Španielske futbalistky v ženských ligách a reprezentácii

Štatistiky pripravené s oficiálnymi údajmi Španielskeho futbalového zväzu (RFEF).Španielske futbalistky v ženských ligách a reprezentácii

Španielsko zopakovalo víťazstvo proti dánskym futbalistkám a prekonalo štvrté Euro

Španielsko matematicky pristupuje na švajčiarske majstrovstvá Európy žien 2025, pričom do konca skupinovej fázy (skupina A2) zostávajú dva dni. Bude to jeho štvrté absolútne Euro. Tím vedený Montse Tomé opäť porazil Dánsko, tentoraz 3:2, na štadióne Heliodoro na Tenerife (17 532 fanúšikov), 4. júna 2024.

Španielsko porazilo Dánsko 0:2 na štadióne Vejle 31. mája 2024. Táto konfrontácia zodpovedala tretiemu dňu kvalifikačnej fázy ME žien Švajčiarsko-2025 (skupina A2). Proti futbalistkám pod vedením Andrée Jeglertzovej otvorila skóre v 17. minúte Jenni Hermoso, ktorá zakončila hlavičkou po rohu Alexie Putellasovej. Konečný výsledok stanovila Mariona Caldenteyová, keď premenila penaltu (min 28). Maximálny trest spáchala Emma Færge na Salme Paralluelo. La Roja bola na tomto turnaji plná víťazstiev.

Španielsko porazilo Českú republiku 3:1 na štadióne El Plantío (Burgos) 9. apríla 2024. Táto konfrontácia zodpovedala druhému termínu kvalifikačnej fázy majstrovstiev Európy žien Švajčiarsko-2025 (skupina A2). Hráčky na čele s Karlom Radom otvorili skóre v 56. minúte cez Elišku Sonntágovú. María Méndez vyrovnala (min 58), zakončila hlavičkou po rohu Alexia Putellas. Jenni pokračovala v návrate (min 62). Mariona trafila konečný výsledok (min 70).

Španielsko porazilo Belgicko 0:7 na štadióne Den Dreef (Leuven) 5. apríla 2024. Takto sa začala kvalifikačná fáza majstrovstiev Európy žien Švajčiarsko-2025 (skupina A2). Salma Paralluelo dosiahla hetrik (min 8, 30 a 47). Esther González strelila dva góly (min 64 a 90). Výhru zavŕšili Jenni Hermoso (min 16) a Shei García hlavičkou (min 85). Athenea del Castillo zaznamenala štyri asistencie. Kapitánka Irene Paredesová spravila prihrávku na 0:1, Jenni odmietnutý úder spravila na 0:3 a Ona Batlleová zahrala rohový kop na 0:6.

Španielsko sa drží na čele klasifikácie FIFA. Aktualizovaný rebríček bol vydaný 15. marca 2024. Španielsko zvýšilo svoj náskok po tom, čo vo februári vyhralo titul Ligy národov. Najbližším súperom je teraz Anglicko (druhé), pričom Angličanky sa po víťazstvách nad Talianskom a Rakúskom posunuli o dve miesta vyššie. Francúzsko (tretie) pokračuje na rovnakej pozícii. Napriek víťazstvu v Zlatom pohári sa Spojené štáty (štvrté) prepadli o dve miesta kvôli prehre 0:2 v skupinovej fáze s Mexikom. Nemecko (piate) medzitým predbehlo Švédsko (šieste). Brazília (desiata) stúpa o jedno miesto a vracia sa do prvej desiatky, ktorú dopĺňa Japonsko (siedme), Holandsko (ôsma) a Kanada (deviata).

V kvalifikačnej fáze o postup na švajčiarske Euro 2025 sa Španielsko (nasadené pri žrebovaní 3. marca 2024) stretne s Dánskom, Belgickom a Českom. Táto fáza sa bude hrať počas šiestich dní od apríla do júla 2024.

