Pozícía: stredopoliarka alebo útočníčka
Aktuálna kategória: U19
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: --
Počet gólov v kategórii: --
Bola povolaná na zápasy Slovenska WU19 medzi májom a júnom 2024. Následne bola odvolaná.

Slovensko WU19 zdolalo Bielorusko WU19 (2:1), a so 4 bodmi obsadila 3. miesto v tabuľke. Znamená to, že aj na jeseň bude slovenský tím účinkovať v elitnej Lige A. Táto konfrontácia sa odohrala 9. apríla 2024 v priestoroch Srbskej federácie v meste Stará Pazova (Vojvodina). Zodpovedalo to tretiemu a poslednému dňu 2. kola/skupiny A5 (Euro WU19). Skóre otvorila Darina Hrúziková (min 1), keď nedorozumenie v bieloruskej obrane využila. Za tím pod vedením Uladzimira Shyndzikaua vyrovnala Alina Kharashchak (min 15), podávajúca Renata Kalinouskaya. Konečný výsledok stanovila Sára Straková (min 90). Ema zostala na lavičke.

Slovensko WU19 prehralo s Belgickom WU19 (0:2). Táto konfrontácia sa odohrala 6. apríla 2024 v priestoroch Srbskej federácie v meste Stará Pazova (Vojvodina). Zodpovedalo to druhému dňu 2. kola/skupina A5 (Euro WU19). Skóre otvorila Aurélie Reyndersová (min 6), ktorej asistovala Saar Janssen. Pre tím vedený Xavierom Donnayom sa o konečný výsledok postarala Caitlin Lievensová (min 63) z priameho kopu. Thirsa de Meester dokončila s drevom (min 51). Ema odohrala 6 minút.

Srbsko WU19 a Slovensko WU19 remizovali (2:2). Táto konfrontácia sa odohrala 3. apríla 2024 v zariadeniach Srbskej federácie v meste Stará Pazova (Vojvodina). Zodpovedalo to prvému dňu 2. kola/skupiny A5 (Euro WU19). Skóre otvorila Darina Hrúziková (0:1 min 21), po asistencii Sáry Strakovej. Nina Matejić vyrovnala (min 46). Za Slovenky opäť skórovala Darina Hrúziková (min 54), v podaní Michaely Martiškovej. Za tím vedený Lidijou Stojkanovićovou strelila konečný výsledok Nadja Uvalin po asistencii Miny Čingelićovej. Ema zostala na lavičke.
Tréner reprezentácie WU19 Jozef Jelšic nominoval ju na turnaj 2. kola kvalifikácie ME – Liga A v Srbsku (apríla 2024).

Futbalová reprezentácia WU19 vyhrala aj druhý prípravný zápas v Turecku (27.02.2024, Manavgat). Domáci výber zdolala 0:2 po góloch Michaely Martiškovej (10. minúta) a Dariny Hrúzikovej (70. minúta). Ema odohrala 45 minút (prvá časť).
Reprezentácia WU19 vyhrala prvý z dvojice prípravných zápasov v Turecku (24.02.2024, Emirhan Sport Center, Manavgat). Zverenky trénera Jozefa Jelšica zdolali domáce rovesníčky 0:1 po góle Michaely Martiškovej (58. minúta). Ema odohrala 18 minút.
Tréner reprezentácie WU19 Jozef Jelšic nominoval ju na dva prípravné zápasy v Turecku: 24. a 27. februára 2024 (Turecko WU19 / Emirhan Sport centre Side).
Koncom novembra 2023 ju nominoval Jozef Jelšic na náhradnú súpisku WU19.

Od leta 2023 patrí klubu Sparta Praha.

WU19: na kontrolný zraz v Senci (1. mája 2023).
Prípravný turnaj v Portugalsku pre reprezentáciu WU17 bol na poslednú akciu pred marcovou kvalifikáciou a s tromi prehrami nastúpili proti Fínsku (0:4), Islandu (0:2) a Portugalsku (0:2). Zápasy sa hrali v tréningovom centre Luso (Luso, Viseu). Ema zostala na lavičke proti fínskym futbalistkám (2.2.2023). Ema sa zúčastnila 90 minút proti islandským futbalistkám vedeným Magnúsom Örn Helgasonom (5.2.2023). Ema zostala na lavičke proti portugalským hráčkam, ktoré trénovala Marisa Gomes (8.2.2023).

Cestuje na tréningový kemp U17 v Turecku (február 2022).
Bola súčasťou predchádzajúcej súpisky s výhľadom na účasť reprezentácie do 17 rokov v Poprade v novembri 2021.