Pozícía: Útočníčka alebo stredopoliarka
Aktuálna kategória: "A" ženy
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 12 (U23) hasta el 15/8/2024
Počet gólov v kategórii: 2 (U23)
Real Sociedad prehral na hosťovaní v FC Barcelona (3:1) 13. septembra 2024. Táto konfrontácia sa odohrala na Estadi Johan Cruyff, čo zodpovedá druhému dňu F League. Caroline Graham Hansen strelila dva góly (min 27 a 31), prvý s asistenciou Keiry Walsh a druhý z voľného kopu. Alexia Putellasová premenila penaltu na 3:0 (min 63). Maximálny trest na sebe spáchala brankárka Elene Leteová. Presne Lucía Pardo zmazala (min 77), využila prehru brankárka Cata Coll. Bonmatí a Pina zakončili z brvna.

V sezóne 2024-2025 súťaží s Realom Sociedad v Lige F.

Vyzvané na etapu Španielska WU23 v Las Rozas medzi 27. a 30. májom 2024. Následne odišla.
Laura del Río povolala ju do španielskeho tímu WU23 v okne FIFA vo februári 2024. Následne chýbala pre zranenie.

Anglicko a Španielsko remizovali (1:1) 4. decembra 2023. Táto priateľská konfrontácia, zodpovedajúca kategórii WU23, sa odohrala v priestoroch anglickej federácie (FA) v St. George's Park (Burton upon Trent). Ella Morris (Southampton FC) otvorila skóre po asistencii Katie Robinsonovej (Brighton) v 30. minúte, La Roja hlavou vyrovnala Paula Arana (min 85). The Young Lionesses zostávajú v roku 2023 neporazené pod vedením Emmy Coatesovej. Lucía odohrala 70 minút.
Španielsko porazilo Švédsko (4:1) 30. novembra 2023. Táto priateľská konfrontácia zodpovedajúca kategórii WU23 sa odohrala v priestoroch Pinatar Arena (Murcia). Lucía odohrala 63 minút.

Španielsko prehralo s Holandskom na návšteve v Dordrechte (4:1) 30. októbra 2023. Táto priateľská konfrontácia zodpovedajúca kategórii WU23 sa hrala na Matchoholic Stadion. Fiamma Benítezová dostala tím vedený Laurou del Río do vedenia (min 35). Jong Oranje pripravený Stefanom Hoogstederom sa otočil v druhom polčase cez Liz Rijsbergen (min 59), po akciách Fenna a Romée; presne Romée Leuchter (min 65), s asistenciou Fenny; a dva góly od spomínaného Fenna Kalma, z VfL Wolfsburg (min 84 a 90+2), jeden po chybnej rozohrávke a druhý po odraze. Lucía odohrala 90 minút.
Španielsko porazilo Dánsko (4:1) 26. októbra 2023. Táto priateľská konfrontácia zodpovedajúca kategórii WU23 sa hrala v Marbella Football Center (Málaga). Lucia odohrala 45 minút (prvý polčas).

Španielsko WU23 prehralo s Francúzskom WU23 (1:2). Táto prípravná konfrontácia sa konala 24. septembra 2023 v Las Rozas (Madrid). Paula Arana posunula La Roja dopredu (min 17). Andrea Medina sa zúčastnila. Tím vedený Fédéricom Biancalanim otočil dvoma gólmi Inès Benyahia (Olympique Lyonnais) v 47. a 54. minúte, druhý z hlavičky. Lucía odohrala 27 minút.
Španielsko WU23 zdolalo Portugalsko WU23 (0:3). Táto prípravná konfrontácia sa odohrala v Cidade do Futebol (Oeiras) 21. septembra 2023. Bruna Vilamala (min 13, penalta), Oihane Valdezate (min 57) a presne Lucía Pardo (min 84) skórovali proti tímu pod vedením Beatriz Teixeira. Lucía odohrala 20 minút.
Nominovala ju trénerka Laura del Río v septembri 2023 na priateľské zápasy španielskeho tímu WU23 proti Portugalsku a Francúzsku.

