Španielske futbalistky v ženských ligách a reprezentácii

Štatistiky pripravené s oficiálnymi údajmi Španielskeho futbalového zväzu (RFEF).Španielske futbalistky v ženských ligách a reprezentácii

Španielsko porazilo Anglicko a zdvihlo svoje prvé majstrovstvá sveta žien

Španielsko dosahuje druhé miesto v rebríčku FIFA Women's Ranking, ktorý vznikol 25. augusta 2023. Prvé miesto zodpovedá Švédsku po bronzovej medaile na majstrovstvách sveta žien. Spojené štáty americké klesajú na tretie miesto a Anglicko je štvrté. Francúzsko (5.), Nemecko (6.), Holandsko (7.), Japonsko (8.), Brazília (9.), Kanada (10.), Austrália (11.) a Dánsko (12.) okupujú elitné pozície v takomto rebríčku celého svetový ženský futbal.

Ďalší gól Olgy Carmonovej znamenal, že Španielsko porazilo Anglicko a zdvihlo svoje prvé majstrovstvá sveta žien (1:0). Ľavá obrankyňa Realu Madrid opäť skórovala v Sydney (min 29, opäť ľavou nohou), aby 20. augusta 2023 vyhrala prvý španielsky titul. Španielsko dosiahlo výhodu, ktorá by bola definitívna, keď využilo skutočnosť, že hráčka Barcelony Lucy Bronzeová stratila loptu v strede poľa a viedla k rýchlemu protiútoku, v ktorom Oľga strelila jediný cieľ na krátke podanie Marione Caldenteyovej, ktorú mala Olga zdvojnásobila cez oblasť vľavo. Andalúzska futbalistka odohrala 90 minút ako kapitánka. Tieto dva góly pridala na majstrovstvách sveta. Olga Carmona bola tiež zvolená za najlepšiu hráčku finále a stala sa MVP zápasu.

Španielsko porazilo Švédsko prvýkrát v histórii (2:1) a kvalifikovalo sa do finále MS. Táto konfrontácia sa odohrala 15. augusta v Eden Parku (Auckland, Nový Zéland). Salma Paralluelo (min 81) skórovala za La Roja po defenzívnom odraze a hre Jenni Hermoso; a kapitánka Olga Carmona ľavou nohou (min 90), po rohovom vhadzovaní Tere Abelleira. Švédsky gól bol dielom Rebecky Blomqvistovej (min 88), po asistencii Liny Hurtigovej.

Španielsko sa po prvý raz vo svojej histórii dostane do semifinále veľkého turnaja. Vo štvrťfinále majstrovstiev sveta zvíťazili nad Holandskom (9FIFA) po predĺžení (2:1) po dosiahnutí 90 minút za nerozhodného výsledku. Táto konfrontácia sa odohrala na regionálnom štadióne Sky (Wellington, Nový Zéland) 11. augusta 2023. Mariona Caldentey otvorila skóre penaltou (min 81), ktorej sa dopustila Stefanie van der Gragtová (na rozlúčku s profesionálnou futbalistkou). Práve Stefanie dosiahla vyrovnávajúci gól tímu vedeného Andriesom Jonkerom (min 90 + 1). Konečný výsledok stanovila Salma Paralluelo osobným pohybom z kolmice z protiútoku (min 111). Futbalistku afrického pôvodu ocenila FIFA ako hráčku zápasu.

Španielsko po prvý raz prekonalo jedno kolo (jediný zápas) na veľkom turnaji. La Roja sa tak dostala do štvrťfinále MS. V osemfinále zdolali Švajčiarsko (20-FIFA) (5:1). Táto konfrontácia sa odohrala 5. augusta v Eden Park (Auckland, Nový Zéland). Za La Roja skórovali Aitana Bonmatí (dva), Alba Redondo, Laia Codina a Jenni Hermoso. Laia si strelila švajčiarsky gól na vlastnú bránu, kvôli prihrávke, ktorú mala v úmysle nasmerovať nováčik Cata Coll.

