Pozícía: obrankyňa
Aktuálna kategória: U16
Počet zápasov v aktuálnej kategórii:
Počet gólov v kategórii:
Španielsko WU16 porazilo hostiteľský tím Severné Írsko WU16 (0:5) 12. marca 2024. Táto konfrontácia zodpovedala druhému dňu Rozvojového turnaja UEFA na pôde Severného Írska (Seaview Stadium, Belfast). Proti tímu vedenému Julie Nelsonovou otvorila skóre už v 4. minúte Ivette Franchová po rohovom kope Celia Gómez. Španielsko predĺžilo výsledok gólom Claudie Indiasovej (min 6), pri ktorej opäť asistovala Celia. Ivette opäť skórovala 0:3 (min 29). Julia Torresová z priameho kopu zvýšila na 0:4 (min 34). Konečný výsledok stanovila Adriana Álvarezová, keď strieľala z diaľky (min 63). Júlia odohrala 90 minút.

Volá Laura del Río s výhľadom na rozvojový turnaj UEFA WU16 v Severnom Írsku (Seaview Stadium, Belfast) medzi 10. a 15. marcom 2024. Súpermi budú Island, Belgicko a hostiteľský tím.

Júlia Pastor Lázaro patrí do FC Barcelona Youth.