Pozícía: Útočníčka alebo stredopoliarka
Aktuálna kategória:
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 3 (U17)
Počet gólov v kategórii: 0
V sezóne 2023-2024 súťaží s Balears FC (Segunda RFEF). V Copa de la Reina vyradili 13. septembra v prvom kole Dépor Abanca A Coruňa (1:0); a v druhom prehrali s Granadou CF (0:1), 11. októbra 2023. Obe konfrontácie sa hrali na Estadi Son Malferit.

V sezóne 2022-2023 súťažíla s Atléticom de Madrid B.
V lete 2022 sa pripojila k prvému tímu klubu Atlético de Madrid vedenému Óscarom Fernándezom Novillom v športovom centre Alcalá de Henares.

V priateľskej konfrontácii proti Nemecku v kategórii U17 sa predstavila 13.1.2022 vo futbalovom centre Marbella. Španielsko vyhralo 2:1 (v polčase 0:1). Karla odohrala 22 minút proti tímu ktorý trénovala Friederike Kromp. Po úvodnom góle (min 10) Mara Alber (TSG Hoffenheim) vyrovnala na jeden po rohu Paula Partido (min 50) a víťazný gól z diaľky strelila Vicky López-Serrano (min 82).
Bola pozvaná na prípravnú fázu pre tím U17 medzi 13. a 15. decembrom 2021 pod vedením Kenia Gonzala.
V auguste 2021 sa zúčastnila španielskeho tímu U17 pod vedením Kenia Gonzala. Španielsko sa zúčastnilo turnaja Challenge Nations Feminin / Mondial de Football v Montaigu (Francúzsko). Zúčastnila sa dvoch zápasov proti Nórsku, obe sa skončili víťazstvom: prvý deň 5:2 a druhý deň 4:2. Karla odohrala 18. augusta 22 minút. 21. augusta odohrala aj 22.
25. mája 2021 ju predvolal tréner Sanabrie Kenio Gonzalo pre tím U-17 s cieľom trénovať v etape Alfaz del Pi (Alicante) v období od 31. mája do 3. júna.
Karla Bermejo Matos odohrála na Malorke s AD Son Sardinou, ktorú trénuje Guillem Amer. V tomto klube bola štvrtou sezónou pochádzajúcou z Espanyolu. Bola najlepšou strelkyňou Baleárskej autonómnej ligy.
V októbri 2019 bola predvolaná na tréningovú fázu s tímom U16 bez debutu v súťažnom zápase.

Posledná aktualizácia: 13 NOV 2023