Pozícía: obrankyna
Aktuálna kategória: U19 a U20
Počet zápasov v aktuálnej kategórii:
Počet gólov v kategórii:
Španielsko WU20 vypadlo z majstrovstiev sveta. Vo štvrťfinále porazili Japonsko WU20 (Young Nadeshiko), ktoré viedla Michihisa Kano (0:1). Táto konfrontácia sa odohrala na štadióne Atanasio Girardot, v meste Medellín (Kolumbia), 15. septembra 2024. Jediný gól padol v predĺžení (min 102): po dlhom priamom kope, ktorý zahrala Aemu Oyama (Waseda University) z ľavej zóny zasiahla chrbát obrankyne Hiromi Yonedaovej (klub Osaka) a dostala sa do siete. Lucía Corrales trafila žrď (min 67). Aïcha odohrala 74 minút.

Tím vedený Soniou Bermúdezovou postúpi do štvrťfinále Svetového pohára WU20 v Kolumbii. Porazili Kanadu (2:1), ktorú pripravila Cindy Tye, po prekonaní stavu 0:1 Florianne Jourde (min 63) po odraze od brankárky Eunate Astralaga. Bol to prvý gól, ktorý Španielsko na turnaji inkasovalo. Útočníčka Jone Amezaga upravila na 1:1 (min 65) vyriešením hlavičky Sary Ortegovej po odrazenej lopte a rozohrávke Lucíe Corralesovej. Víťazný gól (min 81) strelila kapitánka Silvia Lloris (hráčka zápasu), s asistenciou Lucíe Moral a zákrokom Judit Pujols po rohu nakrátko. Corrales trafila žrď (min 90+7). Táto konfrontácia sa odohrala v Cali 11. septembra 2024. Aïcha odohrala celých 90 minút.

Španielsko postúpilo do osemfinále majstrovstiev sveta WU20 v Kolumbii tromi víťazstvami v C-skupine a bez inkasovaného gólu. Na tretí deň porazili marocký tím, ktorý trénoval Jorge Vilda (2:0). Táto konfrontácia sa konala v Cali 7. septembra 2024. Sonia Bermúdezová určila rotácie. Skóre otvorila stredná obrankyňa Nahia Aparicio, ktorá zakončila hlavičkou (min 5) po rohovom kope Lucíi Corrales. Konečný výsledok stanovila Lucía Moral, keď po asistencii Jone Amezagu vystrelila ľavou nohou (min 89). Marocká brankárka Fatima El Jebraoui (FAR Rabat) zneškodnila penaltu, ktorú presadila Erika González (min 65). Maximálny trest spáchala Siham Bouhouch (RC Strasbourg Alsace) na Jone Amezaga. Aïcha odohrala 90 minút.

V druhý deň Svetového pohára WU20 v Kolumbii (skupina C) Španielsko zdolalo Paraguaj (2:0). Proti tímu vedeného Brazílčanom Fabiom Fukumotom otvorila skóre Jone Amezaga (min 20), ktorý zakončila hlavičkou po asistencii Júlie Bartel. Jone zopakovala, aby stanovila konečný výsledok (min 37), tentoraz skončila ľavou nohou po zásahu Silvie Lloris a asistencie Lucíe Corrales. Táto konfrontácia sa odohrala 4. septembra 2024 na štadióne Pascuala Guerrera (Cali). Sara Ortega bola ocenená FIFA ako hráčka zápasu. Aïcha zostala na lavičke.

Španielsko odštartovalo Svetový pohár WU20 v Kolumbii. V rámci C-skupiny v úvodný deň porazili Spojené štáty americké po prvý raz v histórii tejto kategórie (1:0). Proti tímu vedenému Angličankou Tracey Kevinsovou strelila jediný gól Olaya Enrique (min 8), zakončila ľavačkou po asistencii Lucíe Corralesovej. Táto konfrontácia sa odohrala 1. septembra 2024 na štadióne Pascuala Guerrera (Cali). Maite Zubieta bola ocenená FIFA ako hráčka zápasu. Aïcha odohrala 90 minút.

