozohrávke Macareny Portales (min 50). Ekvádorčanka Kerlly Real zvýšila po odraze na 4:2 (min 65).
V deň zápasu 23. ligy F na štadióne Puchades prehrala Valencia s Alhamou (1:3), 26. marca. Po centri Kerlly Real zakončila hlavičkou Ivonne Chacónová a posunula tím Valencie do vedenia (min 46). Za Murcianky Aldrith Quintero (min 51, v podaní Raquel Morcillo) a Marina Martí dvakrát otočili skóre (min 54 a 86). Jade Boho a Astrid Álvarez sa zúčastnili na góloch futbalistky z La Mancha. Asun Martínez zakončila žrď (min 59).
V deň zápasu 22. ligy F prehrala Valencia na hosťovaní s FC Barcelona (5:1), 17. marca na Estadi Johan Cruyff. Fridolina Rolfö skórovala, dva (min 27 a trestné min 90+4); Salma Paralluelo, dve ďalšie (min 60 a 66); a Marta Torrejónová (min 45+2). Aitana sa zúčastnila (trikrát). Keira Walsh dokončila drevo (min 54). Pridáva tak plných 22 víťazstiev na štátnom turnaji. Gól Valencie (0:1, min 12, María Jiménez, hlavičkou, po rohovom vhadzovaní Anny Torrodà) znamenal, že katalánsky tím zostal 958 po sebe nasledujúcich minút bez inkasovaného gólu, iba štyri z rekordu súťaže, ktorý je samotného FC Barcelona na sezónu 2020-2021.
V deň zápasu 21. ligy F na štadióne Lezama porazila Valencia 12. marca Athletic Club (0:2). V druhom polčase Macarena Portales (min 48, na druhý pokus) a Ana Marcos (min 82, po niekoľkých odmietnutiach) dosiahli valencijské ciele. Sara Ortega zakončila z brvna. V 80. minúte Mariasun Quiñones zmarila penaltu, ktorú presadila Ana Marcos; maximálny trest spáchala Oihane Valdezate na samotnej Ane Marcosovej. Valencia týmto spôsobom pridáva už tretie víťazstvo v rade na tomto turnaji, ako aj šesť víťazstiev v ôsmich konfrontáciách.
V deň zápasu 20 Ligy F hranej na štadióne Puchades porazila Valencia CF 4. marca Granadillu Tenerife (2:1). Ana Marcosová strelila oba góly tímu Valencie (min 62 a 72), prvý z priameho kopu a druhý po asistencii Bea Beltrán. Vlastný gól Marty Carrovej po akcii Maríe José Pérez dostal ostrovný tím do vedenia (min 42). V 60. minúte dostala červenú kartu Brazílčanka Thais Ferreira. Brankárka Aline Reis odohrala celých 90 minút, keď sa opäť objavila.

VALENCIA PORAZILA REAL BETIS

V deň zápasu 19 Ligy F, ktorá sa hrá na andalúzskej pôde, Valencia 11. februára porazila Real Betis (0:1). Jediný gól dosiahla Marta Carro v 5. minúte po akcii na ľavom krídle pod vedením Fiammy Benítezovej, ktorá po múre s Pauletou Sancho dala gólovú prihrávku cádizskej hráčke. Malena Mieres zmarila penaltu Marty Carro (min 82).
V deň zápasu 18 Ligy F hranej na štadióne Puchades prehrala Valencia CF 4. februára s Realom Madrid (1:6). Caroline Weirová strelila hetrik (min 19, 32 a 72). Za madridský klub skórovali aj Claudia Zornoza (min 43), Kenti Robles (min 52) a Esther González (min 59). Toletti, Weir a Abelleira sa zúčastnili. Vyrovnanie na jeden (min 27) zariadila kapitánka Marta Carroová po odrazenej lopte po zákroku Ana Marcosovej.
V deň zápasu 13 Ligy F hranej na štadióne Puchades prehrala Valencia s FC Barcelona (0:4) 1. februára (v tom čase odložená). Fridolina Rolfö skórovala, dva (min 3 a 22); Asisat Oshoala (min 15) a Aitana Bonmatí (min 46). Nuria Rábano (dvakrát) a Oshoala si pripísali asistenciu. Asun a Fridolina dokončili drevo.
V deň zápasu 17 Ligy F hranej na katalánskej pôde Valencia zdolala 29. januára Levante Las Planas (0:3). Takto pridáva už tretie víťazstvo v tejto súťaži za sebou. V úvodnej minúte otvorila skóre Ana Marcosová po hlavičke Anny Torrodàovej. Druhý gól strelila Asun Martínez po prihrávke Ainhoa ​​​​Alguacila (min 67). Konečný výsledok stanovila Kolumbijčanka Ivonne Chacón v službách Fínky Iiny Salmi (min 84) na Estadi Municipal Les Planes.
Valencia zdolala Villarreal (2:0) v šestnástom kole F Ligy 24. januára 2023 na štadióne Puchades. Za čierno-bielych v druhom polčase skórovali Marta Carro (min 51, hlavička) a Berta Pujadas (min 61, po odraze). Pri úvodnom góle sa zúčastnila Asun Martínez.
V deň zápasu 15. ligy F na štadióne Puchades porazila Valencia 15. januára 2023 Real Sociedad (2:1). V 22. minúte Nerea Eizaguirre posunula tím San Sebastian do vedenia s asistenciou Mirari Uria. Marta Carro vyrovnala na 26, po kombinácii Kerlly Real a Asuna Martínez. Víťazný gól strelila v 86. minúte Berta Pujadas po rohu a odraze od brankárky Adriany Nanclares. Od tohto zápasu proti Realu je Jesús Oliva (športový riaditeľ Valencia CF Femenino) dočasne trénerom prvého tímu. Fonsi Céspedes, zodpovedný za technický sekretariát a Talent Manager, preberá úlohu asistenta trénera, ako klub zverejnil v oficiálnom vyhlásení.