Španielsko opakuje ocenenie po víťazstve na majstrovstvách sveta. Španielsky tím pozdvihol Ligu národov. Dejiskom bol štadión La Cartuja v Seville 28. februára 2024. Skupina vedená Montse Tomé vyhrala finále proti Francúzsku (2:0). Góly strelili Aitana Bonmatí a Mariona Caldentey, jeden v každom polčase (min 32 a 53). Pri prvom góle asistovala ľavonohá Olga Carmona; a pri druhom góle Athenea del Castillo dala prihrávku. Aitana Bonmatí bola vyznamenaná ako hráčka zápasu v tejto konfrontácii, ktorá vyvrcholila turnajom organizovaným UEFA.

Španielsko vstupuje na parížske olympijské hry v roku 2024. La Roja porazila Holandsko (3:0). Táto konfrontácia zodpovedá semifinále Ligy národov. Hralo sa 23. februára na štadióne La Cartuja (Sevilla). Skóre otvorila Jenni Hermoso (min 41), ktorá zakončila ľavou nohou po asistencii Aitany Bonmatíovej. Aitana presne upravila na 2:0 (min 45), podávala ľavačkou Mariona Caldentey. Konečný výsledok stanovila Ona Batlleová, na druhý pokus (min 77) po doskokoch.

Majsterka sveta žien Španielka sa prvýkrát dostala na vrchol rebríčka FIFA. Aktualizovaný rebríček FIFA bol vydaný 15. decembra 2023. Predchádzajúci líder Švédsko padá na piate miesto; Spojené štáty americké sa posunuli o jedno na druhé miesto a Francúzsko sa vyšplhalo o dve na tretie miesto. Anglicko je štvrté.

Ďalší gól Olgy Carmonovej znamenal, že Španielsko porazilo Anglicko a zdvihlo svoje prvé majstrovstvá sveta žien (1:0). Ľavá obrankyňa Realu Madrid opäť skórovala v Sydney (min 29, opäť ľavou nohou), aby 20. augusta 2023 vyhrala prvý španielsky titul. Španielsko dosiahlo výhodu, ktorá by bola definitívna, keď využilo skutočnosť, že hráčka Barcelony Lucy Bronzeová stratila loptu v strede poľa a viedla k rýchlemu protiútoku, v ktorom Oľga strelila jediný cieľ na krátke podanie Marione Caldenteyovej, ktorú mala Olga zdvojnásobila cez oblasť vľavo. Andalúzska futbalistka odohrala 90 minút ako kapitánka. Tieto dva góly pridala na majstrovstvách sveta. Olga Carmona bola tiež zvolená za najlepšiu hráčku finále a stala sa MVP zápasu.

Španielsko porazilo Švédsko prvýkrát v histórii (2:1) a kvalifikovalo sa do finále MS. Táto konfrontácia sa odohrala 15. augusta v Eden Parku (Auckland, Nový Zéland). Salma Paralluelo (min 81) skórovala za La Roja po defenzívnom odraze a hre Jenni Hermoso; a kapitánka Olga Carmona ľavou nohou (min 90), po rohovom vhadzovaní Tere Abelleira. Švédsky gól bol dielom Rebecky Blomqvistovej (min 88), po asistencii Liny Hurtigovej.

Španielsko sa po prvý raz vo svojej histórii dostane do semifinále veľkého turnaja. Vo štvrťfinále majstrovstiev sveta zvíťazili nad Holandskom (9FIFA) po predĺžení (2:1) po dosiahnutí 90 minút za nerozhodného výsledku. Táto konfrontácia sa odohrala na regionálnom štadióne Sky (Wellington, Nový Zéland) 11. augusta 2023. Mariona Caldentey otvorila skóre penaltou (min 81), ktorej sa dopustila Stefanie van der Gragtová (na rozlúčku s profesionálnou futbalistkou). Práve Stefanie dosiahla vyrovnávajúci gól tímu vedeného Andriesom Jonkerom (min 90 + 1). Konečný výsledok stanovila Salma Paralluelo osobným pohybom z kolmice z protiútoku (min 111). Futbalistku afrického pôvodu ocenila FIFA ako hráčku zápasu.