Španielsko WU20 zakončilo prípravu pred majstrovstvami sveta bezgólovou remízou proti Severnej Kórei WU20. Táto priateľská konfrontácia sa odohrala 27. augusta 2024 v meste Cali (Kolumbia).

Španielsko WU20 a Holandsko WU20 remizovali (1:1). Táto priateľská prípravná konfrontácia sa konala 16. augusta 2024 v El Albir (Alicante). Kealyn Thomas (AZ Vrouwen Alkmaar) poslala hlavou do vedenia tímu Roos Kwakkenbos (min 25). Lucía Moral vyrovnala (min 82). V druhom polčase hrala Aïcha.
So Španielskom WU20 bola pozvaná na etapu v Alfaz del Pi (Alicante) medzi 12. a 16. augustom 2024, pred cestou do Kolumbie na majstrovstvá sveta.

Španielsko vyhralo európsky titul WU19 (tretí v rade, celkovo šiesty, čím sa v rekorde 19 ročníkov vyrovnalo Nemecku). Vo finále 2023-2024 zdolali Holandsko v predĺžení (2:1). Táto konfrontácia sa odohrala 27. júla 2024 na štadióne Darius & Girenas v meste Kaunas (Litva). Tím vedený Soniou Bermúdezovou (opakovala semifinálovú jedenástku) získal výhodu rozuzlením s ľavonohou Marisou Garcíou v osobnej hre (min 6), v službách Daniely Agote (hráčka turnaja UEFA). Tím pripravený Sheridou van Bruggen vyrovnal, keď skončila Danique Tolhoek (min 59), pričom Lotte Keukelaar asistovala po strate Ainhoa ​​​​Alguacil. Gól, ktorý bol titulový, strelila ľavou nohou Intza Egiguren z malého vápna, pri podaní od základnej čiary Oihane San Martín (min 118). Aïcha odohrala celých 120 minút.

La Rojita sa dostala do finále Euro WU19, keď porazila Anglicko (3:1). Tento semifinálový zápas sa hral 24. júla 2024 v litovskom meste Marijampole. Skóre otvorila Daniela Agoteová (min 25) po asistencii Ainhoa ​​​​Alguacil. Pau Comendador zvýšila na rozdiel (min 45) na druhý pokus po odrazenej lopte a rohu, ktorý zahrala Agote. Na 2:1 (min 47) sa presadila Mia Enderbyová po tom, čo zasiahla Michelle Agyemangová a priamy kop zahrala Lucy Newellová. Daniela Arquesová stanovila konečný výsledok (min 69) po asistencii Ainhoa. Aïcha odohrala 90 minút.

Španielsko WU19 postúpi do semifinále Eura v Litve. Tím vedený Soniou Bermúdezovou zdolal Nemecko WU19 (2:0). Zodpovedalo to tretiemu a záverečnému dňu skupiny B. Hralo sa 21. júla 2024 na Mestskom štadióne Jonava, v meste Jonava. Skóre otvorila Noemí Bejarano (min 14), ktorá zakončila ľavou nohou v podaní Daniely Agote. Konečný výsledok stanovila Pau Comendador (min 86) po hlavičke Daniely Arquesovej. Aïcha odohrala 90 minút.
Španielsko WU19 prehralo s Holandskom WU19 (0:1). Zodpovedalo to druhému dňu Eura v Litve (skupina B). Hralo sa 18. júla 2024 na futbolovom štadióne Marijampolėje v meste Marijampole. Tento jediný gól (min 87) strelila Lotte Keukelaar (Ajax) po asistencii Jade van Hensbergen (tiež Ajax). Aïcha odohrala 90 minút.
Španielsko WU19 a Írsko WU19 remizovali (0:0). Zodpovedalo to úvodnému dňu Eura v Litve (skupina B). Hralo sa 15. júla 2024 na futbalovom štadióne Marijampolėje v meste Marijampole. Aïcha odohrala 90 minút.
Na záverečnú fázu Euro WU19 cestuje do Litvy.
Sonia Bermúdez ju pozvala na tréning so Španielskom WU19 vo futbalovom centre Atalaya v Estepone (Málaga) medzi 1. a 5. júlom 2024.