Lídri Valencie oznámili 10. januára 2023 odvolanie prvej trénerky Andrey Estebanovej spolu s jej technickým asistentom Carlosom Durom. Valencijský tím má za sebou päť zápasov bez toho, aby sa im podarilo získať body; je deviaty s 15 bodmi, s jedným zápasom menej a so štyrmi bodmi nad pásmom zostupu, ktoré okupuje Villarreal.

Valencia prehrala s Deportivom Alavés na hosťovaní v Ibaii (4:1). Zodpovedalo to štrnástemu dňu F Ligy, 7. januára 2023. Jediný valencijský gól strelila Fiamma Benítezová v prvej minúte za asistencie Maríe Molina. Klub Euskadi otočil dvojkou Marty Sanadriovej (min 29 a 34, na konci z dvoch protiútokov). Rozšírili sa Cristina Auňón (min 48, pumpovanie z pravej strany) a Elba Vergés (min 68, hlavička). Miku Ito zakončila z brvna (min 25).

Valencia končí v roku 2022 v F Lige prehrou proti Madridu CFF, keďže konfrontácia s FC Barcelona bola odložená na 1. februára kvôli európskym záväzkom katalánskeho klubu.

Valencia podľahla Madridu CFF pri návšteve štadióna Fernanda Torresa vo Fuenlabrade (3:1). Zodpovedalo to dvanástemu dňu Ligy F, 10. decembru. V 15. minúte premárnila penaltu Pauleta, ktorého strela trafila žrď. Navyše v úvode druhého polčasu poslala Anna Torrodàová z priameho kopu brvno. V 59. minúte otvorila skóre Brazílčanka Gabi Nunes v spolupráci s hráčkou Valencie Maríou Molinovou. Macarena Portales asistovala Ana Marcos na vyrovnanie skóre (min 66). Madridský ženský tím opäť skóroval prostredníctvom futbalistky Gabi (min 69). V nadstavenom čase zaokrúhlila Lucía Pardo (min 90+3).
V jedenásty deň F League 4. decembra na štadióne Antonia Puchadesa Ciutat Esportiva VCF, Valencia prehrala s Atléticom de Madrid (0:1). Jediný gól strelila Marta Cardona (min 86), za asistencie Češky Andrey Staškovej. Navyše Merel van Dongen hlavičkovala do brvna (min 60).
Valencia prehrala s Granadillou Tenerife na hosťovaní v La Palmera (1:0). Zodpovedalo to desiatemu dňu Ligy F, 27. novembru. Noelia Ramos zmarila penaltu Fiammy Benítezovej (min 4). Maximálny trest spáchala Pauleta na Clau. Jediný gól dosiahla María José Pérezová (min 37) po rohovom vhadzovaní Pisca a odraze.
V derby na Mestalle získala Valencia CF tri body proti Levante UD (4:2), v deviatom dni hranom 19. novembra. Mayra Ramírezová zakončila z brvna (min 6). Futbalistky Valencie získali dvojgólový náskok cez Asuna Martínezovú (min 41) a Anu Marcosovú (min 45). Alba Redondo dala na 2:1 na druhý pokus a pri podaní Pauly Tomásovej (min 47). Tatiana Pinto vyrovnala na 87, po hre medzi Erikou a Andonovou. V nadstavenom čase sa objavila Asun Martínez, ktorá dosiahla hetrik (min 90+2 a 90+4).
V deň ôsmeho zápasu F League, 5. novembra na štadióne Antonia Puchadesa v Ciutat Esportiva VCF, Valencia prehrala s Athletic Club (1:2). V 32. minúte Fiamma zrazila loptu do brvna, rovnako ako Anna Torrodà z priameho kopu (min 36). Clara Pinedo posunula tím Euskadi do vedenia v 63. minúte. Macarena Portales musela odstúpiť pre zranenie. Paula Arana navýšila náskok v nadstavenom čase (min 90+1) a Anna Torrodà uzavrela medzeru (min 90+4).