Španielsko prehralo s Japonskom (4:0) v tretí deň C-skupiny MS. Táto konfrontácia sa odohrala 31. júla na regionálnom štadióne Wellington (Nový Zéland). Za japonský tím pod vedením Futoshi Ikeda skórovali Hinata Miyazawa (dve), Riko Ueki a Mina Tanaka. Španielsko postúpi do osemfinále ako druhé v skupine po ázijských futbalistkách.

Španielsko dosiahlo matematický postup do osemfinále MS. La Roja porazila 26. júla na štadióne Eden Park (Auckland, Nový Zéland) Zambiu (5:0), ktorú trénoval Bruce Mwape. Druhý deň sa hralo v skupine C. Góly strelili Tere Abelleira (min 9), dva Jenni Hermoso (min 13 a 70) a ďalšie dva Alba Redondo (min 69 a 85).

Esther a Aitana sa stali hlavnými protagonistkami na začiatku MS v skupine C. Držaním lopty a prevahou Španielsko porazilo Kostariku (3:0) na Sky Stadium v ​​meste Wellington (Nový Zéland) 21. júla 2023.
Do hry o prvý gól sa zapojila Esther Gonzálezová, ktorej center z ľavej strany si do vlastnej brány zahnala Valeria del Campo (min 21). Esther navyše strelila tretí gól, keď zakončila ľavačkou po odraze (min 27). Španielsko tak potvrdilo svoje víťazstvo tromi gólmi v priebehu šiestich minút.
Aitana Bonmatí bola ocenená FIFA ako hráčka zápasu. Katalánska stredopoliarka zasiahla do hry na 1:0 a dala aj na 2:0 (min 23), pričom strieľala ľavou nohou. Ďalšou skvelou protagonistkou bola brankárka Daniela Solera, najmä keď zmarila penaltu Jenni Hermoso ľavačkou (min 34).

Španielsko zdolalo v prípravnom zápase na MS Panamu (7:0). Hralo sa na Estadio Román Suárez Puerta (Avilés, Asturias), 29. júna 2023. Góly strelili Esther (dva), Alexia, Guerrero (penalta), Navarro a Athenea, ako aj vlastný gól Rebecy Espinosovej. Panamčania, ktorí budú toto leto aj na majstrovstvách sveta, okupujú 52. pozíciu FIFA.

V sídle UEFA vyžrebovala šéfka ženského futbalu na starom kontinente Nadine Keßler v spolupráci so španielskou Veronicou Boquete zloženie jednotlivých skupín v Lige národov. Španielsko je súčasťou skupiny A4 spolu so Švédskom, Talianskom a Švajčiarskom.

VYHRALI ZÁPASY PROTI NÓRSKU A ČÍNE NA IBIZE

Španielsko uskutočnilo prípravnú fázu začiatkom apríla 2023 na Ibize. Na štadióne Palladium Can Misses 6. zdolali Nórsko (4:2). Skórovali Jenni Hermoso (dve) a Salma Paralluelo (ďalšie dve). Podľa rovnakého scenára 11. apríla zdolali Čínu (3:0). Tere Abelleira otvorila skóre (min 45). Athenea del Castillo expandovala, po odraze vystrelila ľavou nohou (min 60). Alba Redondo stanovila konečný výsledok hlavičkou po rohovom kope Jenni Hermoso (min 81).

NA DRUHOM MIESTE PO AUSTRÁLII

Španielsko uzavrelo účasť na Pohári národov na druhom mieste po Austrálii a pred Českom (tretie) a Jamajkou (štvrté). V tretí deň turnaja La Roja zdolala český tím (3:0) 22. februára 2023. Góly strelili Esther González (dva) a Athenea del Castillo (z penalty). Austrália zdolala Španielsko na Pohári národov (3:2) 19. februára. Oľga Carmona a Alba Redondo uzavreli medzeru. Španielsko odštartovalo turnaj v Austrálii 16. februára. Porazili tím Jamajky (3:0). Góly strelili Maite, Esther a Fiamma.