Španielsko WU19 a Spojené štáty WU19 remizovali (3:3). Tento druhý priateľský prípravný zápas sa hral 3. júna 2024 tiež na štadióne Guillerma Amora (Benidorm, Alicante). S tímom vedeným Soniou Bermúdezovou strelili góly: Raquel Gil (1:0 min 23), Daniela Arques zakončujúca z diaľky (2:1 min 27); a Daniela Agote, ľavonohý (3:2 min 67). Na strane Severnej Ameriky skórovali: Mia Oliaro (Severná Karolína / Chapel Hill), 1:1 (min 26); Isabella Winn (UCLA / Ridgewood), 2:2 (min 31); a Izzy Engle (Minnesota Thunder / Edina), konečné 3-3 (min 86). Aïcha odohrala od začiatku.
Španielsko WU19 porazilo Spojené štáty WU19 (3:0). Táto priateľská prípravná konfrontácia sa odohrala 31. mája 2024 na štadióne Guillerma Amora (Benidorm, Alicante). Proti mužstvu vedenému Carrie Kvetonovou strelili góly Daniela Arques (min 45+1), Alba Rodao (min 51) a Cris Librán (min 79). Aïcha hrala od začiatku.
Pozvaný so Španielskom WU19 na dvojitý prípravný priateľský zápas proti Spojeným štátom v Benidorme (Alicante) medzi májom a júnom 2024.

Španielsko WU19 vstupuje do záverečnej fázy majstrovstiev Európy ako šampióni v skupine s plným počtom víťazstiev (tri) a bez inkasovaného gólu. Tím vedený Soniou Bermúdezovou zdolal Dánsko WU19 (2:0). Táto konfrontácia sa odohrala 9. apríla 2024 na štadióne ŠRC Bakovci, v meste Bakovci (Murska Sobota, Slovinsko). Zodpovedalo to tretiemu a poslednému dňu 2. kola/skupiny A1. Skóre otvorila Jone Amezaga premenením penalty (min 5). Maximálny trest spáchala Frida Nautrup (Thy ThistedQ) na samotnej Jone. Frida za ten incident dostala červený kartón. Konečný stav 2:0 dosiahla Olaya Enrique (min 34) po rohovom kope, ktorý zahrala Daniela Arquesová. Proti tímu vedenému Anjou Heiner-Møllerovou trafili brvno kapitánka Olaya (min 34) a Lucía Corrales (min 39). Aïcha odohrala 30 minút.

Španielsko WU19 zdolalo Grécko WU19 (7:0). Táto konfrontácia sa odohrala 6. apríla 2024 na štadióne ŠRC Bakovci, v meste Bakovci (Murska Sobota, Slovinsko). Zodpovedalo to druhému dňu 2. kola/skupina A1 (Euro WU19). Marina Artero strelila dva góly: 1:0 (min 2), po rohovom kope Daniely Arques; 6:0 (min 48), po zákroku Daniely a odraze. Cris Librán dala ďalšie dva góly: 2:0 (min 15), keď zakončila hlavičkou, po akcii Olaya a odrazenej lopte; 7:0 (min 71), po chybe brankárka. Víťazstvo zavŕšili: Adriana Ranera (3:0, min 30), s asistenciou Laie Martret. Lucía Corrales (4:0, min 40), po rohu, ktorý zahrala Daniela. A Olaya Enrique (5-0, min 45), po ďalšom rohovom kope Daniela a obrannom doskoku. Aïcha odohrala 45 minút (druhý polčas).

Španielsko WU19 zdolalo Slovinsko WU19 (0:5). Táto konfrontácia sa odohrala 3. apríla 2024 v priestoroch Football Park Radenci v meste Radenci (Mura, Slovinsko). Zodpovedalo to prvému dňu 2. kola/skupina A1 (Euro WU19). Jone Amezaga dosiahla hetrik: 0:2 min 18; 0:3 min 41 s asistenciou Sara Ortega; a 0:5 min 77. Lucía Corralesová zvýšila na 0:1 z priameho kopu (min 9). Stav 0:4 strelila Ainhoa ​​​​Alguacil pri podaní Laie Martret (min 48). Aïcha odohrala 45 minút (druhý polčas).