V konfrontácii, ktorá prebiehala v prvý deň, 2. novembra na štadióne Puchades, Valencia porazila Betis (3:0). Skóre otvorila už v 10. minúte Holanďanka Linda Bakker. Pauleta Sancho rozšírila, zakončila hlavičkou po rohovom kope Bea Beltrán (min 29). Sara Tamarit pri debute v lige F ako štartérka stanovila definitívny výsledok, keď skončila z diaľky (min 48). Červenú kartu dostala hosťujúca Lidia Sánchez (min 81).
V deň zápasu 7 ligy F, ktorý sa konal na Mini Estadi v Ciudad Deportiva Villarreal, sa klub Castellón a Valencia 30. októbra vyrovnali jednému. Ana Marcos posunula Valencianistas dopredu (min 21), po prihrávke od Fiammy Benítezovej. Sheila Guijarro dala v 54. minúte na 1:1. Pre zranenie musela striedať Berta Pujadas (min 65).
Valencia a Levante Las Planas remizovali (1:1) v deň šiesteho zápasu F Ligy 23. októbra na štadióne Antonia Puchadesa Ciutat Esportiva VCF. Doris Bačić zmarila trestné strieľanie hráčky Valencie Ana Marcos (min 37). Po rohu strelila Berta Pujadas z prihrávky od Fiammu (min 81). Irina Uribe stanovila konečný výsledok len o tri minúty neskôr (min 84).
V piaty deň zápasu F Ligy vyhrala Valencia na návšteve Murcie proti Alhame (0:1), 16. októbra (Štadión Josého Kubalu). Jediný gól strelila Berta Pujadas strelou spoza šestnástky v nadstavenom čase prvého polčasu. Fiamma poslala do brány v predlžovacej fáze druhého polčasu.
V deň zápasu 4 ligy F na štadióne CD Lamiya 1. októbra získalo VCF bod proti Sporting Club de Huelva (0:0). Bol to prvý bod pre ženy z Valencie mimo Puchades.
Na štadióne Antonia Puchadesa Ciutat Esportiva VCF otvoril tím pripravený Andrea Esteban doma víťazstvom nad Sevilla FC (2:0), 24. septembra. V 61. minúte Ana Marcosová upravila na 1:0 premenou pokutového kopu, ktorého sa dopustila Asun Martínez. Definitívny stav 2:0 zhmotnila Macarena Portales v osobnej hre (min 88).
Ako bolo oficiálne oznámené 22. dňa, Marta Carro je prvou kapitánkou tímu; Berta Pujadas druhá; Bea Beltrán tretia; a Paula Guerrero štvrtý.
Na úvod F Ligy 17. septembra na štadióne Alfreda Di Stéfana (Valdebebas) zdolala Valencia Real Madrid (2:0). Athenea viedla protiútok, ktorý vyriešila Tere Abelleira (min 40); definitívny výsledok stanovila v 90. minúte Nahikari. V druhom polčase poslala brvno hráčka Valencie Anna Torrodà.

DOHODU S IVONNE CHACÓN

6. augusta zverejnila Valencia CF dohodu s Ivonne Chacón (1997), aby sa kolumbijská útočníčka pripojila k projektu Valencia do roku 2024. Prichádza z Millonarios FC (Bogota). Hrala aj za kolumbijské tímy: City Fútbol Club, La Equidad, Atlético Huila a Independiente Santa Fe. Chacón bola víťazkou kolumbijskej ženskej ligy v roku 2020 s tímom Santa Fe a na turnaji skončila na druhom mieste v roku 2021 s rovnakým tímom. Zúčastnila sa troch ročníkov Copa Libertadores; v roku 2021 bola na druhom mieste proti Corinthians v Montevideu.

