Pozícía: útočník
Aktuálna kategória: "A" reprezentácia muži
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 12 (incluido en Ginebra)
Počet gólov v kategórii: 2 (A)
Luis de la Fuente ho zaradil medzi 25 hráčov na zápasy Ligy národov proti Dánsku a Srbsku v októbri 2024. Neskôr odišiel pre zranenie.

Španielsko zdolalo Švajčiarsko (1:4) v druhom kole Ligy národov (skupina A4) v ​​Ženeve 8. septembra 2024. Fabián Ruiz strelil dva góly, oba ľavou nohou: 0:2 (min 13), po odrazená lopta od brankára Gregora Kobela po strele Nica Williamsa. 1:3 (min 77), po asistencii Ferrana Torresa. Výhru zavŕšili Joselu Mato (0:1, min 4, hlavička, asistencia Lamine Yamal) a Ferran Torres (1:4, min 80, podanie Joselu). Robin Le Normand bol vylúčený priamou červenou kartou (min 21). Švajčiarsky gól strelil Zeki Amdouni (1:2 min 41) a tento útočník turecko-tuniského pôvodu trafil z priameho kopu aj drevo (min 25). Yeremy odohral 34 minút.
Luis de la Fuente ho povolal na zápasy Ligy národov 5. septembra 2024 proti Srbsku v Belehrade a o štyri dni neskôr proti Švajčiarsku v Ženeve.

Po vykonaných testoch sa potvrdilo, že počas tréningu v Ciudad Deportiva Yeremy Pino utrpel ruptúru predného skríženého väzu v ľavom kolene, ako oznámil klub 16. novembra 2023.

Vybral si ho Luis de la Fuente na zápasy proti Škótsku (12. októbra v La Cartuja v Seville) a Nórsku (o tri dni neskôr v Osle). Neskôr odišiel pre zranenie.
V druhom septembrovom stretnutí (Euro-2024) Španielsko zdolalo Cyprus (6:0). Táto konfrontácia sa odohrala 12. na štadióne Los Cármenes (Granada). Yeremy odohral 45 minút.

Španielsko dobylo Ligu národov. Yeremy odohral vo finále 66 minút. Po 0:0, ktoré zostalo v predĺžení, La Roja zdolala Chorvátsko (5:4) na strely. Hralo sa 18. júna 2023 na Stadion De Kuip (Rotterdam, Holandsko).
Španielsko sa dostalo do finále Ligy národov. Yeremy Pino odohral 74 minút. Tím vedený Luisom de la Fuentem zdolal 15. júna 2023 na štadióne FC Twente Stadion (Enschede, Holandsko) Taliansko (2:1). Góly strelili presne Yeremy Pino (1:0, min 3) a Joselu Mato (2:1, min 88). Uznal gól z pokutového kopu (1:1, min 11), skóroval Ciro Immobile a previnil sa rukou nováčika Robina Le Normanda.
Luis de la Fuente ho predvolal do Final Four Ligy národov v Holandsku v júni 2023.

Španielsko prehralo pri návšteve štadióna Hampden Park (Glasgow) v druhý európsky zápasový deň 28. marca 2023 (2:0). Yeremy odohral 90 minút. Škótsko skórovalo cez Scotta McTominaya, stredopoliara Manchestru United, obaja ľavou nohou (min 7 a 52). Prítomní boli kapitán Andy Robertson a Kieran Tierney.
Yeremy Pino odohral 25 minút na začiatku Euro-2024 (kvalifikačná skupina A). Pri debute Luisa de la Fuenteho vo funkcii trénera Španielsko porazilo Nórsko na štadióne La Rosaleda (Málaga) 25. marca 2023 (3:0). Skórovali Dani Olmo (min 13) a debutant Joselu Mato (min 83 a 85).

Španielsko skončilo v osemfinále MS v Katare 2022. Vo všetkých štyroch zápasoch zostal na lavičke.
Španielsko porazilo Jordánsko (1:3) 17. novembra 2022. Tento zápas zodpovedal príprave pred MS v Katare a do rebríčka FIFA sa nezapočítava. V tíme vedenom Luisom Enriquem sa gólovo presadili Ansu Fati (min 13), Pablo Gavi (min 56) a Nico Williams (min 84). Yeremy odohral 34 minút.
11. novembra 2022 ho predvoláva Luis Enrique na majstrovstvá sveta v Katare (26 vymenovaných hráčov).

Vymenovaný v septembri 2022 proti Švajčiarsku v Zaragoze (24.) a Portugalsku v Brage (27.), aby uzavrel skupinovú fázu Ligy národov.

Dňa 29.3.2022 odohral 90 minút v priateľskom zápase proti Islandu na štadióne Riazor v A Coruni (víťazstvo 5:0). Dal gól na 3:0 (min 47). Bol to jeho prvý gól v španielskej reprezentácii.
Dňa 26.3.2022 odohral 20 minút v priateľskom zápase proti Albánsku na štadióne RCD Espanyol v Barcelone (víťazstvo 2:1). Asistoval na 2:1.