Španielsko WU19 prehralo so Švajčiarskom WU19 (1:2) 4. decembra 2023. Zodpovedalo to prípravnej konfrontácii, ktorá sa konala v priestoroch Pinatar Arena (Murcia). Jediný gól tímu, ktorý pripravila Sonia Bermúdez, strelila Sandra Villafaňe (min 58). Góly tímu vedeného Veronicou Magliaovou strelila Noemi Ivelj (Grasshopper Zurich) v 52. a 90. minúte. Aïcha odohrala 90 minút.

Španielsko WU19 porazilo Dánsko WU19 (1:0) 28. novembra 2023. Zodpovedalo to prípravnej konfrontácii v priestoroch Pinatar Arena (Murcia). Jediný gól strelila v 48. minúte Daniela Agoteová (Athletic Club Bilbao) proti tímu vedenému trénerkou Anjou Heiner-Møllerovou. Aïcha odohrala 45 minút (prvý polčas).

Španielsko zdolalo 31. októbra Portugalsko (9:1). Zodpovedalo to tretiemu dňu majstrovstiev Európy WU19 (1. kolo/skupina A5). Hralo sa vo Fotbollsarena Tunavallen vo švédskom meste Eskilstuna. Španielsko postupuje do kola ako šampión skupiny s plným počtom víťazstiev. Aïcha odohrala 90 minút.
Španielsko zdolalo 28. októbra domáce Švédsko (0:3). Zodpovedalo to druhému dňu majstrovstiev Európy WU19 (1. kolo/skupina A5). Hralo sa na štadióne Swedbank Park v meste Västerås. Aïcha odohrala 90 minút.
Španielsko zdolalo Turecko (4:0) 25. októbra 2023. Zodpovedalo to prvému dňu majstrovstiev Európy WU19 (1. kolo/skupina A5). Hralo sa na štadióne Swedbank Park vo švédskom meste Västerås. Góly strelili Carla Camacho, dva (min 59 a 62); Marina Rivas (min 40) a Laia Martret (min 90+4). Aïcha odohrala 90 minút.

Je súčasťou javiska španielskeho tímu WU19 v réžii Sonie Bermúdezovej medzi 16. a 18. októbrom 2023 v Las Rozas (Madrid).
V lete 2023 absolvovala prípravnú sezónu s prvým tímom FC Barcelona.
Toto leto 2023 predĺžila zmluvu s Barcelonou B, aktuálnou šampiónkou RFEF Primera.

