Pozícía: stredopoliarka
Aktuálna kategória: U19
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 11 (WU19)
Počet gólov v kategórii:
Slovensko WU19 porazilo Česko WU19 v meste Uherský Brod (2:4). Táto priateľská prípravná konfrontácia sa odohrala 18. septembra 2024. Matilda Sluková dosiahla hetrik (min 13, 50 a 76): 0:2 z diaľky a 1:4 z priameho kopu. Ďalší gól Slovenska strelila Katarína Bučková (min 11). Klára Cabúková asistovala na 0:1 a Tamara Kramlíková podávala na 1:3. Za tím pod vedením Jana Navrátila skórovali Kateřina Vithová (min 42) po asistencii Veroniky Sladkej; a Karolína Krůtová s prihrávkou od Vithovej (min 89). Brankárka Česka Natálie Žížková zneškodnila penaltu Nikoly Pajunkovej. Ela odohrala 86 minút (kapitánka).
Bola nominovaná na kontrolný zraz a prípravný zápas s Českom WU19 (septembra 2024).
FC Spartak Trnava doma zdolal FC TATRAN Prešov (3:2) v druhý hrací deň sezóny 2024-2025, 17. augusta. Góly strelili Barbora Bederková dva (min 17 a 66) a presne Ela Žigová z penalty (min 39).
V sezóne 2024-2025 súťaží s FC Spartak Trnava.

Slovensko WU19 zdolalo Poľsko WU19 (2:1). Táto priateľská konfrontácia sa odohrala 31. mája 2024 na štadióne NTC Poprad. Družstvo vedené trénerkou Katarzynou Barlewicz získalo výhodu cez kapitánku Wiktoriu Kuprowskú, keď zakončila z diaľky (min 56). Slovenský tím otočil skóre: 1:1 (min 57), práca Matildy Slukovej. 2-1 (min 90+1), dosiahla Tamara Kramlíková, po trestnom kope Sáry Strakovej a odrazenej lopte brankárka Natalia Pydych. Ela odohrala 90 minút.
Futbalová reprezentácia do 19 rokov zdolal Česko 3:1. V 12. minúte presadila Češky Karolína Krupníková. Už v 23. minúte vyrovnala Michaela Martišková a remízový stav vydržal až do prestávky.
Po polčase urobil zmenu Jozef Jelšic, keď strelkyňu gólu Martiškovú nahradila Tamara Kramlíková. Práve futbalistka Spartaka Myjava dvomi gólmi (min 53 a 78) rozhodla o víťazstve slovenského družstva 3:1. Na štadióne NTC Poprad sa táto priateľská prípravná konfrontácia odohrala 29.5.2024. Ela odohrala 90 minút.

Spartak Trnava doma zdolal MFK Ružomberok (2:1). Zodpovedalo to prvému dňu titulovej fázy, 8. máju 2024. Góly strelili Paulína Tonkovičová (min 66) a presne Ela Žigová (min 90).

Slovensko WU19 zdolalo Bielorusko WU19 (2:1), a so 4 bodmi obsadila 3. miesto v tabuľke. Znamená to, že aj na jeseň bude slovenský tím účinkovať v elitnej Lige A. Táto konfrontácia sa odohrala 9. apríla 2024 v priestoroch Srbskej federácie v meste Stará Pazova (Vojvodina). Zodpovedalo to tretiemu a poslednému dňu 2. kola/skupiny A5 (Euro WU19). Skóre otvorila Darina Hrúziková (min 1), keď nedorozumenie v bieloruskej obrane využila. Za tím pod vedením Uladzimira Shyndzikaua vyrovnala Alina Kharashchak (min 15), podávajúca Renata Kalinouskaya. Konečný výsledok stanovila Sára Straková (min 90). Ela odohrala 45 minút (druhý polčas).

Slovensko WU19 prehralo s Belgickom WU19 (0:2). Táto konfrontácia sa odohrala 6. apríla 2024 v priestoroch Srbskej federácie v meste Stará Pazova (Vojvodina). Zodpovedalo to druhému dňu 2. kola/skupina A5 (Euro WU19). Skóre otvorila Aurélie Reyndersová (min 6), ktorej asistovala Saar Janssen. Pre tím vedený Xavierom Donnayom sa o konečný výsledok postarala Caitlin Lievensová (min 63) z priameho kopu. Thirsa de Meester dokončila s drevom (min 51). Ela odohrala 45 minút (prvý polčas).