HISTORICKÁ VÝHRA PROTI USA A REMÍZA PROTI ŠVÉDSKU

Španielsky tím dosiahol historicky prvé víťazstvo proti Spojeným štátom, ktoré pripravil Vlatko Andonovski. Táto prípravná konfrontácia sa odohrala na štadióne El Sadar 11. októbra 2022 (2:0). Skóre otvorila debutantka Laia Codina po rohu a niekoľkých odrazoch (min 39). Konečný výsledok stanovila Esther Gonzálezová, ktorá zakončila ľavou nohou v podaní Oihane Hernándezovej a múrom po zákroku Maitane Lópezovej (min 72).
Španielsko a Švédsko remizovali (1:1) v prípravnom zápase hranom 7. októbra 2022 na štadióne Arcángel (Córdoba). Marta Cardona vyrovnala (min 83). Debutovala Nuria Rábano.

EURO-2022 V ANGLICKU

Španielsko odštartovalo záverečnú fázu Euro-2022 v Anglicku víťazstvom (skupina B). Na štadióne MK v meste Milton Keynes (neďaleko Londýna) 8. júla porazili Fínsko (4:1). La Roja strelil tri góly hlavou a druhý z penalty. Skórovali Irene Paredes (min 26), Aitana Bonmatí (min 41), Lucía García (min 75) a Mariona Caldentey (min 90+5). Linda Sällströmová už v úvodnej minúte presadila severský tím na čele so Švédkou Annou Signeulovou.
Španielsko prehralo s Nemeckom (0:2) v druhom zápase Eura-2022, 12. júla v Brentforde (Západný Londýn). Skórovali Klara Bühl (min 3, ľavou nohou) a kapitánka Alexandra Popp (min 37, hlavičkou po rohu).
Španielsky tím sa dostal do štvrťfinále Euro-2022. B-skupinu uzavreli víťazstvom proti Dánsku v Brentforde (1:0), 16. júla. Ten jediný gól strelila Marta Cardona, keď zakončila hlavičkou po asistencii Olgy Carmonovej (min 90). Dáni vedení Larsom Søndergaardom vypadnú. S touto skupinou sa lúči aj Fínsko.
Španielsko uzavrelo svoju účasť na Euro-2022 na britskej pôde vo štvrťfinále. Podľahol v predĺžení proti Anglicku, 20. júla v Brightone. Esther Gonzálezová dostala La Roja do vedenia po asistencii Athenea del Castillo (min 54). Premenili Ella Toone (1:1, min 84) a Georgia Stanway (2:1, min 96).

V AUSTRÁLII/NOVOM ZÉLANDE-2023

Španielsko 6. septembra 2022 uzavrelo svoje predchádzajúce MS skupiny B víťazstvom nad Ukrajinou (5:0) v Las Rozas. Góly strelili Esther González, dva; Alba Redondo, dvaja ďalší; a Jenni Hermoso z penalty. Vo svojom predposlednom zápase 2. septembra porazili Maďarsko aj v Las Rozas. Góly strelili Esther González, Irene Paredes a Patri Guijarro (3:0). Španielsko viedlo skupinu s množstvom víťazstiev (24 bodov), pred Škótskom (16), Ukrajinou (10), Maďarskom (9) a Faerskými ostrovmi (bez bodov).
Španielsku sa podarilo dostať do záverečnej fázy majstrovstiev sveta v Austrálii/Novom Zélande-2023. V skupine B dosiahli matematickú priečku, keď zdolali Škótsko 12. aprila 2022 v Hampden Parku v Glasgowe (0:2). Góly strelila kapitánka Jenni Hermosóová, prvý z penalty.
V septembri 2021 skupinová fáza sa začala víťazstvami v Tórshavne (0:10) a Budapešti (0:7). Už v októbri pokračoval vo víťaznej sérii výhrou nad Marokom v prípravnom zápase v Cáceres (3:0) a na návšteve Ukrajiny na predchádzajúcom turnaji MS (0:6). Španielsko s deviatimi štartujúcimi hráčkami z FC Barcelona (Paňos, Pereira, Paredes, Ouahabi, Guijarro, Bonmatí, Putellas, Hermoso a Caldentey) zdolalo na konci roka 2021 Škótsko (8:0) o tím španielskych žien. Na rovnakom pódiu na štadióne La Cartuja v Seville zdolali aj Faerské ostrovy (12:0).