Španielsko po prvý raz prekonalo jedno kolo (jediný zápas) na veľkom turnaji. La Roja sa tak dostala do štvrťfinále MS. V osemfinále zdolali Švajčiarsko (20-FIFA) (5:1). Táto konfrontácia sa odohrala 5. augusta v Eden Park (Auckland, Nový Zéland). Za La Roja skórovali Aitana Bonmatí (dva), Alba Redondo, Laia Codina a Jenni Hermoso. Laia si strelila švajčiarsky gól na vlastnú bránu, kvôli prihrávke, ktorú mala v úmysle nasmerovať nováčik Cata Coll.

Španielsko prehralo s Japonskom (4:0) v tretí deň C-skupiny MS. Táto konfrontácia sa odohrala 31. júla na regionálnom štadióne Wellington (Nový Zéland). Za japonský tím pod vedením Futoshi Ikeda skórovali Hinata Miyazawa (dve), Riko Ueki a Mina Tanaka. Španielsko postúpi do osemfinále ako druhé v skupine po ázijských futbalistkách.

Španielsko dosiahlo matematický postup do osemfinále MS. La Roja porazila 26. júla na štadióne Eden Park (Auckland, Nový Zéland) Zambiu (5:0), ktorú trénoval Bruce Mwape. Druhý deň sa hralo v skupine C. Góly strelili Tere Abelleira (min 9), dva Jenni Hermoso (min 13 a 70) a ďalšie dva Alba Redondo (min 69 a 85).

Esther a Aitana sa stali hlavnými protagonistkami na začiatku MS v skupine C. Držaním lopty a prevahou Španielsko porazilo Kostariku (3:0) na Sky Stadium v ​​meste Wellington (Nový Zéland) 21. júla 2023.
Do hry o prvý gól sa zapojila Esther Gonzálezová, ktorej center z ľavej strany si do vlastnej brány zahnala Valeria del Campo (min 21). Esther navyše strelila tretí gól, keď zakončila ľavačkou po odraze (min 27). Španielsko tak potvrdilo svoje víťazstvo tromi gólmi v priebehu šiestich minút.
Aitana Bonmatí bola ocenená FIFA ako hráčka zápasu. Katalánska stredopoliarka zasiahla do hry na 1:0 a dala aj na 2:0 (min 23), pričom strieľala ľavou nohou. Ďalšou skvelou protagonistkou bola brankárka Daniela Solera, najmä keď zmarila penaltu Jenni Hermoso ľavačkou (min 34).

Španielsko zdolalo v prípravnom zápase na MS Panamu (7:0). Hralo sa na Estadio Román Suárez Puerta (Avilés, Asturias), 29. júna 2023. Góly strelili Esther (dva), Alexia, Guerrero (penalta), Navarro a Athenea, ako aj vlastný gól Rebecy Espinosovej. Panamčania, ktorí budú toto leto aj na majstrovstvách sveta, okupujú 52. pozíciu FIFA.

V sídle UEFA vyžrebovala šéfka ženského futbalu na starom kontinente Nadine Keßler v spolupráci so španielskou Veronicou Boquete zloženie jednotlivých skupín v Lige národov. Španielsko je súčasťou skupiny A4 spolu so Švédskom, Talianskom a Švajčiarskom.

VYHRALI ZÁPASY PROTI NÓRSKU A ČÍNE NA IBIZE

Španielsko uskutočnilo prípravnú fázu začiatkom apríla 2023 na Ibize. Na štadióne Palladium Can Misses 6. zdolali Nórsko (4:2). Skórovali Jenni Hermoso (dve) a Salma Paralluelo (ďalšie dve). Podľa rovnakého scenára 11. apríla zdolali Čínu (3:0). Tere Abelleira otvorila skóre (min 45). Athenea del Castillo expandovala, po odraze vystrelila ľavou nohou (min 60). Alba Redondo stanovila konečný výsledok hlavičkou po rohovom kope Jenni Hermoso (min 81).

