Pozícía: krídelná obrankyna
Aktuálna kategória: U-19
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 4 (WU19)
Počet gólov v kategórii: 0
Spartak Myjava zvíťazil na hosťovaní v MFK Dukla Banská Bystrica (1:7) v jedenásty zápas sezóny 2024-2025 19. októbra. Za banskobystrický klub skórovala Tatiana Sirejová (min 31). Góly za hosťujúci tím strelili dva Tamara Kramlíková (min 22 a 86), ďalšie dva presne Lívia Letková (min 60 a 69), Iveta Neveďalová (min 26), Katarína Vredíková (min 36) a Tereza Honková (min. 45).
V sezóne 2024-2025 patrí Spartaku Myjava.

Tréner reprezentácie WU19 Jozef Jelšic nominoval ju (náhradníčky) pred turnajom v Srbsku (apríla 2024).

Futbalová reprezentácia WU19 vyhrala aj druhý prípravný zápas v Turecku (27.02.2024, Manavgat). Domáci výber zdolala 0:2 po góloch Michaely Martiškovej (10. minúta) a Dariny Hrúzikovej (70. minúta). Lívia odohrala 18 minút.
Tréner reprezentácie WU19 Jozef Jelšic nominoval ju na dva prípravné zápasy v Turecku: 24. a 27. februára 2024 (Turecko WU19 / Emirhan Sport centre Side).
Koncom novembra 2023 ju nominoval Jozef Jelšic na náhradnú súpisku WU19.

V sezóne 2023-2024 súťaží so Spartakom Myjava na národných turnajoch a tiež v ženskej Lige majstrov Európy.

Lívia odohrala 45 minút (druhý polčas) na začiatku európskej kvalifikačnej fázy (2. kolo), 5. apríla 2023. Zakončila z brvna (56. minúta). Slovensko WU19 prehralo s Čiernou Horou WU19, ktorú pripravoval Ivan Tatar (2:3). Táto konfrontácia zodpovedala lige B/skupine B5, hranej v slovenskom meste Gabčíkovo. Hetrik (min 40, 54 a 65) zaznamenala Nejla Bicić (ŽFK Budućnost Podgorica). Anastasija Rakočević bola vylúčená za dvojitú žltú kartu (min 84).
Na turnaj druhej fázy kvalifikácie ME: 5. apríla, Slovensko WU19 - Čierna Hora WU19 (Gabčíkovo). 11. apríla, Slovensko WU19 - Azerbajdžan WU19 (Gabčíkovo).
Na kontrolný zraz v Senci (WU19), v nedeľu 12. februára 2023.
V sezóne 2022-2023 súťaží s klubom Spartak Myjava.
V Európskej ženskej lige majstrov 2022-2023 nehrala.

Slovenská reprezentácia do 19 rokov sa v lete 2022 zúčastnila dvoch prípravných zápasov proti Česku. 3. augusta mali na štadióne FK Dolní Němčí nerozhodne o jednom góle. Kapitánka Karen Maxová presadila Slovensko (min 34) po asistencii Karolíny Bayerovej. Nikola Pražienková remizovala (min 79). V ostatnej konfrontácii na 5. deň vyhrali Česi v slovenskom meste Nemšová (0:1). Jediný gól tímu pod vedením Jana Navrátila strelila Klára Bláhová (min 88). V úvodnom zápase odohrala Lívia prvý polčas a v druhom zápase odohrala 32 minút.
Odštartuje novú reprezentačnú sezónu. Tréner reprezentácie WU19 Jozef Jelšic nominoval na dva prípravné zápasy s Českom.

Od leta 2022 súťaží so Spartakom Myjava.