Počet zápasov v aktuálnej kategórii:
Počet gólov v kategórii:
V sezóne 2024-2025 súťaží s klubom FC TATRAN Prešov.

Tréner reprezentácie WU17 Jozef Jelšic nominoval ju na fyzicko-kondičné testovanie v Nemciach 20. a 21. decembra 2023.

Slovensko WU17 zdolalo Čiernu Horu WU17 (4:0). Táto konfrontácia zodpovedala druhému dňu skupiny B5 (1. kolo) ME tejto kategórie. Hralo sa 7. novembra 2023 v priestoroch litovskej federácie (LFF stadionas), v meste Vilnius. Skóre otvorila Victoria Havalec (min 6), po asistencii Katky Bučkovej. Na 2:0 zopakovala Havalec (min 43), v podaní Sáry Kerešovej. Tretí gól strelila Matilda Sluková (min 56), po asistencii Michaely Pekárovej. Konečný výsledok stanovila Tamara Kramlíková (min 69), po strele Slukovej a obrannom doskoku. Kerešová (min 30) a Sluková (min 49) trafili brvno. Slovensko vstupuje do ďalšieho európskeho kola ako prvé v skupine (plná šesť bodov). Eva odohrala 30 minút.

Slovensko WU17 zdolalo Litvu WU17 (0:3). Táto konfrontácia zodpovedala prvému dňu skupiny B5 (1. kolo) ME tejto kategórie. Hralo sa 4. novembra 2023 v priestoroch litovskej federácie (LFF stadionas), v meste Vilnius. Skóre otvorila Matilda Sluková (min 8), po asistencii Michaely Pekárovej. Skóre predĺžila kapitánka Terézia Šoltysová (min 39), podávajúca Sluková. Konečný výsledok stanovila Tamara Kramlíková (min 72) po asistencii Katky Bučkovej. Eva zostala na lavičke.

Slovensko WU17 vyhralo svoje dve priateľské prípravné konfrontácie proti Grécku WU17 v dňoch 13. a 15. septembra 2023. Oba zápasy sa hrali v priestoroch MOL Academy v Dunajskej Strede. Eva odohrala 89 minút v prvom zápase (2:0) a 45 minút (prvý polčas) v druhom zápase (1:0).