NA DRUHOM MIESTE PO AUSTRÁLII

Španielsko uzavrelo účasť na Pohári národov na druhom mieste po Austrálii a pred Českom (tretie) a Jamajkou (štvrté). V tretí deň turnaja La Roja zdolala český tím (3:0) 22. februára 2023. Góly strelili Esther González (dva) a Athenea del Castillo (z penalty). Austrália zdolala Španielsko na Pohári národov (3:2) 19. februára. Oľga Carmona a Alba Redondo uzavreli medzeru. Španielsko odštartovalo turnaj v Austrálii 16. februára. Porazili tím Jamajky (3:0). Góly strelili Maite, Esther a Fiamma.

HISTORICKÁ VÝHRA PROTI USA A REMÍZA PROTI ŠVÉDSKU

Španielsky tím dosiahol historicky prvé víťazstvo proti Spojeným štátom, ktoré pripravil Vlatko Andonovski. Táto prípravná konfrontácia sa odohrala na štadióne El Sadar 11. októbra 2022 (2:0). Skóre otvorila debutantka Laia Codina po rohu a niekoľkých odrazoch (min 39). Konečný výsledok stanovila Esther Gonzálezová, ktorá zakončila ľavou nohou v podaní Oihane Hernándezovej a múrom po zákroku Maitane Lópezovej (min 72).
Španielsko a Švédsko remizovali (1:1) v prípravnom zápase hranom 7. októbra 2022 na štadióne Arcángel (Córdoba). Marta Cardona vyrovnala (min 83). Debutovala Nuria Rábano.

EURO-2022 V ANGLICKU

Španielsko odštartovalo záverečnú fázu Euro-2022 v Anglicku víťazstvom (skupina B). Na štadióne MK v meste Milton Keynes (neďaleko Londýna) 8. júla porazili Fínsko (4:1). La Roja strelil tri góly hlavou a druhý z penalty. Skórovali Irene Paredes (min 26), Aitana Bonmatí (min 41), Lucía García (min 75) a Mariona Caldentey (min 90+5). Linda Sällströmová už v úvodnej minúte presadila severský tím na čele so Švédkou Annou Signeulovou.
Španielsko prehralo s Nemeckom (0:2) v druhom zápase Eura-2022, 12. júla v Brentforde (Západný Londýn). Skórovali Klara Bühl (min 3, ľavou nohou) a kapitánka Alexandra Popp (min 37, hlavičkou po rohu).
Španielsky tím sa dostal do štvrťfinále Euro-2022. B-skupinu uzavreli víťazstvom proti Dánsku v Brentforde (1:0), 16. júla. Ten jediný gól strelila Marta Cardona, keď zakončila hlavičkou po asistencii Olgy Carmonovej (min 90). Dáni vedení Larsom Søndergaardom vypadnú. S touto skupinou sa lúči aj Fínsko.
Španielsko uzavrelo svoju účasť na Euro-2022 na britskej pôde vo štvrťfinále. Podľahol v predĺžení proti Anglicku, 20. júla v Brightone. Esther Gonzálezová dostala La Roja do vedenia po asistencii Athenea del Castillo (min 54). Premenili Ella Toone (1:1, min 84) a Georgia Stanway (2:1, min 96).

