Pozícía: stredopoliarka
Aktuálna kategória: U17
Počet zápasov v aktuálnej kategórii:
Počet gólov v kategórii:
Futbalová reprezentácia WU17 odštartovala novú sezónu prípravným zápasom proti Maďarsku (28.8.2024). Zverenky trénera Jozefa Jelšica vyhrali 1:0. Jediný gól stretnutia strelila v 19. minúte Sára Kerešová, po akcii Victoria Havalec - Michaela Pekárová. Táto konfrontácia sa konala v Dunajskej Strede (Akadémia DAC). Vivien zostala na lavičke.

V sezóne 2024-2025 patrí do TSV Gilching-Argelsried.

Reprezentácia WU17 zdolala v druhom prípravnom zápase domáce Turecko (0:1). Rozhodujúci gól strelila pár minút pred koncom duelu Lucia Rumančíková. Táto konfrontácia sa odohrala 11. februára v Emirhan Sport Center (Manavgat). Vivien odohrala 14 minút.
Tréner reprezentácie WU17 Jozef Jelšic nominoval ju na dva prípravné zápasy v Turecku: 8. a 11. februára 2024 proti Turecku WU17 (Emirhan Sport centre Side).

Hrála v Nemecku s tímom FC Bayern München U17 Juniorinnen.

Posledná aktualizácia: 03 SEP 2024