Lucía odohrala 59 minút na štadióne Studenternas vo švédskom univerzitnom meste Uppsala 6. apríla 2023. Španielsko WU23 porazilo Švédsko WU23 (1:2), ktoré trénoval Martin Qvarmans. Cornelia Kapocs posunula škandinávsky tím (min 32) za asistencie Rusula Rosa Kafaji. Dva góly Inmy Gabarro otočili skóre: 1:1 (min 56), s asistenciou Eleny Julve; a 1-2 (min 68).
V apríli 2023 bola povolaný čeliť Švédsku WU23 v Studenternas Arena idrottsplats (Uppsala).

Španielsko prehralo s Holandskom (1:2), ktoré trénuje Stefan Hoogsteder, v tímoch WU23. Táto prípravná konfrontácia sa odohrala 20. februára 2023 na štadióne Guillerma Amora (Benidorm, Alicante). Holandské futbalistky sa presadili o dva góly: 0:1 (min 6): Eva van Deursen (Bayer Leverkusen); a 0-2 (min 52): Marisa Olislagers (Twente). Paula Arana uzavrela medzeru (min 81). Lucía sa zúčastnila 23 minút.
Anglicko a Španielsko remizovali (0:0) v tímoch WU23. Vynikla britská brankárka Lucy Thomas (Birmingham City). Tento prípravný zápas sa odohral v St. George's Park, National Football Center (Burton upon Trent, Staffordshire), dňa 16.2.2023. Španielsko po penaltách zdolalo tím vedený Mo Marleym (2:4). Lucía sa zúčastnila 45 minút (prvá časť).
Volala ju Laura del Río na dve prípravné konfrontácie do 23 rokov proti Anglicku a Holandsku vo februári 2023.

Španielsko do 23 rokov a Portugalsko do 23 rokov remizovali v jednom prípravnom zápase, ktorý sa hral 10. októbra 2022 v Las Rozas (Madrid). Španielsky gól strelila María Llompartová (min 55, 1:0). Za tím pod vedením Josého Paisana skórovala Kelsey Araújo (min 84, 1:1). Lucía sa zúčastnila 45 minút.
Španielsko U23 porazilo Taliansko U23 v prípravnej konfrontácii hranej 6. októbra 2022 v Las Rozas (Madrid). Jediný gól zápasu strelila Paula Arana (min 18, 1-0). Proti talianskemu tímu pod vedením Nazzareny Grilli sa Lucía zúčastnila v základnej zostave.
Výzva od Laury del Río na prípravné zápasy Španielska do 23 rokov proti Taliansku a Portugalsku v októbri 2022, oba v Las Rozas.
Povolala Laura del Río na prípravný zápas proti Švédsku U23, ktorý sa uskutoční 5. septembra 2022 v Stadsparksvallen v meste Jönköping.

Na 21 minút sa zúčastnila priateľského zápasu hraného 17.2.2022 v Tubize (belgické federálne športové zariadenia). Debutovala. Španielsko do 23 rokov porazilo tím Belgicka do 23 rokov (0:5, 0:4 v polčase), ktorý trénoval Thomas Jansen (Heusden-Zolder, 1992). Skórovali Codina, Torrodá, Athenea a Gabarro. Navyše Belgičanka Tisonová vo vlastnej bráne. Do Belgicka cestuje s tímom U23 v réžii Laury del Río (február 2022).

S Madrid CFF do 15.1.2022 sa nastúpila na tri zápasov Iberdrola lige 2021-2022 (celkovo 22 minút).
Od leta 2021 patríla do Madrid CFF. Lucía Pardo Méndez odohrála v Rete Iberdrola s tímom PM Friol (Lugo). Od roku 2014 bola členom klubu Lugo.
Od 5. do 7. novembra 2019 ju zavolala Montse Tomé na javisko v Las Rozas.
Začínala v klube SCD Milagrosa, tiež z Haliče.