Aktuálna kategória: SR ženy "A"
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 43 (vrátane zápasu v Gruzínsku)
Počet gólov v kategórii: 6

V sezóne 2022-2023 hrá v Poľsku s Górnikom Łęczna.

V predposlednom kvalifikačnom zápase MS 2023 (1.9.2022 / A-skupina) slovenské reprezentantky vyhrali nad domácim Gruzínskom (0:4). Do streleckej listiny sa postupne zapísali Patrícia Hmírová (min 1), Patrícia Fischerová (min 17), Martina Šurnovská (min 63) a Jana Vojteková (min 79), na štadióne Tengiz Burjanadze v meste Gori. Klaudia súťažila 90 minút.
Ženská reprezentácia vo dvoch hracích termínoch ukončí skupinový program kvalifikácie MS 2023. Peter Kopúň nominoval na dvojzápas v Gruzínsku a doma s Írskom.
31 minút súťažila 8. apríla 2022 v Trnave. Slovensko a Fínsko si vyrovnali jeden (skupina A kvalifikácie MS 2023). Skóre otvorila Nordička Tuija Hyyrynenová (min 6) a vyrovnala Martinu Šurnovskú (min 16).
Na medzinárodnom turnaji v Murcii (február 2022) chýbala, keďže utrpela zranenie.

Ženská slovenská futbalová reprezentácia odohrala na štadióne Eleda (Stadion Himmaborgen) vo švédskom Malmö piaty kvalifikačný zápas MS 2023 (30.11.2021). Klaudia súťažila 18 minút. Potvrdili Švédky pozíciu favorita a slovenské reprezentantky zdolali výsledkom 3:0. Skórovali Lina Hurtig (Juventus Turín, min 19), Fridolina Rolfö (FC Barcelona, min 59) a hlavičkovala Amanda Ilestedt (PSG, min 69). Švédsko má na konte plný počet päť víťazstiev v tejto A-skupine. Švédske ženy trénuje Peter Gerhardsson (Uppsala, 1959).
V treťom kvalifikačnom zápase MS 2023 žien (26.10.2021, NTC Poprad), Slovenské futbalistky vyhrali nad Gruzínskom (2:0, a prvé body). Klaudia odohrala 15 minút. Góly: Mikolajová, 1:0 (min 38, na priamy kop na ľavú nohu). 2-0 (min 40): poslala Horváthová center a Šurnovská zblízka doklepla. Panáková: odrazil od žrde (min 90+2). Brankárka Mária Korenčiová nastúpila 100. medzištátny zápas.

Rok 2020 súťažíla v Poľsku s klubom KKPK Medyk Konin. Pochádza z klubu AZS PWSZ Walbrzych, tiež poľského. Je jedinou slovenkou na družstve KKPK Medyk Konin, s ktorou tiež súťažia ghanská Ernestina Abambila, americký Aubrei Corder a ruská Daria Eremenkova. Po troch kolách Ekstraligy 2020-2021, sa umiestnil na treťom mieste, dva body za vodcami Czarni Sosnowiec a UKS SMS Lodž.

V roku 2020 utrpela zranenie kolena.

Bola predvolaná na kontrolný zraz v termíne 16. 9. - 22. 9. 2020 v Senci, vratane neoficiálny prípravný zápas s tímom DAC Dunajská Streda 17 v utorok 22. 9. 2020.
Klaudia hrála 90 minút (11. marca 2020) a Slovenské futbalové reprezentantky boli porazení v druhom zápase na turnaji Cyprus Women’s Cup proti Fínsku (2-4).
Hrála 25 minút (8. marca 2020) a Slovenské reprezentantky remizovali v prvom zápase na turnaji Cyprus Women’s Cup s Mexikom (2-2).
Bola predvolaná na medzinárodnom turnaji na Cypre, na Women's Cup v Larnake (5.–11. marec 2020), kde Slovenské futbalové reprezentantky sa skonfrontujú s výbermi Mexika a Fínska.
Počas roku 2019 započítavala 13 zápasov (celkom 804 minút). Toto je rozpis takých zápasov ktoré odohrala:
Zúčastnila sa v štyroch zápasoch tejto skupinovej fázy za Euro (262 minút).
8. novembra 2019 hrala proti Maďarsku v Senci (83 minút).
Zúčastnila sa 90 minút priateľského zápasu proti Rakúsku, ktorý sa hral v aréne BSFZ dňa 17. 6. 2019 (1-1). V 36. minúte strelila gól, ktorý Slovensko posunul dopredu v Rakúsku.
V 57. minúte dosiahla jediný gól v priateľskom zápase, v ktorom Slovenské futbalové reprezentantky porazili Poľsko v Poprade (14. júna 2019). V tomto zápase dodala Slukovej v 55. minúte.
Odohrala 80 minút v priateľskom zápase proti Švajčiarsku v meste Winterthur (slovenská porážka 1-0), 9. apríla 2019.
Zúčastnila sa štyroch zápasov Cyprus Cup-2019 (228 minút), od 27/2 do 6/3 v Larnake.
V januári 2019 odohrala dva zápasy (107 minút) vo fáze prípravy v Turecku proti hostiteľskému národnému mužstvu.
Medzinárodne vzrástla účasťou na Ukrajine vo fáze kvalifikácie do 17 rokov pre Majstrovstvá Európy 2014.

Hrála s klubom Trenčianske Teplice a zúčastnila sa významných turnajov v Slavií Praha, či v 1. FC Slovácko (oba kluby Českej republiky). Na drese ma obľúbené číslo osem. Najviac láka vysnívaný klub Manchester United.