Aktuálna kategória: "A" reprezentácia muži
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 59 (do decembra 2022)
Počet gólov v kategórii: 7
V lete 2023 prestúpil do cyperského klubu Othellos Athienou. V tom istom lete bol zapožičaný do Spartaka Trnava do decembra 2023.
Od leta 2022 hrál na Cypre v klube Karmiotissa Pano Polemidion.

Na štadióne La Cartuja (Sevilla) odohral 45 minút (druhý polčas) proti Španielsku. Slovensko tak toto leto 2021 uzavrelo účasť na európskom šampionáte.
8 minút proti Švédsku nastúpil v Petrohrade v skupine E. Švédi zvíťazili, keď z penalty premenil Emil Forsberg (1:0, 77. minúta). Dúbravka penaltu sa dopustila Robina Quaisona.
Na začiatku európskeho šampionátu v ruskom meste Petrohrad, odohral 5. minút proti Poľsku (slovenské víťazstvo 1:2), 14. 6. 2021 (skupina E). 1. júna odohral v Rakúsku v priateľskom zápase proti Bulharsku (1:1) 11 minút.
30. 3. 2021, 16 minút proti Rusku v Trnave (2:1), čo zodpovedalo kvalifikačnej skupinovej fáze pre majstrovstvá sveta Katar-2022. Vystriedal Róberta Maka.

Michal Ďuriš odohrál na Cypre s Omonia Nikózia od roku 2020.
S cyperským tímom v európskej súťaži 2020-2021 sa zúčastnil deviatich zápasov, šesť ako štartér, ktorých trénoval Nór Henning Berg.
V rokoch 2018 až 2020 sa tiež zúčastnil cyperského futbalu s Anorthosis Famagusta s bilanciou 53 zápasov a 27 gólov.
V kampani 2017-2018 odohrál za FK Orenburg, klub prvej divízie Ruska.
V rokoch 2010 až 2017 patril do Viktorie Plzeň (137 zápasov a 34 gólov, jeho najlepší rekord), okrem ročnej pôžičky (2014-2015) do Mladej Boleslavi, tiež z Českej republiky.
Do roku 2010 vo svojej krajine súťažil s Duklou Banská Bystrica.
Michal Ďuriš sa narodil v Uherskom Hradišti (Česká republika), slovenskej národnosti (1. 6. 1988).

Posledná aktualizácia: 11 OKT 2023