Pozícía: stredopoliarka
Aktuálna kategória: U17 a U19
Počet zápasov v aktuálnej kategórii:
Počet gólov v kategórii:
Tréner reprezentácie WU19 Jozef Jelšic nominoval ju na dva prípravné zápasy v Turecku: 24. a 27. februára 2024 (Turecko WU19 / Emirhan Sport centre Side).
Tréner reprezentácie WU19 Jozef Jelšic nominoval ju na fyzicko-kondičné testovanie v Nemciach 18. a 19. decembra 2023.

Slovensko WU19 zdolalo Kazachstan WU19 (6:0). Táto konfrontácia sa odohrala 2. decembra 2023 v priestoroch Rumunskej federácie v meste Buftea. Zodpovedalo to druhému dňu 1. kola/skupina B6 (Euro WU19). Barbora Vargová otvorila skóre premenením pokutového kopu na Anetu Surovú (min 3). Darina Hrúziková dosiahla hetrik: 3:0 (min 20), 4:0 (min 21) a 5:0 (min 54). Víťazstvo zavŕšili Sára Straková (2:0, min 17, zo štandardky) a Klára Cabúková (6:0, min 77). Asistencie si pripísali Michaela Martišková, Aneta Surová a Michaela Ferencová. Ela odohrala 5 minút.

Rumunsko WU19 a Slovensko WU19 remizovali (3:3). Táto konfrontácia sa odohrala 29. novembra 2023 v priestoroch Rumunskej federácie v meste Buftea. Zodpovedalo to prvému dňu 1. kola/skupiny B6. Darina Hrúziková strelila dva góly (0:1 min 3 a 1:3 min 60). Ďalší slovenský gól strelila Aneta Surová (1:2 min. 31). Ela zostala na lavičke.
V sezóne 2023-2024 súťaží so Spartakom Trnava.

WU19: na kontrolný zraz v Senci (1. mája 2023).
Slovenská reprezentácia do 17 rokov prehral na turnaji druhej fázy kvalifikácie ME (23.03.2023). V slovinskom meste Brežice (Nogometni stadion) podľahla v dueli 4. skupiny A-divízie Rakúsku 0:4, na tretí a posledný deň. Ela odohrala 90 minút (kapitanka). 0-1 (min 7) Almedina Sisic. 0-2 (min 35) Selina Albrecht. 0-3 (min 49) Valentina Illinger, pri voľnom kope. 0-4 (min 78) Illinger. Asistovali Albrecht a Sisic (dos) v tíme vedenom trénerom Patrickom Haidbauerom.
Slovenská reprezentácia do 17 rokov prehral na turnaji druhej fázy kvalifikácie ME (20.03.2023). Na štadióne Matije Gubca v slovinskom meste Krško, podľahla v dueli 4. skupiny A-divízie Slovinsku 0:1. Ela odohrala 90 minút. Gól inkasoval v závere: 0:1 (min 90+4) Jerca Plevel, v tíme vedenom trénerkou Tinou Kelenbergerovou.
Slovenská reprezentácia do 17 rokov vstúpila prehrou do turnaja druhej fázy kvalifikácie ME (17.03.2023). V slovinskom meste Brežice (Nogometni stadion) podľahla v dueli 4. skupiny A-divízie Švajčiarsku 0:3. Ela odohrala 90 minút. Dva góly inkasovali v závere: 0:1 (min 36) Emanuela Pfister po rohovom kope. 0:2 (min 79) Janina Egli. 0:3 (min 84) Emanuela Pfister. Asistovali Anida Mujela a Chiara Wallin v tíme vedenom trénerkou Veronicou Maglia. Egli zakončila z brvna (min 31).
V nominácii Slovenskej reprezentácie do 17 rokov proti Švajčiarsku, Slovinsku a Rakúsku na turnaj 2. kola kvalifikácie ME v Slovinsku (marec 2023).

Prípravný turnaj v Portugalsku pre reprezentáciu WU17 bol na poslednú akciu pred marcovou kvalifikáciou a s tromi prehrami nastúpili proti Fínsku (0:4), Islandu (0:2) a Portugalsku (0:2). Zápasy sa hrali v tréningovom centre Luso (Luso, Viseu). Ela sa zúčastnila 45 minút (druhá časť) proti fínskym futbalistkám (2.2.2023). Ela sa zúčastnila 90 minút proti islandským futbalistkám vedeným Magnúsom Örn Helgasonom (5.2.2023). Ela odohrala 76 minút proti portugalským hráčkam, ktoré trénovala Marisa Gomes (8.2.2023).
Medzi nominované na prípravný turnaj v Portugalsku (slovenske reprezentantky WU17) v januári/februári 2023.

Slovensko do 17 rokov štartovalo na ME žien (Liga B / 4. skupina) v Lotyšsku. 26. októbra 2022 na štadióne BSS Salaspils v lotyšskom meste Salaspils porazil tím Azerbajdžanu (0:5). Góly strelili Bučková, Pajumková, Gondová, Straková a Kramlíková. Nargiz Gurbanova (1994) debutovala ako azerbajdžanská trénerka. Ela sa zúčastnila 15 minút.
V druhý a posledný deň na rovnakej scéne v Lotyšsku porazilo Slovensko do 17 rokov 29. októbra hostiteľský tím pod vedením Liene Vācieteovej (0:6). Góly strelili Sluková, hetrik (0-2, min 20; 0-5, min 40; a 0-6, min 82); Martišková, dva (0-3, min 24; a 0-4, min 28); a Horváthová (0-1, min 10, pri voľnom kope). Ela odohrala 45 minút (druhá časť). V zostávajúcom skupinovom zápase Lotyšsko 23. októbra zdolalo Azerbajdžan (4:0). Slovensko skončilo na prvom mieste.
Odštartuje novú reprezentačnú sezónu. Tréner reprezentácie WU17 Jozef Jelšic nominoval do prípravnej etapy v auguste 2022 v Šamoríne.

Na turnaji 2. fázy kvalifikácie ME (Ligy A-1, Tallaght Stadium, Dublin, 23.3.2022), v 72. minúte po faule na Darinu Hrúzikovú premenila pokutový kop Aneta Surová. V 88. min Írky vyrovnali na 1:1 (Michaela Lawrence). Ela odohrala 90 minút proti Írskej republike do 17 rokov.
V druhej fáze Euro U17 (Ligy A-1, na štadióne Richmond Park v Dubline 26. marca 2022) odohrala Ela 87 minút proti Islandu do 17 rokov. Vyhralo severské družstvo (1:0, Ísabella Tryggvadóttir, min 84).
V druhej fáze Euro U17 (Liga A-1, na štadióne Belfield Bowl, v Dún Laoghaire-Rathdown, Dublin, 29. marca 2022), odohrala Ela 45 minút (prvá časť) proti Fínsku do 17 rokov. Vyhralo severské družstvo (4:0, penalta Kiviranta, Lotta Kalske, Ilona Walta a Heikkinen). Slovensko do ďalšieho finálového kola sa nedostane.

Cestuje na tréningový kemp U17 v Turecku (február 2022).

V úvodnom zápase turnaja 1. fázy kvalifikácie o postup na ME 2022 žien do 17 rokov, Slovenky zvíťazili 3:0 nad Faerskými ostrovmi v Poprade (8.11.2021), po góloch Nárožnej, Hrúzikovej a Hlavinkovej. Ela odohrala 45 minút (druhý polčas). V druhej konfrontácii proti Izraelu na rovnakom štadióne nastúpila na zápas 81 minút. Slovensko vyhralo 6:0 (14. novembra) a kvalifikovalo sa do ďalšieho kola na jar 2022.