V AUSTRÁLII/NOVOM ZÉLANDE-2023

Španielsko 6. septembra 2022 uzavrelo svoje predchádzajúce MS skupiny B víťazstvom nad Ukrajinou (5:0) v Las Rozas. Góly strelili Esther González, dva; Alba Redondo, dvaja ďalší; a Jenni Hermoso z penalty. Vo svojom predposlednom zápase 2. septembra porazili Maďarsko aj v Las Rozas. Góly strelili Esther González, Irene Paredes a Patri Guijarro (3:0). Španielsko viedlo skupinu s množstvom víťazstiev (24 bodov), pred Škótskom (16), Ukrajinou (10), Maďarskom (9) a Faerskými ostrovmi (bez bodov).
Španielsku sa podarilo dostať do záverečnej fázy majstrovstiev sveta v Austrálii/Novom Zélande-2023. V skupine B dosiahli matematickú priečku, keď zdolali Škótsko 12. aprila 2022 v Hampden Parku v Glasgowe (0:2). Góly strelila kapitánka Jenni Hermosóová, prvý z penalty.
V septembri 2021 skupinová fáza sa začala víťazstvami v Tórshavne (0:10) a Budapešti (0:7). Už v októbri pokračoval vo víťaznej sérii výhrou nad Marokom v prípravnom zápase v Cáceres (3:0) a na návšteve Ukrajiny na predchádzajúcom turnaji MS (0:6). Španielsko s deviatimi štartujúcimi hráčkami z FC Barcelona (Paňos, Pereira, Paredes, Ouahabi, Guijarro, Bonmatí, Putellas, Hermoso a Caldentey) zdolalo na konci roka 2021 Škótsko (8:0) o tím španielskych žien. Na rovnakom pódiu na štadióne La Cartuja v Seville zdolali aj Faerské ostrovy (12:0).


ONA BATLLE

ONA BATLLE

 • Klub: FC Barcelona desde 2023
 • Aktualizácia: 31 MÁJ 2024
ALE BERNABÉ

ALE BERNABÉ

 • Klub: Real Sociedad / Chelsea
 • Aktualizácia: 28 MÁJ 2024
MARTA CARDONA

MARTA CARDONA

 • Klub: Atlético de Madrid
 • Aktualizácia: 26 MÁJ 2024
MARTA CARRO

MARTA CARRO

 • Klub: Valencia CF
 • Aktualizácia: 14 NOV 2023
CATA COLL

CATA COLL

 • Klub: FC Barcelona
 • Aktualizácia: 06 JÚN 2024
LOLA GALLARDO

LOLA GALLARDO

 • Klub: Atlético de Madrid
 • Aktualizácia: 12 NOV 2023
IRENE GUERRERO

IRENE GUERRERO

 • Klub: Manchester United desde 2023
 • Aktualizácia: 16 MÁJ 2024
JENNI HERMOSO

JENNI HERMOSO

 • Klub: Tigres (México)
 • Aktualizácia: 06 JÚN 2024
MAPI LEÓN

MAPI LEÓN

 • Klub: FC Barcelona
 • Aktualizácia: 11 JÚN 2024
MAITANE LÓPEZ

MAITANE LÓPEZ

 • Klub: NJ/NY Gotham FC desde 2023
 • Aktualizácia: 11 JÚL 2023
AINHOA MORAZA

AINHOA MORAZA

 • Klub: Atlético de Madrid
 • Aktualizácia: 12 NOV 2023
EVA NAVARRO

EVA NAVARRO

 • Klub: Atlético de Madrid
 • Aktualizácia: 11 JÚN 2024
NEREA NEVADO

NEREA NEVADO

 • Klub: Athletic Club
 • Aktualizácia: 06 JÚN 2024
MAITE OROZ

MAITE OROZ

 • Klub: Real Madrid
 • Aktualizácia: 06 JÚN 2024
ANDREA PEREIRA

ANDREA PEREIRA

 • Klub: Club América de México
 • Aktualizácia: 10 JÚN 2023
ENITH  SALON

ENITH SALON

 • Klub: Valencia CF
 • Aktualizácia: 21 NOV 2023
ÁNGELA SOSA

ÁNGELA SOSA

 • Klub: Levante UD desde 2023
 • Aktualizácia: 03 APR 2024
ANA TEJADA

ANA TEJADA

 • Klub: Utah Royals FC
 • Aktualizácia: 25 MÁJ 2024

Trenér

Montse Tomé


LAIA ALEPUZ

LAIA ALEPUZ

 • Klub: Valencia B
 • Aktualizácia: 03 MAR 2024
EVA ALONSO

EVA ALONSO

 • Klub: Penn State University (USA)
 • Aktualizácia: 31 DEC 2023
SARA ÁLVAREZ

SARA ÁLVAREZ

 • Klub: Viajes Interrías FF
 • Aktualizácia: 31 DEC 2023
JONE AMEZAGA

JONE AMEZAGA

 • Klub: Athletic Club
 • Aktualizácia: 09 APR 2024
PAULA ARANA

PAULA ARANA

 • Klub: Athletic Club
 • Aktualizácia: 03 MAR 2024
ARIANA ARIAS

ARIANA ARIAS

 • Klub: FC Barcelona
 • Aktualizácia: 14 JÚN 2024
LÚA ARUFE CALO

LÚA ARUFE CALO

 • Klub: Victoria FC (Santiago de Compostela)
 • Aktualizácia: 19 MÁJ 2024
ANE AZKONA

