Pozícía: obrankyňa
Aktuálna kategória: U17
Počet zápasov v aktuálnej kategórii:
Počet gólov v kategórii:
Bola povolaná na zápas Španielska WU17 – Francúzsko WU17. Neskôr pre zranenie odišla. Táto priateľská prípravná konfrontácia (1:2) sa odohrala 14. februára 2024 v Las Rozas (Madrid).

Španielsko WU17 porazilo 11. januára 2024 Nemecko WU17 (2:0). Táto priateľská prípravná konfrontácia sa odohrala v Marbelle (Málaga). Proti tímu Sabine Lodererovej strelili góly Alba Cerrato (min 28) a Iris Santiago (min 51) po strate nemeckej obrany v priestore. Nerea odohrala 45 minút (druhý polčas).
Kenio Gonzalo ju povolal na prvý priateľský zápas v roku 2024. Scéna je pripravená od 8. januára. Stretnutie španielskej reprezentácie WU17 proti nemeckým futbalistkám sa odohrá 11. vo futbalovom centre Marbella.

Nerea Carmona Balsera patrí v sezóne 2023-2024 do Levante Las Planas.

S prvým tímom Levante Las Planas debutovala v Lige F 10. decembra 2023 ako hosť proti Villarrealu (2:2), pričom odohrala prvých 45 minút.
Na turnaji Copa de la Reina odohrala 8. novembra 2023 75 minút na hosťovaní v Eibare (0:1).