Počet gólov v kategórii:
V sezóne 2024-2025 hrá v Chorvátsku s klubom ŽNK Medimurje Čakovec.

Nominovaná ako náhradná futbalistka v okne FIFA v júli 2024.
Bola povolaná medzi náhradníčky na zápasy Slovenska medzi májom a júnom 2024.
Tréner reprezentácie WU19 Jozef Jelšic nominoval ju (náhradníčky) pred turnajom v Srbsku (apríla 2024).
Tréner reprezentácie WU19 Jozef Jelšic nominoval ju (náhradníčky) na dva prípravné zápasy v Turecku (februára 2024).

Slovensko WU19 zdolalo Kazachstan WU19 (6:0). Táto konfrontácia sa odohrala 2. decembra 2023 v priestoroch Rumunskej federácie v meste Buftea. Zodpovedalo to druhému dňu 1. kola/skupina B6 (Euro WU19). Barbora Vargová otvorila skóre premenením pokutového kopu na Anetu Surovú (min 3). Darina Hrúziková dosiahla hetrik: 3:0 (min 20), 4:0 (min 21) a 5:0 (min 54). Víťazstvo zavŕšili Sára Straková (2:0, min 17, zo štandardky) a Klára Cabúková (6:0, min 77). Asistencie si pripísali Michaela Martišková, Aneta Surová a Michaela Ferencová. Nina zostala na lavičke.

Rumunsko WU19 a Slovensko WU19 remizovali (3:3). Táto konfrontácia sa odohrala 29. novembra 2023 v priestoroch Rumunskej federácie v meste Buftea. Zodpovedalo to prvému dňu 1. kola/skupiny B6. Darina Hrúziková strelila dva góly (0:1 min 3 a 1:3 min 60). Ďalší slovenský gól strelila Aneta Surová (1:2 min. 31). Nina zostala na lavičke.
V sezóne 2023-2024 hrála v Slovane Bratislava.

V úvodnom zápase turnaja 1. fázy kvalifikácie o postup na ME 2022 žien do 17 rokov, Slovenky zvíťazili 3:0 nad Faerskými ostrovmi v Poprade (8.11.2021), po góloch Nárožnej, Hrúzikovej a Hlavinkovej. Nina odohrala 7 minút. V druhej konfrontácii proti Izraelu na rovnakom štadióne nastúpila na zápas 20 minút. Slovensko vyhralo 6:0 (14. novembra) a kvalifikovalo sa do ďalšieho kola na jar 2022.

Nina Korimová patrí do Slovana Bratislava.
Súťažila s klubom MFK Dukla Banská Bystrica.