ONA BATLLE

ONA BATLLE

 • Klub: FC Barcelona desde 2023
 • Aktualizácia: 21 NOV 2023
ALE BERNABÉ

ALE BERNABÉ

 • Klub: Real Sociedad / Chelsea
 • Aktualizácia: 01 DEC 2023
MARTA CARDONA

MARTA CARDONA

 • Klub: Atlético de Madrid
 • Aktualizácia: 12 NOV 2023
MARTA CARRO

MARTA CARRO

 • Klub: Valencia CF
 • Aktualizácia: 14 NOV 2023
CATA COLL

CATA COLL

 • Klub: FC Barcelona
 • Aktualizácia: 21 NOV 2023
LOLA GALLARDO

LOLA GALLARDO

 • Klub: Atlético de Madrid
 • Aktualizácia: 12 NOV 2023
IRENE GUERRERO

IRENE GUERRERO

 • Klub: Manchester United desde 2023
 • Aktualizácia: 25 SEP 2023
JENNI HERMOSO

JENNI HERMOSO

 • Klub: Pachuca Tuzas (México)
 • Aktualizácia: 21 NOV 2023
MAPI LEÓN

MAPI LEÓN

 • Klub: FC Barcelona
 • Aktualizácia: 21 SEP 2023
MAITANE LÓPEZ

MAITANE LÓPEZ

 • Klub: NJ/NY Gotham FC desde 2023
 • Aktualizácia: 11 JÚL 2023
AINHOA MORAZA

AINHOA MORAZA

 • Klub: Atlético de Madrid
 • Aktualizácia: 12 NOV 2023
EVA NAVARRO

EVA NAVARRO

 • Klub: Atlético de Madrid
 • Aktualizácia: 21 NOV 2023
MAITE OROZ

MAITE OROZ

 • Klub: Real Madrid
 • Aktualizácia: 21 NOV 2023
ANDREA PEREIRA

ANDREA PEREIRA

 • Klub: Club América de México
 • Aktualizácia: 10 JÚN 2023
ENITH  SALON

ENITH SALON

 • Klub: Valencia CF
 • Aktualizácia: 21 NOV 2023
ÁNGELA SOSA

ÁNGELA SOSA

 • Klub: Levante UD desde 2023
 • Aktualizácia: 11 JÚL 2023
ANA TEJADA

ANA TEJADA

 • Klub: Real Sociedad
 • Aktualizácia: 26 SEP 2023
ANNA TORRODÁ

ANNA TORRODÁ

 • Klub: Levante UD desde 2023
 • Aktualizácia: 01 DEC 2023

Trenér

Montse Tomé


EVA ALONSO

EVA ALONSO

 • Klub: Penn State University (USA)
 • Aktualizácia: 09 JÚN 2023
SARA ÁLVAREZ

SARA ÁLVAREZ

 • Klub: Sárdoma CF (Vigo)
 • Aktualizácia: 04 JÚN 2023
JONE AMEZAGA

JONE AMEZAGA

 • Klub: Athletic Club
 • Aktualizácia: 02 NOV 2023
PAULA ARANA

PAULA ARANA

 • Klub: Athletic Club
 • Aktualizácia: 01 DEC 2023
ARIANA ARIAS

ARIANA ARIAS

 • Klub: FC Barcelona B
 • Aktualizácia: 01 DEC 2023
LÚA ARUFE CALO

LÚA ARUFE CALO

 • Klub: Victoria FC (Santiago de Compostela)
 • Aktualizácia: 04 NOV 2023
ANE AZKONA

