Aktuálna kategória: U17
Počet zápasov v aktuálnej kategórii:
Počet gólov v kategórii:
Odštartuje novú reprezentačnú sezónu. Tréner reprezentácie WU17 Jozef Jelšic nominoval do prípravnej etapy v auguste 2022 v Šamoríne.

Na turnaji 2. fázy kvalifikácie ME (Ligy A-1, Tallaght Stadium, Dublin, 23.3.2022), v 72. minúte po faule na Darinu Hrúzikovú premenila pokutový kop Aneta Surová. V 88. min Írky vyrovnali na 1:1 (Michaela Lawrence). Ela odohrala 90 minút proti Írskej republike do 17 rokov.
V druhej fáze Euro U17 (Ligy A-1, na štadióne Richmond Park v Dubline 26. marca 2022) odohrala Ela 87 minút proti Islandu do 17 rokov. Vyhralo severské družstvo (1:0, Ísabella Tryggvadóttir, min 84).
V druhej fáze Euro U17 (Liga A-1, na štadióne Belfield Bowl, v Dún Laoghaire-Rathdown, Dublin, 29. marca 2022), odohrala Ela 45 minút (prvá časť) proti Fínsku do 17 rokov. Vyhralo severské družstvo (4:0, penalta Kiviranta, Lotta Kalske, Ilona Walta a Heikkinen). Slovensko do ďalšieho finálového kola sa nedostane.

Cestuje na tréningový kemp U17 v Turecku (február 2022).

V úvodnom zápase turnaja 1. fázy kvalifikácie o postup na ME 2022 žien do 17 rokov, Slovenky zvíťazili 3:0 nad Faerskými ostrovmi v Poprade (8.11.2021), po góloch Nárožnej, Hrúzikovej a Hlavinkovej. Ela odohrala 45 minút (druhý polčas). V druhej konfrontácii proti Izraelu na rovnakom štadióne nastúpila na zápas 81 minút. Slovensko vyhralo 6:0 (14. novembra) a kvalifikovalo sa do ďalšieho kola na jar 2022.