Vo svojich prvých troch prípravných zápasoch pred sezónou dosiahla Valencia dve víťazstvá a remízu: 0:2 proti RCD Espanyol; 1:1 proti Villarrealu; a 0:1 proti Alhame.
Posledný júlový týždeň odštartoval tím Valencie predsezónne práce v priestoroch Paterny. Analytik Vicent Gilabert sa pripája k technickému štábu prvého ženského tímu, ktorý vedie Andrea Esteban.

BENÍTEZ: SO ZMLUVOU DO ROKU 2024

Valencia CF a Fiamma Benítez sa dohodli, že útočná stredopoliarka príde do klubu so zmluvou do roku 2024, ako bolo oznámené 11. júla po jej návrate z Čiech. Od sezóny 2018-2019 hrala za Levante UD.
Útočníčka Macarena Portales (Madrid, 1998) prichádza do tímu Valencie do roku 2024 z Interu Miláno. Rovnako prichádza obrankyňa María Molina (Cornellà de Llobregat, 2000). Podpisuje do roku 2024. Pochádza z Barcelony B, s ktorou súťažila v dvoch posledných kampaniach. Stredopoliarka Pauleta Sancho sa vracia do Valencie CF po krátkom pôsobení v Rayo Vallecano. Podpíše zmluvu do roku 2024.
Stredná obrankyňa Sandra Perera sa pripojila k VCF Feminine B po jej čase v Reto Iberdrola pre klub FF La Solana.

DOHODA MEDZI VALENCIOU A ANOU MARCOSOVOU

4. júla bola zverejnená dohoda medzi Valenciou a Anou Marcosovou (2000), aby sa sevilská útočníčka pripojila k čierno-bielemu tímu do 30. júna 2023. Pochádza zo Sporting Huelva a čaká ju druhá etapa vo valencijskom klube.
30. júna Valencia CF oficiálne zverejnila podpis kolumbijskej stredopoliarky Liced Serny. Podpisuje sa do 30. júna 2024. Narodená v Medellíne v roku 2002, pochádza z klubu Deportivo Independiente Medellín.
Severoamerická brankárka Cosette Morché (1,88) sa upísala vo valencijskom klube do roku 2024. Narodila sa v roku 1997 v Lawrenceville (Gruzínsko, USA) a pochádza z francúzskeho klubu Issy. Do roku 2020 súťažila aj vo Švédsku s Eskilstuna United a v roku 2021 v Americkej profesionálnej lige (NWSL) s OL Reign.


Dňa 24. júna oznámila Valencia obnovenie zmluvy so svojou prvou trénerkou Aragónkou Andreou Estebanovou do roku 2023. Venezuelská útočníčka Oriana Altuve (Caracas, 1992) predlžuje zmluvu do roku 2024. Na rovnaké obdobie obnovuje Fínska Iina Salmi a ekvádorská obrankyňa Kerlly Real. Na rok Berta Pujadas expanduje.
18. júna 2022 Candela Andújar oznamuje odchod z profesionálneho futbalu po skončení zmluvy s FC Barcelona a po prestupe do Valencie na posledné dve sezóny. V kádri nebude pokračovať ešte sedem futbalistiek: Júlia Aguado, Sofía Álvarez, Noelia Gil, Ellen Jansen, Esther Martín-Pozuelo, Noelia Villegas a Bibi Schulze.

Valencia CF dosiahla stálosť v najvyššej kategórii matematicky na Estadi Puchades v Ciutat Esportiva VCF 8. mája, pričom v Iberdrola lige 2021-2022 zostával jeden zápas. Čiernobiely tím, ktorý pripravi Andrea Esteban, dosiahol proti Realu Madrid, kandidátovi na Ligu majstrov, bezgólovú remízu. Prispelo aj k porážke, ktorú utrpel SD Eibar pri návšteve štadióna Wanda Alcalá proti Atléticu Madrid (3:1).

Valencia uzavrela svoju účasť na Copa de la Reina vypadnutím v osemfinále proti Granadille Tenerife, v jedinom zápase na svojom vlastnom štadióne Puchades (0:3), 2.3.2022. V predchádzajúcom kole vyradili Ginelux Juan Grande na Gran Canarii (0:1). Tento jediný gól strelila Venezuelčanka Oriana Altuve 26.1.2022.

