Pozícía: stredopoliarka
Aktuálna kategória: U-20 a U-23
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 1 (WU23)
Počet gólov v kategórii: 0
Medzi 23 hráčkami na prvom zozname Sonie Bermúdezovej na čele kategórie WU23 s výhľadom na priateľský prípravný zápas proti Taliansku 24. októbra 2024 v Las Rozas.

Dépor ABANCA a Athletic Club vyrovnali (2:2) 28. septembra 2024. Táto konfrontácia sa odohrala na štadióne Riazor zodpovedajúca štvrtému dňu Ligy F. Galícijský tím sa dostal do vedenia gólom Olaya Enrique proti hlavičke (min 27) s asistenciou Pauly Gutiérrezovej. Maite Zubieta vyrovnala (min 47), z priameho kopu. Ana de Teresa opäť presadila Dépora, keď skompletizovala protiútok Millene Cabral (min 83). Konečný nerozhodný výsledok dosiahla Maite Valero po rohovom kope a odraze (min 90). Zubieta a Valero strelili prvé góly v Lige F.

Španielsko WU20 vypadlo z majstrovstiev sveta. Vo štvrťfinále porazili Japonsko WU20 (Young Nadeshiko), ktoré viedla Michihisa Kano (0:1). Táto konfrontácia sa odohrala na štadióne Atanasio Girardot, v meste Medellín (Kolumbia), 15. septembra 2024. Jediný gól padol v predĺžení (min 102): po dlhom priamom kope, ktorý zahrala Aemu Oyama (Waseda University) z ľavej zóny zasiahla chrbát obrankyne Hiromi Yonedaovej (klub Osaka) a dostala sa do siete. Lucía Corrales trafila žrď (min 67). Maite odohrala 105 minút.

Tím vedený Soniou Bermúdezovou postúpi do štvrťfinále Svetového pohára WU20 v Kolumbii. Porazili Kanadu (2:1), ktorú pripravila Cindy Tye, po prekonaní stavu 0:1 Florianne Jourde (min 63) po odraze od brankárky Eunate Astralaga. Bol to prvý gól, ktorý Španielsko na turnaji inkasovalo. Útočníčka Jone Amezaga upravila na 1:1 (min 65) vyriešením hlavičky Sary Ortegovej po odrazenej lopte a rozohrávke Lucíe Corralesovej. Víťazný gól (min 81) strelila kapitánka Silvia Lloris (hráčka zápasu), s asistenciou Lucíe Moral a zákrokom Judit Pujols po rohu nakrátko. Corrales trafila žrď (min 90+7). Táto konfrontácia sa odohrala v Cali 11. septembra 2024. Maite odohrala 77 minút.

Španielsko postúpilo do osemfinále majstrovstiev sveta WU20 v Kolumbii tromi víťazstvami v C-skupine a bez inkasovaného gólu. Na tretí deň porazili marocký tím, ktorý trénoval Jorge Vilda (2:0). Táto konfrontácia sa konala v Cali 7. septembra 2024. Sonia Bermúdezová určila rotácie. Skóre otvorila stredná obrankyňa Nahia Aparicio, ktorá zakončila hlavičkou (min 5) po rohovom kope Lucíi Corrales. Konečný výsledok stanovila Lucía Moral, keď po asistencii Jone Amezagu vystrelila ľavou nohou (min 89). Marocká brankárka Fatima El Jebraoui (FAR Rabat) zneškodnila penaltu, ktorú presadila Erika González (min 65). Maximálny trest spáchala Siham Bouhouch (RC Strasbourg Alsace) na Jone Amezaga. Maite zostala na lavičke.

V druhý deň Svetového pohára WU20 v Kolumbii (skupina C) Španielsko zdolalo Paraguaj (2:0). Proti tímu vedeného Brazílčanom Fabiom Fukumotom otvorila skóre Jone Amezaga (min 20), ktorý zakončila hlavičkou po asistencii Júlie Bartel. Jone zopakovala, aby stanovila konečný výsledok (min 37), tentoraz skončila ľavou nohou po zásahu Silvie Lloris a asistencie Lucíe Corrales. Táto konfrontácia sa odohrala 4. septembra 2024 na štadióne Pascuala Guerrera (Cali). Sara Ortega bola ocenená FIFA ako hráčka zápasu. Maite odohrala 56 minút.