ANE AZKONA

 • Klub: Athletic Club
 • Aktualizácia: 21 NOV 2023
NAHIA AZPIAZU

NAHIA AZPIAZU

 • Klub: Fundación Osasuna B
 • Aktualizácia: 04 JÚN 2023
ONA  BARADAD

ONA BARADAD

 • Klub: FC Barcelona
 • Aktualizácia: 26 AUG 2023
BEA BELTRÁN

BEA BELTRÁN

 • Klub: Costa Adeje Tenerife
 • Aktualizácia: 14 NOV 2023
DANA BENÍTEZ

DANA BENÍTEZ

 • Klub: Atlético de Madrid B
 • Aktualizácia: 12 NOV 2023
NEREA BENITO

NEREA BENITO

 • Klub: Athletic Club B
 • Aktualizácia: 13 OKT 2022
KARLA BERMEJO

KARLA BERMEJO

 • Klub: Atlético Baleares
 • Aktualizácia: 13 NOV 2023
ANNA BERNARDI

ANNA BERNARDI

 • Klub: CF Igualada (Barcelona)
 • Aktualizácia: 04 JÚN 2023
NOAH BEZIS

NOAH BEZIS

 • Klub: FC Barcelona B
 • Aktualizácia: 22 OKT 2023
MARÍA BLANCO

MARÍA BLANCO

 • Klub: CDE Racing Santander
 • Aktualizácia: 09 JÚN 2023
AINOA CAMPO

AINOA CAMPO

 • Klub: Villarreal
 • Aktualizácia: 18 NOV 2023
SARA CARRILLO

SARA CARRILLO

 • Klub: Deportivo Alavés Gloriosas
 • Aktualizácia: 28 JÚL 2023
IRIA CASTRO

IRIA CASTRO

 • Klub: DUX Logroňo
 • Aktualizácia: 17 MÁJ 2023
LORENA CUBO

LORENA CUBO

 • Klub: FC Barcelona B
 • Aktualizácia: 03 NOV 2023
NEREA DE DIEGO

NEREA DE DIEGO

 • Klub: Eastern Kentucky Colonels (USA)
 • Aktualizácia: 02 JÚN 2023
DANIELA DÍAZ