POHYBY V ZIMNOM OBDOBÍ

Spolu s novou brankárkou Sevilly Itzel González, v januári sa zapojila do Iberdrola lige aj ďalšia mexická futbalistka. Je obrankyňa či útočníčka Sofía Álvarez (Querétaro, 2000). Do Valencie prichádza do 30. júna 2022 s opciou na predĺženie ďalšej sezóny. Pochádza z Querétaro Femenil (na konte má 105 zápasov v najvyšších mexických súťažiach).
Naopak, 22. januára bola zverejnená dohoda o ukončení zmluvy medzi Valenciou CF a Dominikom Čončom (Maribor, 1993). V tejto lige Iberdrola 2021-2022 sa slovinská stredopoliarka zúčastnila trinástich zápasov (sedem štartov, 662 minút). Posledným vystúpením bol 16.1.2022 pri prehre v Seville (3:1) pri súboji v poslednej štvrťhodine. Po čase strávenom v kluboch Malaga a Espanyol prišla z Milána.

ANDREA ESTEBAN, TRÉNERKA OD LETA 2021

Valencia CF začala predsezónne práce 26. júla, pričom novou trénerkou je Andrea Esteban.
V priebehu mesiaca júl klub Valencia oznámil šesť začlenení:
Holanďanka Linda Bakker (Rustenburg, 1993) podpisuje do roku 2023. Pochádza z Ajaxu Amsterdam.
Venezuelská útočníka Oriana Altuve (Caracas, 1992) podpísala zmluvu na jeden rok. Pochádza z Realu Betis. Vyznačovala sa schopnosťou strieľať góly v Rayo Vallecano. Odohrála aj v Uruguaji a Kolumbii.
Slovinská stredopoliarka Dominika Čonč (Maribor, 1993) odohrala v Taliansku s AC Miláno. Podpis na jeden rok. V Iberdrola lige súťažila s Málagou a RCD Espanyol.
Obrankyňa Bibiane Schulze Solano (narodená v Nemecku s matkou z Euskadi) požičala Athletic Club na túto kampaň 2021-2022.
Obrankyňa Cádizu Noelia Villegas je viazaná na jeden rok. Pochádza z Dépor Abanca.
Útočníčka Andrea Okeneová vstupuje do zmluvy do roku 2023. Pochádza z Levante B.

CANDELA ANDÚJAR, ĎALŠÍ ROK

Valencia, Barcelona a Candela Andújar sa dohodli, že katalánska futbalistka predĺži klubu pôžičku na ďalšiu sezónu, ako bolo oznámené 29. júla.
Júlia Aguado obnovuje zmluvu do roku 2022. Futbalistka narodená v Picassente sa zúčastnila 19 konfrontácií Iberdrola ligy 2020-2021. Navyše, stredopoliarka Cádizu Marta Carro tiež predlžuje vzťah do roku 2022, pre ktorý ju čaká piata sezóna ako hráčky Valencie; kapitánka tímu. Brankárka Madridu Noelia Gil tiež predlžuje zmluvu do roku 2022.

ROZŠÍRENIE V PREDSEZÓNE

Týchto dvanásť mládežníckych futbalistiek začali predsezónne stretnutia s prvým tímom:
Brankármi sú Nerea Pallás a Leire Herráez; tiež Irene Guillem, Saray López, Irune Cervera, Ainhoa ​​Alguacil, Júlia Aguado, Ángela Sanchís, Olga San Nicolás, Judit Sánchez, Raquel Gil a Elena Gil.
Carlos Durá je druhým trénerom prvého tímu. Natalia García trénuje Valenciu B, Luis Sánchez trénuje tím C a Javier Medrano trénuje tím D.