Španielsko odštartovalo Svetový pohár WU20 v Kolumbii. V rámci C-skupiny v úvodný deň porazili Spojené štáty americké po prvý raz v histórii tejto kategórie (1:0). Proti tímu vedenému Angličankou Tracey Kevinsovou strelila jediný gól Olaya Enrique (min 8), zakončila ľavačkou po asistencii Lucíe Corralesovej. Táto konfrontácia sa odohrala 1. septembra 2024 na štadióne Pascuala Guerrera (Cali). Maite Zubieta bola ocenená FIFA ako hráčka zápasu. Maite odohrala 90 minút.

Španielsko WU20 zakončilo prípravu pred majstrovstvami sveta bezgólovou remízou proti Severnej Kórei WU20. Táto priateľská konfrontácia sa odohrala 27. augusta 2024 v meste Cali (Kolumbia).

Španielsko WU20 a Holandsko WU20 remizovali (1:1). Táto priateľská prípravná konfrontácia sa konala 16. augusta 2024 v El Albir (Alicante). Kealyn Thomas (AZ Vrouwen Alkmaar) poslala hlavou do vedenia tímu Roos Kwakkenbos (min 25). Lucía Moral vyrovnala (min 82). Maite odohrala prvý polčas.
So Španielskom WU20 bola pozvaná na etapu v Alfaz del Pi (Alicante) medzi 12. a 16. augustom 2024, pred cestou do Kolumbie na majstrovstvá sveta.
Vyzvané na etapu Španielska WU23 v Las Rozas medzi 27. a 30. májom 2024. Následne odišla.

Belgicko WU23 zdolalo Španielsko WU23 (1:0). Táto priateľská prípravná konfrontácia sa konala v Proximus Basecamp (oficiálne tréningové centrum Kráľovskej belgickej futbalovej federácie) v Tubize 4. apríla 2024. Útočníčka Welma Fon (Štandard Fémina de Liège) strelila jediný gól, pričom využila chybu brankárka Sandra Estévezová (min 77). Maite odohrala 33 minút.
Laura del Río zavolala na priateľský prípravný zápas Belgicko – Španielsko (WU23) 4. apríla 2024 na štadióne Proximus Basecamp (Tubize).

Španielsko WU20 zdolalo Nemecko WU20 (3:1). Španielky a Nemky sa pripravujú na majstrovstvá sveta tejto kategórie, ktoré sa budú konať v Kolumbii medzi 31. augustom a 22. septembrom. Táto priateľská konfrontácia sa odohrala 22. februára 2024 na štadióne Rico Pérez (Alicante). Pre tím, ktorý trénuje Sonia Bermúdez, otvorila skóre Olaya Enrique (min 37) priamym kopom. Andrea Medina rozšírila výsledok (min 48), zakončením ľavou nohou po rohu a odraze. Za tím vedený Kathrin Peterovou zmazala Paulina Platnerová (min 52) a obišla Silviu Llorisovú. Konečné 3-1 stanovila Jone Amezaga (min 68). Maite odohrala 61 minút.
Povolala Sonia Bermúdezová so španielskym tímom WU20 do okna FIFA vo februári 2024.
V sezóne 2023-2024 súťaží s tímom Athletic Club.

Španielsko WU19 získalo svoj piaty európsky titul v kategórii 30. júla 2023 na Stade Den Dreef (Leuven, Belgicko). Tím vedený Soniou Bermúdezovou porazil vo finále Nemecko, ktoré trénuje Kathrin Peter. Vyhrali po penaltách (3:2) po predĺžení bezgólovou remízou. Maite odohrala 81 minút.
Španielsko WU19 sa dostalo do finále majstrovstiev Európy, keď 27. júla zdolalo Holandsko WU19 (1:0). Tím vedený Soniou Bermúdezovou sa v tomto finálovom zápase stretne s Nemeckom. Nemecké futbalistky porazili Francúzsko v predĺžení (3:2).
Maite odohrala 90 minút v tomto semifinále proti Holanďanke na Stade Leburton (Tubize, Belgicko). Jediný gól strelila Júlia Bartel (min 12), využila odrazenú loptu od brankárky Femke Lieftingovej. Txell Font zmarila penaltu, ktorú nariadila kapitánka Rosa van Gool (min 87). Maximálny trest spáchala Silvia Lloris na Robine Lacroix.

