Pozícía: útočníčka alebo stredopoliarka
Aktuálna kategória: U17
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 2 (U17) / 3 (U16)
Počet gólov v kategórii: 1 (U17) / 2 (U16)
Natalia sa zúčastnila so španielskym tímom WU16 na turnaji UEFA Development Tournament, ktorý hrala v Eerikkilä Sport & Outdoor Resort (Tammela, Fínsko). V prvý deň, 26. mája 2023, Španielsko porazilo Belgicko (3:0). Na druhom stretnutí, 28., Španielsko prehralo s domácimi Fínkami (2:0). A na tretí deň, 31. mája, Španielsko zdolalo Turecko (4:0). Laura del Río pracovala ako trénerka pre La Rojita.

Španielsko WU17 zdolalo Estónsko WU17 (12:0), ktoré pripravila Aleksandra Ševoldajevová. Táto prípravná konfrontácia sa odohrala 8.2.2023 v Las Rozas (Madrid). Natalia odohrala 45 minút. Dala gól na 8:0 (min 64, penalta).
Španielsko WU17 zdolalo Nemecko WU17 (4:0), ktoré pripravila Sabine Loderer. Táto prípravná konfrontácia sa odohrala 12.1.2023 vo futbalovom centre Marbella (Marbella, Málaga). Natalia debutovala.

Patrí klubu Levante Las Planas.
V lige F s katalánskym tímom debutovala 27. novembra 2022 v Zubiete proti Realu Sociedad v deň zápasu 10 (prehra 3:0), do hry sa zapojila v 52. minúte. V najvyššej kategórii aj sa zúčastnila 22 minút proti Realu Madrid, 17 minút proti Athletic Club a 7 minút proti Levante UD.
Začínala v katalánskych kluboch Manu Lanzarote (Terrassa), RCD Espanyol a Club Esportiu Sant Gabriel.
Natalia Escot Borrego sa narodila v Terrasse (Barcelona) 8. februára 2007.

Posledná aktualizácia: 12 JÚN 2023