Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 6 (do 2023)
Počet gólov v kategórii: 1
Od leta 2023 hrá v gréckej First Division s klubom Volos NPS.
Od januára 2023 hrál na Cypre v klube Anorthosis.

V závere Ligy C/3. skupiny Ligy národov sa Slovensko a Bielorusko 25. septembra 2022 vyrovnali v TSC Aréne v srbskom meste Backa Topola po jednom. Slovenský gól strelil Adam Zreľák (min 65, strela ľavou nohou), asistencia Hancka a akcia Škriniara. Samuel súťažil 5 minút.
Slovenská futbalová reprezentácia neuspela v premiérovom vystúpení pod vedením talianskeho trénera Francesca Calzonu: prehrala v Trnave s Azerbajdžanom 1:2. Samuel odohral 9 minút. Hostí poslal do vedenia v 44. minúte Renat Dadašov, v nadstavenom čase druhého polčasu vyrovnal z jedenástky Erik Jirka, ale v 90.+5 min rozhodol o výsledku Hodžat Haghverdi.
Pozvánku na zápasy Ligy národov proti Azerbajdžanu (vo štvrtok 22. septembra o 20.45 v Trnave) a Bielorusku (v nedeľu 25. septembra o 18.00 v Bačke Topole, Srbské mesto).
V sezóne 2022-2023 hrál v španielskej druhej divízii s CD Mirandés.

Po hosťovaní v Slovane Bratislava sa vracil do Talianska so Speziou.
Od septembra 2021 hrál za bratislavský Slovan.
S tímom z hlavného mesta Slovenska súťažíl v Európe v Conference League. Bol na hosťovaní z talianskeho klubu Spezia Calcio.
Od leta 2020 jeho klubom bolo Zaglebie Lubin (Poľsko), z klubu Brøndby IF z Dánska. Zmluvu mal v Taliansku s Empoli.
Odohral tiež v Senici, MSK Žilina av talianskych kluboch Empoli a Crotone.
Štartoval v základných kategóriách slovenského klubu FK Senica.