Pozícía: krídelná obrankyna
Aktuálna kategória: U19
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: --
Počet gólov v kategórii: --
AS Trenčín zdolal na úvod sezóny 2024/2025 10. augusta doma FC Spartak Trnava (4:1). Góly strelili Simona Levaiová, dva (min 33 a 52), presne Elisa Kunková (min 13) a Katarína Miháliková (min 86).
V sezóne 2024-2025 súťaží s AS Trenčín.

AS Trenčín vyhral na hosťovaní v Petržalke (1:2). Zodpovedalo to tretiemu dňu fázy zotrvania v kategórii, 20. apríla 2024. Góly strelili presne Elisa Kunková (min 21) a Sára Straková (min 40).

V sezóne 2023-2024 hrála v klube AS Trenčín.

Na kontrolný zraz v Senci (WU19), v nedeľu 12. februára 2023. Následne bola prepustená.
Na turnaji 2. fázy kvalifikácie ME U-17 (Ligy A-1, Tallaght Stadium, Dublin, 23.3.2022), v 72. minúte po faule na Darinu Hrúzikovú premenila pokutový kop Aneta Surová. V 88. min Írky vyrovnali na 1:1 (Michaela Lawrence). Elisa zostala na lavičke.
V druhej fáze Euro U17 (Ligy A-1, na štadióne Richmond Park v Dubline 26. marca 2022) odohrala Elisa 5 minút proti Islandu do 17 rokov. Vyhralo severské družstvo (1:0, Ísabella Tryggvadóttir, min 84).
V druhej fáze Euro U17 (Liga A-1, na štadióne Belfield Bowl, v Dún Laoghaire-Rathdown, Dublin, 29. marca 2022), odohrala Elisa 45 minút (prvá časť) proti Fínsku do 17 rokov. Vyhralo severské družstvo (4:0, penalta Kiviranta, Lotta Kalske, Ilona Walta a Heikkinen). Slovensko do ďalšieho finálového kola sa nedostane.
Na súpiske náhradných futbalistiek za reprezentáciu Slovenska do 17 rokov vo februári 2022.