Pozícía: záložníci
Aktuálna kategória: reprezentácia muži
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 7 (do 31. júla 2022)
Počet gólov v kategórii: 1
Slovenská futbalová reprezentácia neuspela v premiérovom vystúpení pod vedením talianskeho trénera Francesca Calzonu: prehrala v Trnave s Azerbajdžanom 1:2. Lászlo odohral 83 minút. Hostí poslal do vedenia v 44. minúte Renat Dadašov, v nadstavenom čase druhého polčasu vyrovnal z jedenástky Erik Jirka, ale v 90.+5 min rozhodol o výsledku Hodžat Haghverdi.
Pozvánku na zápasy Ligy národov proti Azerbajdžanu (vo štvrtok 22. septembra o 20.45 v Trnave) a Bielorusku (v nedeľu 25. septembra o 18.00 v Bačke Topole, Srbské mesto).
V lete 2022 nastúpil do Hamburger SV.

Tri minúty nastúpil proti Španielsku na štadióne La Cartuja (Sevilla). Slovensko tak toto leto 2021 uzavrelo účasť na európskom šampionáte.
14 minút proti Švédsku nastúpil v Petrohrade v skupine E. Švédi zvíťazili, keď z penalty premenil Emil Forsberg (1:0, 77. minúta). Dúbravka penaltu sa dopustila Robina Quaisona.
1. júna 2021 odohral 90 minút v priateľskom zápase proti Bulharsku (1:1) v Rakúsku. Strelil gól 1:1 (27. minúta), ktorý zakončil ľavou nohou. Bol to jeho prvý gól v seniorskom tíme.

Leto 2021 po požičaní do Augsburgu sa vrátil do Borussie Mönchengladbach. Od zimného trhu 2021 súťažil s FC Augsburg tiež v Bundeslige, pochádzal z Borussie Mönchengladbach (podpísal v roku 2019). Odohrál aj za nemecký klub Holstein Kiel, ako aj Győr U19 (Maďarsko) a Slovensko s MŠK Žilina.