Pozícía: stredopoliarka
Aktuálna kategória: U23
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 1 (U23)
Počet gólov v kategórii: 0
Na 15 minút sa zúčastnila priateľského zápasu hraného 17.2.2022 v Tubize (belgické federálne športové zariadenia). Debutovala. Španielsko do 23 rokov porazilo tím Belgicka do 23 rokov (0:5, 0:4 v polčase), ktorý trénoval Thomas Jansen (Heusden-Zolder, 1992). Skórovali Codina, Torrodá, Athenea a Gabarro. Navyše Belgičanka Tisonová vo vlastnej bráne. Do Belgicka cestuje s tímom U23 v réžii Laury del Río (február 2022).

Zostala na lavičke v priateľskej konfrontácii hranej 29.11.2021 v Ciudad del Fútbol v Las Rozas (Madrid). Bez gólov vyrovnali Španielsko U23 a Nórsko U23, ktoré pripravila Monica Knudsen. Vynikla severská brankárka, debutantka Sunniva Skoglund (2002), klubu Stabæk. Pre Lauru del Río to bol tretí zápas ako španielskej trénerky v tejto kategórii.
V októbri 2021 ju zavolala Laura del Río s tímom do 23 rokov; nezúčastnila sa na priateľských zápasoch proti Taliansku a Portugalsku.
V sezóne 2021-2022 do desiateho dňa sa zúčastnila deviatich zápasov s Athletic Club.
V kampani 2020-2021 sa zúčastnila 18 konfrontácií v Iberdrola lige. Strelila šesť gólov: debutovala double 7.2.2021 proti RCD Espanyol v Lezame. V Unbe vytvorila ďalšie double proti SD Eibar. Skórovala aj proti Valencii a Seville.
V sezóne 2019-2020 odohrala tri zápasy s prvým tímom Athletic Club v Iberdrola lige. Debutovala 19.1.2020 na návšteve v Madride CFF, kde v 48. minúte vystriedala Andreu Sierru.
Od roku 2016 patrí do futbalového tímu Athletic Club.
Začínala v klube Ezkurdi Kirol Taldea z jej rodného mesta.