Pozícía: stredopoliarka
Aktuálna kategória: "A" ženy
Počet zápasov v aktuálnej kategórii:
Počet gólov v kategórii:
Real Betis doma zdolal Levante Las Planas (1:0). Táto konfrontácia zodpovedajúca deviatemu dátumu Ligy F sa odohrala v Ciudad Deportiva Luis del Sol 19. novembra. Jediný gól strelila presne Leles Carrión z priameho kopu (min 44). Katalánsky tím tak utrpel prvú prehru v opačnom poli, pričom Andalúzky majú desať bodov z posledných dvanástich možných.
V sezóne 2023-2024 súťaží s Realom Betis.

Stredopoliarka Leles Carrión (Alpera, Albacete, 1997) je novou hráčkou Realu Betis pre túto sezónu 2022-2023. Pochádza z Rayo Vallecano.
Od leta 2021 súťažíla s klubom Rayo Vallecano (Iberdrola lige).

V sezóne 2015-2016 bola v Európe vyhlásená za vicemajsterku v kategórii U-19, v záverečnej fáze, ktorá sa hrala na Slovensku, od 19. do 31. júla. Zúčastnila sa troch minút na otváracom dni proti Nemecku v meste Senica (1-0); 45 minút proti Rakúsku v meste Myjava (4-0); 90 minút proti Švajčiarsku aj na Myjave (5-0); a 24 minút proti Francúzsku (1-2) vo finále v meste Senec.
Zúčastnila sa druhej polovice priateľských zápasov proti Rusku na štadióne Camilo Cano v La Nucía (Alicante) 24. 2. 2016 (1-0) s tímom U19.

Za Albacete odohrala v dvoch etapách: jedna do roku 2016 a druhá od roku 2018.
V rokoch 2016 až 2018 patrila do Valencie CF v lige Iberdrola.
María Ángeles Carrión Egido, Leles Carrión, sa narodila v Alpera (Albacete).

Posledná aktualizácia: 20 NOV 2023