Španielsko postúpilo do semifinále európskej WU19. Čaká ich tím, ktorý viedol A-skupinu, Holandsko. Futbalistky vedené Soniou Bermúdezovou zdolali 24. júla 2023 na štadióne Den Dreef (Leuven, Belgicko) Českú republiku (7:0) v 3. kole B-skupiny. Maite zostala na lavičke. Hráčky trénera Jana Navrátila skončili bez bodov a gólov na poslednom mieste. V španielskej ofenzíve bol festival, v ktorom vystupovali najmä Lucía Corrales, Carla Camacho a Lucía Moral Wifi.
Španielsko WU19 prehralo s Francúzskom WU19 pod vedením Sandrine Ringlerovej v druhom dni B-skupiny (0:2). Maite odohrala 90 minút. Táto európska konfrontácia sa odohrala na štadióne Den Dreef (Leuven, Belgicko) 21. júla. Skóre otvorila Airine Fontaineová po Meritxellovom odmietnutí strely Pauline Haugouovej (min 57). Louna Ribadeira stanovila konečný výsledok po priamom kope (min 79).
Maite odohrala 90 minút na začiatku majstrovstiev Európy (finálna fáza, skupina B) v Belgicku. Španielsko WU19 porazilo Island WU19 (3:0) na Stade Leburton, v meste Tubize (Valónske Brabantsko), 18. júla 2023. Proti tímu, ktorý pripravila Margrét Magnúsdóttir, strelili góly Erika González (min 11) , Fiamma Benítez (min 36) a Carla Camacho (min 89).

Španielsko WU19 uzavrelo prípravu na európsky šampionát v Las Rozas. Maite odohrala 45 minút. 14. júla opäť zdolali Švédsko WU18 4:1. Skórovali Carla Camacho (min 24), Olaya Enrique (min 51), Lucía Corrales (min 61) a Lucía Moral (min 69). Na škandinávskej strane zopakovala Tilda Sandénová (min 89, 4:1).
Maite odohrala 90 minút. Španielsko WU19 zdolalo Švédsko WU18 (4:1). Táto priateľská prípravná konfrontácia sa konala 11. júla 2023 v Las Rozas (Madrid). Za La Rojita skórovali Martina Fernández (min 8), Lucía Moral (min 36), Lucía Corrales (min 88) a Fiamma Benítez (min 90+3). Za tím vedený Andersom Bengtssonom skórovala Tilda Sandén (Kristianstads DFF) a v 43. minúte zvýšila na 2:1.
Trénerka Sonia Bermúdez ju v júni 2023 zavolala na predchádzajúci zoznam s výhľadom na záverečnú fázu majstrovstiev Európy WU19, ktoré sa budú hrať od 18. do 30. júla v Belgicku.

Maite odohrala 86 minút v závere európskej kvalifikačnej fázy (2. kolo), 11. apríla. Španielsko WU19 porazilo Anglicko WU19, ktoré trénuje Emma Coates (1:0). Jediný gól strelila Jone Amezaga (min 27) v podaní Esther Laborde. Táto konfrontácia zodpovedala lige A/skupine A4, ktorá sa hrala v Centre Sportif de Colovray (Nyon, Švajčiarsko). Španielsko pod vedením Sonie Bermúdezovej vstúpilo do záverečnej fázy ako šampión skupiny s množstvom víťazstiev a bez inkasovaného gólu.
Maite odohrala v druhý deň európskej kvalifikačnej fázy (2. kolo), 8. apríla, 63 minút. Španielsko WU19 zdolalo Slovinsko WU19, ktoré pripravuje Petra Mikeln (6:0). Táto konfrontácia zodpovedala lige A/skupine A4, ktorá sa hrala v Centre Sportif de Colovray (Nyon, Švajčiarsko).
Maite zostala na lavičke na začiatku európskej kvalifikačnej fázy (2. kolo), 5. apríla 2023. Španielsko WU19 porazilo Bielorusko WU19, ktoré trénuje Uladzimir Shyndzikau (8:0). Táto konfrontácia zodpovedala lige A/skupine A4, ktorá sa hrala v Centre Sportif de Colovray (Nyon, Švajčiarsko).
V apríli 2023 bola povolaná na európsku kvalifikáciu WU19 do Švajčiarska.
Volaná Soniou Bermúdezovou na turnaj do 19 rokov v La Nucía (Alicante) vo februári 2023.