Srbsko WU19 a Slovensko WU19 remizovali (2:2). Táto konfrontácia sa odohrala 3. apríla 2024 v zariadeniach Srbskej federácie v meste Stará Pazova (Vojvodina). Zodpovedalo to prvému dňu 2. kola/skupiny A5 (Euro WU19). Skóre otvorila Darina Hrúziková (0:1 min 21), po asistencii Sáry Strakovej. Nina Matejić vyrovnala (min 46). Za Slovenky opäť skórovala Darina Hrúziková (min 54), v podaní Michaely Martiškovej. Za tím vedený Lidijou Stojkanovićovou strelila konečný výsledok Nadja Uvalin po asistencii Miny Čingelićovej. Ela odohrala celých 90 minút.
Tréner reprezentácie WU19 Jozef Jelšic nominoval ju na turnaj 2. kola kvalifikácie ME – Liga A v Srbsku (apríla 2024).

Spartak Trnava vyhral na hosťovaní v Trenčíne (0:3). Zodpovedalo to 17. zápasovému dňu turnaja, 16. marcu 2024. Góly strelili presne Ela Žigová (min 26), Nina Krištofiaková (min 75) a Michaela Martišková (min 78).

Futbalová reprezentácia WU19 vyhrala aj druhý prípravný zápas v Turecku (27.02.2024, Manavgat). Domáci výber zdolala 0:2 po góloch Michaely Martiškovej (10. minúta) a Dariny Hrúzikovej (70. minúta). Ela odohrala 74 minút.
Reprezentácia WU19 vyhrala prvý z dvojice prípravných zápasov v Turecku (24.02.2024, Emirhan Sport Center, Manavgat). Zverenky trénera Jozefa Jelšica zdolali domáce rovesníčky 0:1 po góle Michaely Martiškovej (58. minúta). Ela odohrala celých 90 minút.
Tréner reprezentácie WU19 Jozef Jelšic nominoval ju na dva prípravné zápasy v Turecku: 24. a 27. februára 2024 (Turecko WU19 / Emirhan Sport centre Side).
Tréner reprezentácie WU19 Jozef Jelšic nominoval ju na fyzicko-kondičné testovanie v Nemciach 18. a 19. decembra 2023.

Slovensko WU19 zdolalo Kazachstan WU19 (6:0). Táto konfrontácia sa odohrala 2. decembra 2023 v priestoroch Rumunskej federácie v meste Buftea. Zodpovedalo to druhému dňu 1. kola/skupina B6 (Euro WU19). Barbora Vargová otvorila skóre premenením pokutového kopu na Anetu Surovú (min 3). Darina Hrúziková dosiahla hetrik: 3:0 (min 20), 4:0 (min 21) a 5:0 (min 54). Víťazstvo zavŕšili Sára Straková (2:0, min 17, zo štandardky) a Klára Cabúková (6:0, min 77). Asistencie si pripísali Michaela Martišková, Aneta Surová a Michaela Ferencová. Ela odohrala 5 minút.

Rumunsko WU19 a Slovensko WU19 remizovali (3:3). Táto konfrontácia sa odohrala 29. novembra 2023 v priestoroch Rumunskej federácie v meste Buftea. Zodpovedalo to prvému dňu 1. kola/skupiny B6. Darina Hrúziková strelila dva góly (0:1 min 3 a 1:3 min 60). Ďalší slovenský gól strelila Aneta Surová (1:2 min. 31). Ela zostala na lavičke.
V sezóne 2023-2024 súťaží so Spartakom Trnava.

WU19: na kontrolný zraz v Senci (1. mája 2023).
Slovenská reprezentácia do 17 rokov prehral na turnaji druhej fázy kvalifikácie ME (23.03.2023). V slovinskom meste Brežice (Nogometni stadion) podľahla v dueli 4. skupiny A-divízie Rakúsku 0:4, na tretí a posledný deň. Ela odohrala 90 minút (kapitanka). 0-1 (min 7) Almedina Sisic. 0-2 (min 35) Selina Albrecht. 0-3 (min 49) Valentina Illinger, pri voľnom kope. 0-4 (min 78) Illinger. Asistovali Albrecht a Sisic (dos) v tíme vedenom trénerom Patrickom Haidbauerom.
Slovenská reprezentácia do 17 rokov prehral na turnaji druhej fázy kvalifikácie ME (20.03.2023). Na štadióne Matije Gubca v slovinskom meste Krško, podľahla v dueli 4. skupiny A-divízie Slovinsku 0:1. Ela odohrala 90 minút. Gól inkasoval v závere: 0:1 (min 90+4) Jerca Plevel, v tíme vedenom trénerkou Tinou Kelenbergerovou.
Slovenská reprezentácia do 17 rokov vstúpila prehrou do turnaja druhej fázy kvalifikácie ME (17.03.2023). V slovinskom meste Brežice (Nogometni stadion) podľahla v dueli 4. skupiny A-divízie Švajčiarsku 0:3. Ela odohrala 90 minút. Dva góly inkasovali v závere: 0:1 (min 36) Emanuela Pfister po rohovom kope. 0:2 (min 79) Janina Egli. 0:3 (min 84) Emanuela Pfister. Asistovali Anida Mujela a Chiara Wallin v tíme vedenom trénerkou Veronicou Maglia. Egli zakončila z brvna (min 31).
V nominácii Slovenskej reprezentácie do 17 rokov proti Švajčiarsku, Slovinsku a Rakúsku na turnaj 2. kola kvalifikácie ME v Slovinsku (marec 2023).

