Pozícía: Obrankyna
Aktuálna kategória: U-23
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 7 (U19) / 13 (U17)
Počet gólov v kategórii: 2 (U19) / 3 (U17)
K 16.1.2022 nastúpila na 17 zápasov v Iberdrola lige 2021-2022 (16 v základnej zostave, spolu 1445 minút). Strelila dva góly: jeden proti Levante a druhý z penalty proti Alavésu. S klubom z Tenerife predĺžila zmluvu do roku 2023.

Bola súčasťou etapy takzvaného španielskeho ženského futbalového tímu U-23. Z tohto národného tímu je na čele skupiny Montse Tomé. Koncentrácia sa konala v Marbelle medzi 10. a 12. aprílom 2021.
V sezóne 2017-2018 bola vyhlásená za majsterku Európy do 19 rokov, v súťaži ktorá sa konala od 18. do 30. júla vo švajčiarskych mestách Wohlen, Zug a Biel/Bienne. Počas piatich zápasov tejto záverečnej fázy zostala na lavičke.
Zúčastnila sa dvoch zápasov (celkom 61 minút) zodpovedajúcich začiatku sezóny 2017-2018 v kategórii U-19: priateľský zápas proti Taliansku (2-2) a proti Azerbajdžanu v predelitskom kole (7-0).
V lete 2017 bola vyhlásená za majstra Európy v kategórii U19, v záverečnej fáze hrala v Severnom Írsku, v ktorej dosiahla celkom 91 minút (v troch zápasoch). Vo finále, ktorý sa hral vo Windsor Parku v Belfaste, Španielsko 20. augusta porazilo Francúzsko (3-2).
Bronzovú medailu získala na Majstrovstvách sveta U-17 v Jordánsku v roku 2016. Vo štvrťfinále dokázala streliť 1-0 proti Nemecku (2-1, 12/10).
17. februára 2016 sa zúčastnila tímu U17 na priateľskom zápase proti Rusku (5-0) na štadióne Camilo Cano v La Nucía (Alicante).

Od začiatku ligy Iberdrola pôsobila v klube Granadilla Egatesa Tenerife, s výnimkou sezóny 2017-2018, keď sa zúčastnila Levante UD.
Natalia Ramos Álvarez sa narodila v La Laguna (Tenerife).

Posledná aktualizácia: 19 JAN 2022

IBERDROLA LIGA 2020-2021: Natalia Ramos

28 JÚN 2021 | ČLÁNOK
IBERDROLA LIGA 2020-2021: Natalia Ramos. Premiéru mala v tejto súťaži proti Madridskému CFF v San Isidre (0:1) 4. októbra 2020.