ANE AZKONA

 • Klub: Athletic Club
 • Aktualizácia: 30 APR 2024
ONA  BARADAD

ONA BARADAD

 • Klub: FC Barcelona
 • Aktualizácia: 26 AUG 2023
BEA BELTRÁN

BEA BELTRÁN

 • Klub: Costa Adeje Tenerife
 • Aktualizácia: 14 NOV 2023
DANA BENÍTEZ

DANA BENÍTEZ

 • Klub: Atlético de Madrid B
 • Aktualizácia: 12 NOV 2023
NEREA BENITO

NEREA BENITO

 • Klub: Athletic Club B
 • Aktualizácia: 31 DEC 2023
KARLA BERMEJO

KARLA BERMEJO

 • Klub: Atlético Baleares
 • Aktualizácia: 13 NOV 2023
NOAH BEZIS

NOAH BEZIS

 • Klub: FC Barcelona B
 • Aktualizácia: 22 OKT 2023
AINOA CAMPO

AINOA CAMPO

 • Klub: Villarreal
 • Aktualizácia: 18 NOV 2023
NEREA  CARMONA

NEREA CARMONA

 • Klub: Levante Las Planas
 • Aktualizácia: 19 MÁJ 2024
SARA CARRILLO

SARA CARRILLO

 • Klub: Deportivo Alavés Gloriosas
 • Aktualizácia: 31 DEC 2023
IRIA CASTRO

IRIA CASTRO

 • Klub: DUX Logroňo
 • Aktualizácia: 31 DEC 2023
LORENA CUBO

LORENA CUBO

 • Klub: FC Barcelona B
 • Aktualizácia: 19 MÁJ 2024
NEREA DE DIEGO

NEREA DE DIEGO

 • Klub: Eastern Kentucky Colonels (USA)
 • Aktualizácia: 31 DEC 2023
AINHOA DELGADO

