Pozícía: stredopoliarka
Aktuálna kategória: U-19 a U-20
Počet zápasov v aktuálnej kategórii:
Počet gólov v kategórii:
Dana Benítez, Naara Miranda a Emma Moreno debutovali v Anglicku v zápase Ligy majstrov proti Rangers (Škótsko). Mali prvé oficiálne minúty v drese Atlética Madrid. Tri hráčky B ženy majú za sebou celú prípravnú sezónu a tento začiatok oficiálnej kampane s prvým tímom. Emma prišla do Akadémie v roku 2015. Za týchto deväť rokov v klube útočníčka prekonávala kategórie. Záložníčka Dana sa po prvej fáze v Akadémii vrátila do klubu v roku 2022. Naara podpísala tento rok v lete 2024 zmluvu s klubom z Madridu CFF. O necelé dva mesiace už pravá obrankyňa debutovala v prvom tíme, ukazuje oficiálny web červeno-bieleho klubu. Atlético porazilo Rangers (3:0) na svojej európskej rozlúčke 7. septembra 2024. Naara odohrala 83 minút (číslo 29), Emma 62 (číslo 27) a Dana 17 (číslo 26).

V sezóne 2023-2024 hrála za Atlético Madrid B.

Španielsko do 19 rokov porazilo Českú republiku do 19 rokov (3:0) v prípravnom zápase v Pinatar Arene (Murcia) 9. novembra 2022. Góly strelili Martina Fernández (min 30), Estela Carbonell (min 32) a Ainhoa ​​​​Estévez (min 72). Dana nastúpila v úvodnej zostave proti tímu pod vedením Jana Navrátila, v ktorom vynikla brankárka Vanesa Jílková.

Španielsko do 19 rokov zakončilo turnaj v Škótsku tretím víťazstvom v rade (Falkirk Stadium), tentoraz proti Fínsku (2:0), 11. októbra. Erika Gonzálezová posunula španielsky tím do vedenia (min 30), asistovala jej Esther Labordeová. Definitívny výsledok stanovila Lucía Moral (min 60), po rohovom kope Júlie Bartel. Španielsko prechádza kolom po tom, čo strelilo pätnásť gólov a ani jeden neinkasovalo. Dana súťažila 6 minút proti tímu, ktorý pripravil Arttu Pitkäkangas.
Španielsko U19 odohralo svoj druhý zápas v meste Edinburgh, na rovnakej scéne. Porazili Švajčiarsko (7:0) 8.10.2022. Proti tímu, ktorý trénoval Kaan Kahraman-Steiner, strelili Erika González dva (min 10 a 18); Beatriz Vélez, dve ďalšie (min 60 a 82); Martina Fernández (min 3), Fiamma Benítez (min 15) a Esther Laborde (min 27, z penalty). Dana odohrala 29 minút.
Španielsko U19 začalo 1. kolo (liga A/skupina 1) majstrovstiev Európy 2022-2023 v Ainslie Parku (Edinburgh, Škótsko). Sonia Bermúdez debutovala ako trénerka tejto kategórie. Španielsko zdolalo škótsku hostiteľku (0:6), 5. októbra 2022. Skórovali Lucía Moral (dve), Ona Baradad, Júlia Bartel, Erika González a Estela Carbonell. Asistencie si pripísali Bartel, Maite Zubieta, Sara Martín Díaz, Erika a Esther Laborde. Dana odohrala 29 minút.

V lete 2022 sa pripojila k prvému tímu klubu Atlético de Madrid vedenému Óscarom Fernándezom Novillom v športovom centre Alcalá de Henares.

Bola pozvaná na prípravnú etapu pre tím U19 v dňoch 17. až 19. januára 2022 pod vedením Pedra Lópeza.
Zostala na lavičke počas zápasu Ligy majstrov medzi Charkovom a Realom Madrid (0:1), ktorý sa konal na Ukrajine 6.10.2021.
Od roku 2019 (prvý rok aj so starým názvom CD Tacón) patríla Realu Madrid.
V rokoch 2013 až 2019 v Atlético de Madrid.