Aktuálna kategória: "A" reprezentácia muži
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 73 (do 2023)
Počet gólov v kategórii: 0
Od leta 2023 hrá s klubom MŠK Žilina v Niké Lige.
Od leta 2022 hrál na Cypre v klube Karmiotissa Pano Polemidion.

90 minút odohral proti Španielsku na štadióne La Cartuja (Sevilla). Slovensko tak toto leto 2021 uzavrelo účasť na európskom šampionáte.
84 minút proti Švédsku nastúpil v Petrohrade v skupine E. Švédi zvíťazili, keď z penalty premenil Emil Forsberg (1:0, 77. minúta). Dúbravka penaltu sa dopustila Robina Quaisona.
Na začiatku európskeho šampionátu v ruskom meste Petrohrad, odohral 90. minút proti Poľsku (slovenské víťazstvo 1:2), 14. 6. 2021 (skupina E). Dal asistenciu na 0:1.
30. 3. 2021, 90 minút proti Rusku v Trnave (2:1), čo zodpovedalo kvalifikačnej skupinovej fáze pre majstrovstvá sveta Katar-2022. Na 2:1 dal asistenciu, gól Róberta Maka.

Tomáš Hubočan odohrál na Cypre s Omonia Nikózia od roku 2019.
S cyperským tímom v európskej súťaži 2020-2021 nastúpil na deväť zápasov, vždy ako štartér, ktorých trénoval Nór Henning Berg.
V rokoch 2016 až 2019 patril k Olympique de Marseille (malá účasť v Ligue 1). V sezóne 2017-2018 bol hosťom v Turecku v Trabzonspore.
V rokoch 2014 až 2016 súťažil v Rusku s Dynamom Moskva.
V rokoch 2008 až 2014 pôsobil na ruskej pôde aj za Zenit a podával dobré výkony, keď sa zúčastnil 114 zápasov za petrohradský klub.
Do roku 2007 súťažil vo svojej krajine s MŠK Žilina, s výnimkou krátkej pôžičky v roku 2006 v Zlatých Moravciach.
Tomáš Hubočan sa narodil v Žiline (17. 9. 1985).

Posledná aktualizácia: 11 OKT 2023