AINHOA DELGADO

 • Klub: Costa Adeje Tenerife
 • Aktualizácia: 26 MÁJ 2024
ANE ELEXPURU

ANE ELEXPURU

 • Klub: Athletic Club
 • Aktualizácia: 28 MÁJ 2024
NATALIA ESCOT

NATALIA ESCOT

 • Klub: Levante Las Planas
 • Aktualizácia: 19 MÁJ 2024
AIDA ESTEVE

AIDA ESTEVE

 • Klub: Madrid CFF
 • Aktualizácia: 28 MÁJ 2024
CAROL FÉREZ

CAROL FÉREZ

 • Klub: Real Betis desde 2023
 • Aktualizácia: 20 AUG 2023
GEMMA FONT

GEMMA FONT

 • Klub: FC Barcelona
 • Aktualizácia: 08 NOV 2023
ANA FRANCO

ANA FRANCO

 • Klub: Sevilla FC
 • Aktualizácia: 13 MÁJ 2024
SOFÍA  FUENTE

SOFÍA FUENTE

 • Klub: Deportivo Alavés desde 2023
 • Aktualizácia: 09 APR 2024
ALBA FUERTES

ALBA FUERTES

 • Klub: Olímpico de León
 • Aktualizácia: 16 MAR 2024
EMMA GÁLVEZ

EMMA GÁLVEZ

 • Klub: FC Barcelona B
 • Aktualizácia: 26 AUG 2023
PILAR GARROTE

PILAR GARROTE

 • Klub: Levante Las Planas
 • Aktualizácia: 18 NOV 2023
GEMMA GILI

GEMMA GILI

 • Klub: Sevilla
 • Aktualizácia: 07 MÁJ 2024
QUERALT GÓMEZ

QUERALT GÓMEZ

 • Klub: Villarreal desde 2023
 • Aktualizácia: 18 NOV 2023
LUCÍA GÜEMES

LUCÍA GÜEMES

 • Klub: Las Vegas University (USA)
 • Aktualizácia: 30 DEC 2023
PAULA HERRERO

PAULA HERRERO

 • Klub: Fundación Albacete
 • Aktualizácia: 30 DEC 2023
ELENA JULVE

ELENA JULVE

 • Klub: Levante Las Planas
 • Aktualizácia: 28 MÁJ 2024
LAURA LOBO

LAURA LOBO

 • Klub: RCD Espanyol B
 • Aktualizácia: 05 JAN 2024
MARTA LÓPEZ

MARTA LÓPEZ

 • Klub: Racing Santander desde 2023
 • Aktualizácia: 14 AUG 2023
ANA  MARCOS

ANA MARCOS

 • Klub: Valencia CF
 • Aktualizácia: 22 APR 2024
EMMA MARTÍN

EMMA MARTÍN

 • Klub: FC Barcelona B
 • Aktualizácia: 26 AUG 2023
LAIA  MARTRET

LAIA MARTRET

 • Klub: FC Barcelona B
 • Aktualizácia: 09 APR 2024
ANDREA MEDINA

ANDREA MEDINA

 • Klub: Atlético de Madrid
 • Aktualizácia: 28 MÁJ 2024
CARMEN MENAYO

CARMEN MENAYO

 • Klub: Atlético Madrid
 • Aktualizácia: 26 MÁJ 2024
LEYRE MONENTE

LEYRE MONENTE

 • Klub: Deportivo Alavés desde 2023
 • Aktualizácia: 28 JÚL 2023
LAIA MUŇOZ

LAIA MUŇOZ

 • Klub: Florida International Panthers
 • Aktualizácia: 05 JAN 2024
LORENA NAVARRO

LORENA NAVARRO

 • Klub: Real Sociedad desde 2023
 • Aktualizácia: 27 OKT 2023
IRENE  OGIZA

IRENE OGIZA

 • Klub: Athletic Club
 • Aktualizácia: 18 MAR 2024
ANDREA OKENE

ANDREA OKENE

 • Klub: Zaragoza CFF desde 2023
 • Aktualizácia: 13 NOV 2023
MABEL OKOYE

MABEL OKOYE

 • Klub: Atlético Baleares
 • Aktualizácia: 15 OKT 2023
NAIARA  ORDAX

NAIARA ORDAX

 • Klub: CDE Racing Santander
 • Aktualizácia: 05 JAN 2024
LAURA ORTEGA

LAURA ORTEGA

 • Klub: Fundación Albacete
 • Aktualizácia: 05 JAN 2024
NOA ORTEGA

NOA ORTEGA

 • Klub: FC Barcelona B
 • Aktualizácia: 19 MÁJ 2024
NEREA PALLÁS

NEREA PALLÁS

 • Klub: Mislata CFF desde 2023
 • Aktualizácia: 13 NOV 2023
LUCÍA PALOMARES

LUCÍA PALOMARES

 • Klub: Sporting Plaza Argel (SPA Alicante)
 • Aktualizácia: 05 JAN 2024
AMAIA PEŇA