DANIELA DÍAZ

 • Klub: UD Tres Cantos (Madrid)
 • Aktualizácia: 09 JÚN 2023
MIRIAM DIÉGUEZ

MIRIAM DIÉGUEZ

 • Klub: Deportivo Alavés Gloriosas
 • Aktualizácia: 04 JÚN 2023
ANE ELEXPURU

ANE ELEXPURU

 • Klub: Athletic Club
 • Aktualizácia: 01 DEC 2023
NATALIA ESCOT

NATALIA ESCOT

 • Klub: Levante Las Planas
 • Aktualizácia: 18 NOV 2023
AIDA ESTEVE

AIDA ESTEVE

 • Klub: Madrid CFF
 • Aktualizácia: 01 DEC 2023
CAROL FÉREZ

CAROL FÉREZ

 • Klub: Real Betis desde 2023
 • Aktualizácia: 20 AUG 2023
GEMMA FONT

GEMMA FONT

 • Klub: FC Barcelona
 • Aktualizácia: 08 NOV 2023
ANA FRANCO

ANA FRANCO

 • Klub: Sevilla FC
 • Aktualizácia: 09 NOV 2023
SOFÍA  FUENTE

SOFÍA FUENTE

 • Klub: Deportivo Alavés desde 2023
 • Aktualizácia: 09 NOV 2023
EMMA GÁLVEZ

EMMA GÁLVEZ

 • Klub: FC Barcelona B
 • Aktualizácia: 26 AUG 2023
OLGA GARCÍA

OLGA GARCÍA

 • Klub: DUX Logroňo
 • Aktualizácia: 30 MÁJ 2023
PILAR GARROTE

PILAR GARROTE

 • Klub: Levante Las Planas
 • Aktualizácia: 18 NOV 2023
GEMMA GILI

GEMMA GILI

 • Klub: Sevilla
 • Aktualizácia: 10 NOV 2023
QUERALT GÓMEZ

QUERALT GÓMEZ

 • Klub: Villarreal desde 2023
 • Aktualizácia: 18 NOV 2023
LUCÍA GÜEMES

LUCÍA GÜEMES

 • Klub: Las Vegas University
 • Aktualizácia: 02 JÚN 2023
ELENA JULVE

ELENA JULVE

 • Klub: Levante Las Planas
 • Aktualizácia: 01 DEC 2023
LAURA LOBO

LAURA LOBO

 • Klub: RCD Espanyol B
 • Aktualizácia: 09 JÚN 2023
MARTA LÓPEZ

MARTA LÓPEZ

 • Klub: Racing Santander desde 2023
 • Aktualizácia: 14 AUG 2023
PAULA MAŇOSO

PAULA MAŇOSO

 • Klub: Sporting Gijón (hasta 2022)
 • Aktualizácia: 30 MÁJ 2023
ANA  MARCOS

ANA MARCOS

 • Klub: Valencia CF
 • Aktualizácia: 14 NOV 2023
EMMA MARTÍN

EMMA MARTÍN

 • Klub: FC Barcelona B
 • Aktualizácia: 26 AUG 2023
LAIA  MARTRET

LAIA MARTRET

 • Klub: FC Barcelona B
 • Aktualizácia: 02 NOV 2023
ANDREA MEDINA

ANDREA MEDINA

 • Klub: Atlético de Madrid
 • Aktualizácia: 01 NOV 2023
NAARA  MIRANDA

NAARA MIRANDA

 • Klub: CDE Racing hasta 2023
 • Aktualizácia: 14 AUG 2023
MAIDER MOLANO

MAIDER MOLANO

 • Klub: Athletic Club (hasta 2022)
 • Aktualizácia: 04 JÚN 2023
LEYRE MONENTE

LEYRE MONENTE

 • Klub: Deportivo Alavés desde 2023
 • Aktualizácia: 28 JÚL 2023
LAIA MUŇOZ

LAIA MUŇOZ

 • Klub: Florida International Panthers
 • Aktualizácia: 04 JÚN 2023
LORENA NAVARRO

LORENA NAVARRO

 • Klub: Real Sociedad desde 2023
 • Aktualizácia: 27 OKT 2023
NEREA NEVADO

NEREA NEVADO

 • Klub: Athletic Club
 • Aktualizácia: 01 DEC 2023
IRENE  OGIZA

IRENE OGIZA

 • Klub: Athletic Club
 • Aktualizácia: 04 JÚN 2023
ANDREA OKENE

ANDREA OKENE

 • Klub: Zaragoza CFF desde 2023
 • Aktualizácia: 13 NOV 2023
MABEL OKOYE

MABEL OKOYE

 • Klub: Atlético Baleares
 • Aktualizácia: 15 OKT 2023
NAIARA  ORDAX

NAIARA ORDAX

 • Klub: CDE Racing Santander
 • Aktualizácia: 14 AUG 2023
NOA ORTEGA

NOA ORTEGA

 • Klub: FC Barcelona B
 • Aktualizácia: 04 NOV 2023
ISABEL PALÁ

ISABEL PALÁ

 • Klub: Atlético de Madrid B
 • Aktualizácia: 26 JAN 2023
NEREA PALLÁS

NEREA PALLÁS

 • Klub: Mislata CFF desde 2023
 • Aktualizácia: 13 NOV 2023
LUCÍA PALOMARES

LUCÍA PALOMARES

 • Klub: Sporting Plaza Argel (SPA Alicante)
 • Aktualizácia: 24 JAN 2023
MARTA PEIRÓ