V európskom finále WU17 bola vylúčená priamou červenou kartou v minúte 90+5. Španielsko prehralo s Francúzskom (2:3) na čele s Peggy Provostovou 26. mája na štadióne Lilleküla / Le Coq Arena (Tallin, Estónsko). Francúzsky tím sa dostal do trojgólového vedenia: Liana Joseph skórovala dvakrát (min 64 a 74) a Maeline Mendyová rozšírila premenením penalty (min 78) na seba. Kapitánka Vicky Lópezová zmazala rozdiel už za minútu dvoma nedostatočnými gólmi (min 79 a 80). Je to prvý titul pre Francúzsko; Španielsko podpísalo svoju šiestu dvojku v desiatich finále, ktoré hralo v tejto kategórii.
Odohrala 90 minút v semifinále európskej WU17. "La Rojita" sa po desiaty raz dostane do finále turnaja. Španielsko porazilo Anglicko (3:1) pod vedením Maureen "Mo" Marleyovej 23. mája na štadióne Lilleküla / Le Coq Arena (Tallin, Estónsko). Skóre prvého polčasu (min 5) otvorila hlavičkou kapitánka Vicky Lópezová pri podaní Crisa Redonda. Katie Reid vyrovnala, aj hlavou, po priamom kope Avy Bakerovej (min 55). Bol to prvý gól, ktorý Španielsko v tejto fáze inkasovalo. V záverečnej časti zápasu vyriešili Ainoa Gómez (min 88), po odmietnutí; a Pau Comendador za asistencie Noa Ortegu (min 90+1).
Odohrala 45 minút (prvý polčas) v treťom zápase (kapitánka) majstrovstiev Európy WU17 (finálna fáza, skupina A). Španielsko porazilo 20. mája na štadióne Lilleküla / Le Coq Arena (Tallinn) hostiteľské Estónsko (6:0) pod vedením Aleksandry Ševoldajevovej. Marisa Garcíaová strelila hetrik (min 9, 41 a 89). Výhru zavŕšili Lorena Cubo (min 48, trestný kop), Elena Vázquez (min 63, hlavička) a Alba Cerrato (min 79, penalta). Anglicko, súper v semifinále (23. deň).
Odohrala 69 minút v druhom zápase majstrovstiev Európy WU17 (finálna fáza, skupina A). Španielsko porazilo Švajčiarsko (3:0) na čele s Veronicou Magliaovou 17. mája 2023 na štadióne Lilleküla / Le Coq Arena (Tallin, Estónsko). Cris Redondo (Atlético de Madrid) zaznamenala hetrik už v prvom polčase (min 7, 10 a 45). Španielsko už postupuje do semifinále matematickým spôsobom.
Odohrala 90 minút na začiatku majstrovstiev Európy WU17 (finálna fáza, skupina A). Španielsko porazilo Nemecko (2:0) pod vedením Sabine Lodererovej 14. mája 2023 na štadióne Kadrioru (Tallin, Estónsko). Oba góly strelila Vicky López (FC Barcelona).
Začiatkom mája bola pozvaná na účasť na záverečnej fáze európskej WU17 v Estónsku.

V treťom termíne turnaja na srbskej pôde, na rovnakom štadióne, Španielsko WU17 porazilo 18. marca tím Dánska pod vedením Clausa Strucka (3:1). Odohrala 90 minút. Španielsko vstupuje do záverečnej fázy medzi 14. a 26. májom 2023 v Estónsku.
Na druhý deň na srbskej pôde na tej istej scéne Španielsko WU17 zdolalo 15. marca hostiteľský tím pod vedením Aleksandara Petrovića (0:5). Odohrala 58 minút.
Španielsko začalo svoju účasť na turnaji UEFA WU17 v marci 2023 (Liga A/skupina A6) so sídlom v priestoroch federácie v Starej Pazove (Srbsko). V úvodný deň, 12., porazili Bielorusko, ktoré pripravila Marina Lis (6:0). Odohrala 90 minút.
V nominácii Španielskej reprezentácie do 17 rokov proti Bielorusku, Srbsku a Dánsku na turnaj 2. kola kvalifikácie ME v srbskej Starej Pazove (marec 2023).

Španielsko WU17 zdolalo Estónsko WU17 (12:0), ktoré pripravila Aleksandra Ševoldajevová. Táto prípravná konfrontácia sa odohrala 8.2.2023 v Las Rozas (Madrid). Aïcha odohrala 45 minút (prvý polčas).
Španielsko WU17 zdolalo Nemecko WU17 (4:0), ktoré pripravila Sabine Loderer. Táto prípravná konfrontácia sa odohrala 12.1.2023 vo futbalovom centre Marbella (Marbella, Málaga). Odohrala 71 minút.

Španielsko odštartovalo Euro U17 v sezóne 2022-2023 pod vedením Kenia Gonzala. Na začiatku, keď sa súťažilo v lige A/skupina 2, boli dejiskami Estadi Olimpic Camilo Cano (La Nucía, Alicante) a Estadi Pau Gasol (l'Alfàs del Pi, Alicante). Aicha Camara odohrala 22. septembra 2022 90 minút v úvodnom dni proti Belgicku, ktoré trénoval Thomas Jansen (4:0). V druhej konfrontácii Aicha zopakovala 90 minút proti Poľsku, ktoré trénoval Marcin Kasprowicz (3:0), 25. septembra. A na tretí deň Aicha zostala na lavičke proti Grécku, ktoré trénoval Georgios Papakostas (5:0), 28. septembra. Španielsko postupuje cez kolo s plným počtom bodov a bez inkasovania.