AMAIA PEŇA

 • Klub: SD Eibar desde 2023
 • Aktualizácia: 18 NOV 2023
LEIRE PEŇA

LEIRE PEŇA

 • Klub: Fundación Albacete
 • Aktualizácia: 28 DEC 2023
XÈNIA PÉREZ

XÈNIA PÉREZ

 • Klub: Atlético de Madrid
 • Aktualizácia: 26 MÁJ 2024
CLARA PINEDO

CLARA PINEDO

 • Klub: Athletic Club
 • Aktualizácia: 28 MÁJ 2024
NÚRIA POMER

NÚRIA POMER

 • Klub: Atlético Baleares
 • Aktualizácia: 15 OKT 2023
JUDIT  PUJOLS

JUDIT PUJOLS

 • Klub: FC Barcelona B
 • Aktualizácia: 03 JÚN 2024
GIO QUEIROZ

GIO QUEIROZ

 • Klub: Madrid CFF
 • Aktualizácia: 13 MÁJ 2024
NURIA RÁBANO

NURIA RÁBANO

 • Klub: VfL Wolfsburg desde 2023
 • Aktualizácia: 24 SEP 2023
EMMA RAMÍREZ

EMMA RAMÍREZ

 • Klub: Real Sociedad desde 2023
 • Aktualizácia: 18 FEB 2024
NATALIA RAMOS

NATALIA RAMOS

 • Klub: Costa Adeje Tenerife
 • Aktualizácia: 23 APR 2024
NOELIA RAMOS

NOELIA RAMOS

 • Klub: Costa Adeje Tenerife
 • Aktualizácia: 14 NOV 2023
CLARA RASPALL

CLARA RASPALL

 • Klub: FC Barcelona Juvenil
 • Aktualizácia: 16 MAR 2024
LIDIA RIVEIRO

LIDIA RIVEIRO

 • Klub: Fundación CD Tenerife
 • Aktualizácia: 05 JAN 2024
ALMUDENA RIVERO

ALMUDENA RIVERO

 • Klub: Deportivo Alavés desde 2023
 • Aktualizácia: 28 JÚL 2023
PAULA RUBIO

PAULA RUBIO

 • Klub: Real Madrid B
 • Aktualizácia: 03 JÚN 2024
CELIA SEGURA

CELIA SEGURA

 • Klub: FC Barcelona B
 • Aktualizácia: 19 MÁJ 2024
MELANIE SERRANO

MELANIE SERRANO

 • Klub: Levante Las Planas desde 2024
 • Aktualizácia: 11 JÚN 2024
SARA SERRAT

SARA SERRAT

 • Klub: Real Oviedo
 • Aktualizácia: 05 JAN 2024
YOLANDA SIERRA

YOLANDA SIERRA

 • Klub: Atlético de Madrid B
 • Aktualizácia: 31 MÁJ 2024
MARÍA SUBÍES

MARÍA SUBÍES

 • Klub: Georgia State Panthers (USA)
 • Aktualizácia: 05 JAN 2024
LAURA TANARRO

LAURA TANARRO

 • Klub: Atlético de Madrid B
 • Aktualizácia: 12 NOV 2023
JULIA TORRES

JULIA TORRES

 • Klub: Sevilla FC Juvenil
 • Aktualizácia: 16 MAR 2024
SANDRA TORRES

SANDRA TORRES

 • Klub: Atlético Baleares
 • Aktualizácia: 15 OKT 2023
MIRARI URIA

MIRARI URIA

 • Klub: Real Sociedad
 • Aktualizácia: 03 MAR 2024
NAROA URIARTE

NAROA URIARTE

 • Klub: Granada desde 2024
 • Aktualizácia: 12 JAN 2024
ELENA VÁZQUEZ

ELENA VÁZQUEZ

 • Klub: Orzán SD (Dépor Abanca)
 • Aktualizácia: 26 APR 2024
ANTÍA VEIGA

ANTÍA VEIGA

 • Klub: Orzán SD Xuvenil
 • Aktualizácia: 16 MAR 2024
INÉS VILLANUEVA

INÉS VILLANUEVA

 • Klub: Drury University Women's Soccer (USA)
 • Aktualizácia: 05 JAN 2024
LAURA VIŇAS

LAURA VIŇAS

 • Klub: Atlético de Madrid B
 • Aktualizácia: 05 JAN 2024
JANA XIN

JANA XIN

 • Klub: Deportivo Alavés Gloriosas
 • Aktualizácia: 27 JÚL 2023
RAQUEL ZUAZO

RAQUEL ZUAZO

 • Klub: Real Madrid Juvenil
 • Aktualizácia: 16 MAR 2024

Neaktívne futbalistky
Neaktívne futbalistky