Aktuálna kategória: ženy "A" a U-23
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 2 (A) / 7 (U23) hasta el 30/6/2024
Počet gólov v kategórii: 0
10. júla 2024 bola Paula Tomás predstavená ako nová futbalistka Aston Villy. S britským klubom podpísala zmluvu na dve sezóny s opciou na ďalší rok. Pochádza z Levante UD.
Tréner prvého tímu žien Robert de Pauw povedal: „Paula je mladá a všestranná futbalistka, ktorá vie hrať na oboch stranách ako krajná obrankyňa. Je schopná dobre brániť a aj v útoku ísť po krídlach. Myslím si, že do tímu prinesie inteligenciu a odhodlanie. Som šťastný, že sa klubu podarilo priviesť ju sem."
Lee Billiard, riaditeľ ženského futbalu v klube, povedal: „Sme radi, že môžeme privítať Paulu vo futbalovom klube Aston Villa. Je to hráčka, ktorú sme sledovali. Naša prvá španielska posila je nepochybne vzrušujúca futbalistka, o ktorej som si istý, že fanúšikovia budú radi sledovať hru."

Paula Tomás dosiahla počet 100 oficiálnych zápasov odohraných s Levante UD proti FC Barcelona (14. februára 2024). V predchádzajúcom zápase proti Athletic Clubu zažila skvelú chvíľu, keďže na oslavu tejto udalosti dostala špeciálne tričko.

Anglicko a Španielsko remizovali (1:1) 4. decembra 2023. Táto priateľská konfrontácia, zodpovedajúca kategórii WU23, sa odohrala v priestoroch anglickej federácie (FA) v St. George's Park (Burton upon Trent). Ella Morris (Southampton FC) otvorila skóre po asistencii Katie Robinsonovej (Brighton) v 30. minúte, La Roja hlavou vyrovnala Paula Arana (min 85). The Young Lionesses zostávajú v roku 2023 neporazené pod vedením Emmy Coatesovej. Paula odohrala 14 minút.
Španielsko porazilo Švédsko (4:1) 30. novembra 2023. Táto priateľská konfrontácia zodpovedajúca kategórii WU23 sa odohrala v priestoroch Pinatar Arena (Murcia). Paula odohrala 90 minút.

Levante UD porazilo SD Eibar (3:0) v Lige F (zápas 10). Táto konfrontácia sa konala 25. novembra v Ciudad Deportiva. Gabi Nunes skórovala dvakrát: prvý, keď sa presadila po rohovom kope Ángela Sosa (min 43); a druhý cieľ po akcii Alby Redondo (min 47). Presne Paula Tomás debutovala na tomto turnaji ako strelkyňa, podávala Ángelu Sosovú (min 45). Levante UD pokračuje bez straty jediného zápasu v Lige F a má päť víťazstiev za sebou.
V sezóne 2023-2024 súťaží s Levante UD.

Paula zostala na lavičke 11. apríla 2023 na Ibize. Španielsko porazilo (3:0) Čínu na čele so Shui Qingxia. Na štadióne Palladium Can Misses slúžila ako príprava na majstrovstvá sveta v lete v Austrálii/Novom Zélande. Skóre otvorila Tere Abelleira (min 45). Athenea del Castillo expandovala, strelou ľavačkou po odrazenej lopte (min 60). Konečný výsledok stanovila hlavičkou Alba Redondo po rohovom kope Jenni Hermoso (min 81).
Paula zostala na lavičke štadióna Palladium Can Misses (Ibiza) 6. apríla 2023. Španielsko porazilo Nórsko (4:2), ktoré trénuje Hege Riise, v prípravnom zápase na majstrovstvá sveta. Skórovali Jenni Hermoso (dve) a Salma Paralluelo (ďalšie dve). Za škandinávsky tím skórovali Ada Hegerberg z Lyonu (1:1, min 20); a Cesilie Andreassen z Rosenborgu (4:2, min 86).
Zavolali ju na etapu začiatkom apríla na Ibize s národným tímom A (Nórsko a Čína, súperi).