ANDREA ESTEBANOVÁ, TRÉNERKA PRVÉHO TÍMU

Valencijský klub 2. júla 2021 oficiálne zverejnil, že Andrea Esteban (doterajšia druhá trénerka ženskej VCF ligy Iberdrola) sa stáva prvou trénerkou tímu v kampani 2021-2022. Počas sezóny 2020-2021 Andrea Esteban (Teruel, 1996) spolupracovala s Josém Barguesom, ktorého členstvo vo VCF Femenino ako hlavný tréner skončilo 30. júna a ktorému mu želáme to najlepšie v jeho novom pôsobisku na VCF Academy, uvádza sa tiež v prehlásení klubu (www.valenciacf.com). Taktiež zverejnilo, že "Jesús Oliva je novým športovým riaditeľom Valencie CF Femenino. Jeho oblasť zodpovednosti siaha od prvého tímu po šesť mládežníckych futbalových tímov, ktoré sú teraz integrované do Akadémie VCF". Bol prvým trénerom ženského tímu v 2017-2018.
Tím Valencie skončil v lige Iberdrola 2020-2021 na deviatom mieste s rovnakými bodmi ako Sporting de Huelva (44) a o jeden menej ako Sevilla (ôsme miesto). Uzavrelo sa to víťazstvom na štadióne Puchades proti klubu Huelva (3:1); remíza v Buňole v derby proti Levante UD (1-1); a prehra na štadióne Luisa Suňera Picó (Alzira) proti Realu Sociedad (1-3). V predposledný deň debutovala Ainhoa ​​Alguacil (15 rokov), taktiež nastúpila proti klubu San Sebastian. Ďalšia mladá v tíme (Irene Gullem) zostala v takýchto konfrontáciách na lavičke.

JOSÉ BARGUES: OD FEBRUÁRA 2020 DO JÚNA 2021

José López Bargues bol trénerom Valencie od februára 2020 do júna 2021 v lige Iberdrola. Andrea Estebanová svoje asistentkou trénerky.
Tréner prvého tímu žien z Valencie pôsobil v Spojených štátoch amerických v technických prácach na futbalovej akadémii v Montverde (Florida).
V rokoch 2006 až 2015 tiež zastával rôzne technické pozície v predchádzajúcej fáze v štruktúre Valencie CF.
Rovnako pôsobil ako asistent trénera v kluboch Huracán CF (Valencia) a UD Ibiza, oba v druhej divízii B.
José Bargues mál vo svojom tíme rovnako ako zahraničné futbalistky: ekvádorskú Kerlly Real Carranza (Quito, 1998), Argentínčanku Maríu Flor Bonsegundo (Córdoba, 1993), Holanďanku Ellen Jansenovú (Markelo, 1992) a Fínku Iinu Reettu Salmiovú (Espoo, 1994).
V decembri 2020 bola z klubu prepustená 30-ročná obrankyňa Shannon Woellerová. V lige Iberdrola 2020-2021 kanadská futbalistka sa zúčastnila iba osem minút proti Rayo Vallecano (14. novembra).
5. januára Valencia CF oficiálne zapísala Paulu Herrero do 30. júna 2021. Paula Herrero (Madrid, 1997) sa pridáva k tímu vo Valencii po tom čo od roku 2019 patríla do Atlética de Madrid, a po pôsobení v Madride CFF a Racing Santander.
Ďalším prírastkom na zimnom trhu v roku 2021 bola útočníčka Ana Marcos (Sevilla, 2000). Už odohrala na hosťovanie z Atlética v Celticu Glasgow.S TÍMOM COLEGIO ALEMÁN

Valencijský ženský futbal postúpil s tímom Colegio Alemán Valencia (DSV), ktorého debut v oficiálnej súťaži zodpovedá sezóne 1999-2000. V sezóne 2006-2007 dosiahla prvé miesto v druhej národnej ženskej divízii a dosiahla tiež postup do najvyššej španielskej súťaže. Už v elite počas sezón 2007-2008 a 2008-2009 udržal kategóriu s dvanástym a štrnástym miestom.
Od roku 2009 používa tím názov a charakteristiku futbalového klubu vo Valencii, a to tak u I. ligy ako aj od amatérskeho futbalu.
V 2014-2015 sa Valencii podarilo zapísať do histórie prvého štvrtého miesta v Lige a finále Kráľovninho pohára, keď v semifinále porazila FC Barcelona (1:0) a padla v predĺžení finále proti Sporting de Huelva (1:2). Do nasledujúcej kampane zopakoval štvrté miesto.
Sezóna 2016-2017 bola doposiaľ najplodnejšia, pretože bola trénerom Argentínčana Cristiana Tora (päť a pol roka s úspechmi v riadení tímov), čím dosiahla tretiu pozíciu v Lige Iberdrola.
Od roku 2017 však rôzne okolnosti viedli k častým zmenám trénera (Jesús Oliva, Óscar Suárez, Carol Miranda v dvoch etapách a Irene Ferreras), napriek všetkému udržanie kategórie. 12. februára 2020 nastúpil José López Bargues.
Tím odohrá domáce zápasy na štadióne Antonia Puchadesa v Ciudad Deportiva Valencia CF v Paterne.