Aktuálna kategória: U-19
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 3 (U16)
Počet gólov v kategórii: 0
V sezóne 2023-2024 súťaží s Realom Madrid B.

Bea Vélez sa pridala v 72. minúte (nahradila Claudiu Zornozu) pri debute s prvým tímom Madridu v posledný deň Ligy F. Real Sociedad a Real Madrid remizovali (1:1) v Zubiete 19. mája 2023. Nahikari García posunula biely tím dopredu (min 54). Amaiur Sarriegi vyrovnala (min 84).

Volaná Soniou Bermúdezovou na turnaj do 19 rokov v La Nucía (Alicante) vo februári 2023.
Španielsko do 19 rokov porazilo Českú republiku do 19 rokov (3:0) v prípravnom zápase v Pinatar Arene (Murcia) 9. novembra 2022. Góly strelili Martina Fernández (min 30), Estela Carbonell (min 32) a Ainhoa ​​​​Estévez (min 72). Beatriz nastúpila v úvodnej zostave proti tímu pod vedením Jana Navrátila, v ktorom vynikla brankárka Vanesa Jílková.

Od leta 2022 patrí Realu Madrid B.

Španielsko do 19 rokov zakončilo turnaj v Škótsku tretím víťazstvom v rade (Falkirk Stadium), tentoraz proti Fínsku (2:0), 11. októbra. Erika Gonzálezová posunula španielsky tím do vedenia (min 30), asistovala jej Esther Labordeová. Definitívny výsledok stanovila Lucía Moral (min 60), po rohovom kope Júlie Bartel. Španielsko prechádza kolom po tom, čo strelilo pätnásť gólov a ani jeden neinkasovalo. Beatriz súťažila 14 minút proti tímu, ktorý pripravil Arttu Pitkäkangas.
Španielsko U19 odohralo svoj druhý zápas v meste Edinburgh, na rovnakej scéne. Porazili Švajčiarsko (7:0) 8.10.2022. Proti tímu, ktorý trénoval Kaan Kahraman-Steiner, strelili Erika González dva (min 10 a 18); presne Beatriz Vélez, dve ďalšie (min 60 a 82); Martina Fernández (min 3), Fiamma Benítez (min 15) a Esther Laborde (min 27, z penalty). Beatriz odohrala 35 minút.
Španielsko U19 začalo 1. kolo (liga A/skupina 1) majstrovstiev Európy 2022-2023 v Ainslie Parku (Edinburgh, Škótsko). Sonia Bermúdez debutovala ako trénerka tejto kategórie. Španielsko zdolalo škótsku hostiteľku (0:6), 5. októbra 2022. Skórovali Lucía Moral (dve), Ona Baradad, Júlia Bartel, Erika González a Estela Carbonell. Asistencie si pripísali Bartel, Maite Zubieta, Sara Martín Díaz, Erika a Esther Laborde. Beatriz odohrala 45 minút.

V marci 2022 bola pozvaná na etapu s tímom U19 v Madride.
17. 2. 2019 sa zúčastnila 20 minút proti Taliansku (2-1); 19. dňa hrala proti Francúzsku (1-1) za 53; a 21. vystúpila proti Anglicku (1-1) 11 minút, na rozvojovom turnaji UEFA v kategórii do 16 rokov, v športovom areáli Univerzity Loughborough (Charnwood štvrť v Leicestershire, Anglicko).