Španielsko uzavrelo účasť na Pohári národov na druhom mieste po Austrálii a pred Českom (tretie) a Jamajkou (štvrté). V tretí deň turnaja La Roja zdolala český tím (3:0). Táto konfrontácia sa odohrala na štadióne McDonald Jones Stadium v ​​austrálskom meste Newcastle 22. februára 2023. Góly strelili Esther González (dva) a Athenea del Castillo (z penalty). Paula odohrala 25 minút.
Austrália zdolala Španielsko na Pohári národov (3:2) 19. februára. Za Matildas skórovali v prvom polčase Cortnee Vine, Clare Polkinghorne a Caitlin Foord. Oľga Carmona a Alba Redondo uzavreli medzeru. Hralo sa na štadióne CommBank (Parramatta, Greater Western Sydney, Nový Južný Wales, Austrália). Výber, ktorý pripravil Švéd Tony Gustavsson, dosiahol šieste víťazstvo v rade. Zostala na lavičke.
Španielsko začalo turnaj v Austrálii na štadióne Industree Group, v meste Gosford (Brisbane Water, Nový Južný Wales), 16. februára. Porazili tím Jamajky na čele s Lorne Donaldson (3:0). Gól strelili Maite, Esther a Fiamma. Paula sa zúčastnila 90 minút. Debutovala.
Zavolal ju Jorge Vilda na prípravný turnaj v Austrálii vo februári 2023.

Španielsko do 23 rokov a Portugalsko do 23 rokov remizovali v jednom prípravnom zápase, ktorý sa hral 10. októbra 2022 v Las Rozas (Madrid). Španielsky gól strelila María Llompartová (min 55, 1:0). Za tím pod vedením Josého Paisana skórovala Kelsey Araújo (min 84, 1:1). Paula sa zúčastnila 45 minút.
Španielsko U23 porazilo Taliansko U23 v prípravnej konfrontácii hranej 6. októbra 2022 v Las Rozas (Madrid). Jediný gól zápasu strelila Paula Arana (min 18, 1-0). Proti talianskemu tímu pod vedením Nazzareny Grilli vstúpila do hry v druhom polčase Paula.
Výzva od Laury del Río na prípravné zápasy Španielska do 23 rokov proti Taliansku a Portugalsku v októbri 2022, oba v Las Rozas.

Švédsko a Španielsko vyrovnali na nulu v priateľskej konfrontácii U23 hranej 5. septembra 2022 v meste Jönköping. Paula nastúpila 76 minút proti tímu pod vedením Martina Qvarmansa Möllera.
Povolala Laura del Río na prípravný zápas proti Švédsku U23, ktorý sa uskutoční 5. septembra 2022 v Stadsparksvallen v meste Jönköping.

Do 17.4.2022 nastúpila v 20 zápasoch Iberdrola lige 2021-2022 s Levante UD (18 štartov, celkovo 1518 minút). Strelila gól proti Deportivu Alavés. V Copa de la Reina nastúpila na dva zápasy (oba štartovala, 154 minút). V španielskom Superpohári odohrala 90 minút proti Atléticu Madrid. V Majstrovstvách Európy sa zúčastnila štyroch konfrontácií, vždy ako štartérka.

Laura del Río debutovala ako trénerka do 23 rokov v priateľskom zápase proti Taliansku, ktorý sa hral 21. októbra 2021 na ihrisku ‚Enzo Bearzot‘ Centro Tecnico Federale di Coverciano (Fiesole, Florencia). Španielsko vyhralo 1:4. Paula súťažila 4 minút. Skórovali Bruna Vilamala (min 4), Interista Gloria Marinelli (min 10), María Méndez (min 38), Inma Gabarro (min 44) a Aida Estévez (min 90 + 2). S Nazionale U-23 Femminile debutovala na lavičke aj Selena Mazzantini.
Paula odohrala v druhom zápase v Portugalsku 28 minút (25. 10. 2021). Španielsko porazilo tím trénovaný Carlosom Sacadurom (0:6). Táto konfrontácia sa konala v centre Estágios v portugalskej obci Melgaço (Viana do Castelo, asi 40 km od Viga). Strelili góly: 0-1: Inma Gabarro (min 8); 0-2: Aida Esteve (min 20); 0-3: Aida Esteve (min 48); 0-4: Candela Andújar (min 52); 0-5: Candela Andújar (min 66); a 0-6: Marta San Adrián (min 77).

Od 2. augusta 2019 sa zúčastnila na Caňamás Naranja COTIF na štadióne Els Arcs v l'Alcúdia (Valencia), v kategórii U-19. Od 49. minúty hrala proti tímu Mauritánie. Zasiahla proti Bolívii celú zápas.
V roku 2018 bola zaradená do predchádzajúceho zoznamu majstrovstiev sveta U-17, ale necestovala do Uruguaja.
Získala titul Európa do 17 rokov v rovnakom 2018 v Litve, v mestách Marijampolė, Alytus a Šiauliai, medzi 9. a 21. májom. Odohrala v jednom zápase (15 minút).