MARTA PEIRÓ

 • Klub: Servette FCCF Genève
 • Aktualizácia: 11 JÚN 2022
AMAIA PEŇA

AMAIA PEŇA

 • Klub: SD Eibar desde 2023
 • Aktualizácia: 18 NOV 2023
LEIRE PEŇA

LEIRE PEŇA

 • Klub: Real Betis hasta 2023
 • Aktualizácia: 29 JÚN 2023
CLARA PINEDO

CLARA PINEDO

 • Klub: Athletic Club
 • Aktualizácia: 01 DEC 2023
NÚRIA POMER

NÚRIA POMER

 • Klub: Atlético Baleares
 • Aktualizácia: 15 OKT 2023
JUDIT  PUJOLS

JUDIT PUJOLS

 • Klub: FC Barcelona B
 • Aktualizácia: 02 NOV 2023
NURIA RÁBANO

NURIA RÁBANO

 • Klub: VfL Wolfsburg desde 2023
 • Aktualizácia: 24 SEP 2023
EMMA RAMÍREZ

EMMA RAMÍREZ

 • Klub: Real Sociedad desde 2023
 • Aktualizácia: 26 AUG 2023
NATALIA RAMOS

NATALIA RAMOS

 • Klub: Costa Adeje Tenerife
 • Aktualizácia: 14 NOV 2023
NOELIA RAMOS

NOELIA RAMOS

 • Klub: Costa Adeje Tenerife
 • Aktualizácia: 14 NOV 2023
LIDIA RIVEIRO

LIDIA RIVEIRO

 • Klub: Fundación CD Tenerife
 • Aktualizácia: 24 JAN 2023
ALMUDENA RIVERO

ALMUDENA RIVERO

 • Klub: Deportivo Alavés desde 2023
 • Aktualizácia: 28 JÚL 2023
MARÍA SAMPALO

MARÍA SAMPALO

 • Klub: Dépor Abanca (hasta 2022)
 • Aktualizácia: 26 JAN 2023
CELIA SEGURA

CELIA SEGURA

 • Klub: FC Barcelona B
 • Aktualizácia: 03 NOV 2023
CATALINA SERRA

CATALINA SERRA

 • Klub: Atlético Baleares hasta 2020
 • Aktualizácia: 24 JAN 2023
SARA SERRAT

SARA SERRAT

 • Klub: CDE Racing Féminas hasta 2023
 • Aktualizácia: 14 AUG 2023
YOLANDA SIERRA

YOLANDA SIERRA

 • Klub: Atlético de Madrid B
 • Aktualizácia: 16 OKT 2023
MARÍA SUBÍES

MARÍA SUBÍES

 • Klub: Georgia State Panthers (USA)
 • Aktualizácia: 10 JÚN 2023
LAURA TANARRO

LAURA TANARRO

 • Klub: Atlético de Madrid B
 • Aktualizácia: 12 NOV 2023
JUANI TORRES

JUANI TORRES

 • Klub: Córdoba CF (hasta 2022)
 • Aktualizácia: 27 JAN 2023
SANDRA TORRES

SANDRA TORRES

 • Klub: Atlético Baleares
 • Aktualizácia: 15 OKT 2023
MIRARI URIA

MIRARI URIA

 • Klub: Real Sociedad
 • Aktualizácia: 01 DEC 2023
ANA VALLÉS

ANA VALLÉS

 • Klub: Dépor Abanca (hasta 2022)
 • Aktualizácia: 26 JAN 2023
ELENA VÁZQUEZ

ELENA VÁZQUEZ

 • Klub: Orzán SD (Dépor Abanca)
 • Aktualizácia: 04 NOV 2023
INÉS VILLANUEVA

INÉS VILLANUEVA

 • Klub: Drury University Women's Soccer (USA)
 • Aktualizácia: 23 JAN 2023
LAURA VIŇAS

LAURA VIŇAS

 • Klub: Atlético de Madrid B
 • Aktualizácia: 12 NOV 2023
JANA XIN

JANA XIN

 • Klub: Deportivo Alavés Gloriosas
 • Aktualizácia: 27 JÚL 2023

Neaktívne futbalistky
Neaktívne futbalistky