Prípravný turnaj v Portugalsku pre reprezentáciu WU17 bol na poslednú akciu pred marcovou kvalifikáciou a s tromi prehrami nastúpili proti Fínsku (0:4), Islandu (0:2) a Portugalsku (0:2). Zápasy sa hrali v tréningovom centre Luso (Luso, Viseu). Ela sa zúčastnila 45 minút (druhá časť) proti fínskym futbalistkám (2.2.2023). Ela sa zúčastnila 90 minút proti islandským futbalistkám vedeným Magnúsom Örn Helgasonom (5.2.2023). Ela odohrala 76 minút proti portugalským hráčkam, ktoré trénovala Marisa Gomes (8.2.2023).
Medzi nominované na prípravný turnaj v Portugalsku (slovenske reprezentantky WU17) v januári/februári 2023.

Slovensko do 17 rokov štartovalo na ME žien (Liga B / 4. skupina) v Lotyšsku. 26. októbra 2022 na štadióne BSS Salaspils v lotyšskom meste Salaspils porazil tím Azerbajdžanu (0:5). Góly strelili Bučková, Pajumková, Gondová, Straková a Kramlíková. Nargiz Gurbanova (1994) debutovala ako azerbajdžanská trénerka. Ela sa zúčastnila 15 minút.
V druhý a posledný deň na rovnakej scéne v Lotyšsku porazilo Slovensko do 17 rokov 29. októbra hostiteľský tím pod vedením Liene Vācieteovej (0:6). Góly strelili Sluková, hetrik (0-2, min 20; 0-5, min 40; a 0-6, min 82); Martišková, dva (0-3, min 24; a 0-4, min 28); a Horváthová (0-1, min 10, pri voľnom kope). Ela odohrala 45 minút (druhá časť). V zostávajúcom skupinovom zápase Lotyšsko 23. októbra zdolalo Azerbajdžan (4:0). Slovensko skončilo na prvom mieste.
Odštartuje novú reprezentačnú sezónu. Tréner reprezentácie WU17 Jozef Jelšic nominoval do prípravnej etapy v auguste 2022 v Šamoríne.

Na turnaji 2. fázy kvalifikácie ME (Ligy A-1, Tallaght Stadium, Dublin, 23.3.2022), v 72. minúte po faule na Darinu Hrúzikovú premenila pokutový kop Aneta Surová. V 88. min Írky vyrovnali na 1:1 (Michaela Lawrence). Ela odohrala 90 minút proti Írskej republike do 17 rokov.
V druhej fáze Euro U17 (Ligy A-1, na štadióne Richmond Park v Dubline 26. marca 2022) odohrala Ela 87 minút proti Islandu do 17 rokov. Vyhralo severské družstvo (1:0, Ísabella Tryggvadóttir, min 84).
V druhej fáze Euro U17 (Liga A-1, na štadióne Belfield Bowl, v Dún Laoghaire-Rathdown, Dublin, 29. marca 2022), odohrala Ela 45 minút (prvá časť) proti Fínsku do 17 rokov. Vyhralo severské družstvo (4:0, penalta Kiviranta, Lotta Kalske, Ilona Walta a Heikkinen). Slovensko do ďalšieho finálového kola sa nedostane.

Cestuje na tréningový kemp U17 v Turecku (február 2022).

V úvodnom zápase turnaja 1. fázy kvalifikácie o postup na ME 2022 žien do 17 rokov, Slovenky zvíťazili 3:0 nad Faerskými ostrovmi v Poprade (8.11.2021), po góloch Nárožnej, Hrúzikovej a Hlavinkovej. Ela odohrala 45 minút (druhý polčas). V druhej konfrontácii proti Izraelu na rovnakom štadióne nastúpila na zápas 81 minút. Slovensko vyhralo 6:0 (14. novembra) a kvalifikovalo sa do ďalšieho kola na jar 2022.