Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 1 (A)
Bola povolaná medzi náhradníčky na zápasy Slovenska medzi májom a júnom 2024.
Medzi náhradnými futbalistkami proti Lotyšsku do prvého okna FIFA v roku 2024.
V náhradnej nominácii oznámil ju Peter Kopúň na posledný dvojzápas roka 2023.
V náhradnej nominácii oznámil Peter Kopúň v septembri 2023.
Tréner reprezentácie žien Peter Kopúň v júli 2023 ju zaradil do nominácie substitučnej rezervy.
Medzi náhradníčkami na dva prípravné zápasy proti Fínsku v apríli 2023 na štadióne NTC Senec.

V druhom zápase v rámci tureckého sústredenia remizovala slovenská reprezentácia so Srbskom (0:0), ktoré trénuje Dragiša Zečević. Táto prípravná konfrontácia sa odohrala 21. februára 2023 v IC Santai Training Center (Antalya). Jana zostala na lavičke.
O prvého medzištátneho zápasu ženskej reprezentácie v kalendárnom roku 2023 (17.2.2023), Slovenské futbalistky prehrali na sústredení v tureckom Manavgate (Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi) s reprezentáciou Maroka 0:3. Zverenky Petra Kopúňa inkasovali všetky góly v druhom polčase. Janka sa do hry zapojila v 85. minúte. Debutovala.

V Česku súťaží s klubom Viktoria Plzeň.
V zozname náhradníčok v súvislosti s medzinárodným turnajom Pinatar Cup (február 2022) s národným tímom „A“.
Začínala so slovenským klubom TJ ŠK Drienok Mošovce, TJ Družstevník Ďanová, MŠK FOMAT Martin, ŠK Selce, Sport Ladies Club Banská Bystrica a s rakúskym družstvom ASK Erlaa.

Posledná aktualizácia: 10 JÚL 2024