Pozícía: obrankyna
Aktuálna kategória: U-19
Počet zápasov v aktuálnej kategórii:
Počet gólov v kategórii:
Na turnaj druhej fázy kvalifikácie ME: 5. apríla, Slovensko WU19 - Čierna Hora WU19 (Gabčíkovo). 11. apríla, Slovensko WU19 - Azerbajdžan WU19 (Gabčíkovo).
Na kontrolný zraz v Senci (WU19), v nedeľu 12. februára 2023.
Na fyzicko-kondičné testovanie v Nemciach U19 (28. - 29. 11. 2022).

Slovensko do 19 rokov zakončilo turnaj v Poprade treťou prehrou v rade, tentoraz proti Slovinsku (1:2), 11. októbra. Slovenský tím posunula presne Júlia Iľková (min 26), ktorej asistovala Karolína Bayerová. Za tím pod vedením Petry Mikelnovej otočili skóre Nina Kajzba (min 27) a Anja Eferl (min 59). Júlia sa zúčastnila 72 minút.
Slovensko do 19 rokov štartovalo na ME 2022-2023 v meste Poprad. V 1. kole (liga A/skupina 4) ich 5.10.2022 zdolalo Dánsko (1:6). Gól Slovenska strelila Aneta Surová (min 60, 1:4), asistovala Paulína Hrdličková. Vylúčená bola Lenka Mazúchová (min 23). Za severský tím (trénovala Anja Heiner-Møller) skórovali Emilía Ásgeirsdóttir, poker, posledný z penalty; Jóhanna Fossdalsá Sørensen, tiež z penalty; a Ajla Habibović. Zuzana Nárožná spáchala oba penalty. Júlia zostala na lavičke.

Slovenská reprezentácia do 19 rokov sa v lete 2022 zúčastnila dvoch prípravných zápasov proti Česku. 3. augusta mali na štadióne FK Dolní Němčí nerozhodne o jednom góle. Kapitánka Karen Maková presadila Slovensko (min 34) po asistencii Karolíny Bayerovej. Nikola Pražienková remizovala (min 79). V ostatnej konfrontácii na 5. deň vyhrali Česi v slovenskom meste Nemšová (0:1). Jediný gól tímu pod vedením Jana Navrátila strelila Klára Bláhová (min 88). V úvodnom zápase zostala Júlia na lavičke a v druhom zápase odohrala 45 minút (druhý časť).
Odštartuje novú reprezentačnú sezónu. Tréner reprezentácie WU19 Jozef Jelšic nominoval na dva prípravné zápasy s Českom.