Maite Zubieta sa zapojila do hry v 88. minúte (číslo 29) a debutovala v prvom tíme Bilbaa v deň zápasu 11. ligy F v Lezame 3. decembra 2022. Athletic Club prehral s Madridom CFF (0:2), keďže Racheal Kundananji v druhom polčase zakončila dva protiútoky.

Španielsko do 19 rokov porazilo Českú republiku do 19 rokov (3:0) v prípravnom zápase v Pinatar Arene (Murcia) 9. novembra 2022. Góly strelili Martina Fernández (min 30), Estela Carbonell (min 32) a Ainhoa ​​​​Estévez (min 72). Maite nastúpila v úvodnej zostave proti tímu pod vedením Jana Navrátila, v ktorom vynikla brankárka Vanesa Jílková.

Španielsko do 19 rokov zakončilo turnaj v Škótsku tretím víťazstvom v rade (Falkirk Stadium), tentoraz proti Fínsku (2:0), 11. októbra. Erika Gonzálezová posunula španielsky tím do vedenia (min 30), asistovala jej Esther Labordeová. Definitívny výsledok stanovila Lucía Moral (min 60), po rohovom kope Júlie Bartel. Španielsko prechádza kolom po tom, čo strelilo pätnásť gólov a ani jeden neinkasovalo. Maite súťažila 90 minút proti tímu, ktorý pripravil Arttu Pitkäkangas.
Španielsko U19 odohralo svoj druhý zápas v meste Edinburgh, na rovnakej scéne. Porazili Švajčiarsko (7:0) 8.10.2022. Proti tímu, ktorý trénoval Kaan Kahraman-Steiner, strelili Erika González dva (min 10 a 18); Beatriz Vélez, dve ďalšie (min 60 a 82); Martina Fernández (min 3), Fiamma Benítez (min 15) a Esther Laborde (min 27, z penalty). Maite odohrala 90 minút.
Španielsko U19 začalo 1. kolo (liga A/skupina 1) majstrovstiev Európy 2022-2023 v Ainslie Parku (Edinburgh, Škótsko). Sonia Bermúdez debutovala ako trénerka tejto kategórie. Španielsko zdolalo škótsku hostiteľku (0:6), 5. októbra 2022. Skórovali Lucía Moral (dve), Ona Baradad, Júlia Bartel, Erika González a Estela Carbonell. Asistencie si pripísali Bartel, presne Maite Zubieta (0:2), Sara Martín Díaz, Erika a Esther Laborde. Maite odohrala 45 minút.

VYHRALO MAJSTROVSTVÁ SVETA 2022

Španielsko do 20 rokov po prvý raz vyhralo majstrovstvá sveta žien. Vo finále zdolali na Národnom štadióne v San José Japonsko (3:1) 28. augusta. Skóre otvorila Inma Gabarro (min 12). Salma Paralluelo pridala dva góly, posledný z penalty (min 22 a 27). Suzu Amano skrátila rozdiely po faule (min 47). Pedro López zopakoval zostavu pre semifinále. Maite odohrala 17 minút.
Tím vedený Pedrom Lópezom sa dostal do finále majstrovstiev sveta hráčov do 20 rokov v Kostarike. V semifinále zdolala 25. augusta na Národnom štadióne v San José Holandsko trénerky Jessicy Tornyovej (2:1). Inma Gabarro strelila oba góly (min 22 a 25). Rosa van Goolová uzavrela rozdiel (min 54). Maite sa zúčastnila 24 minút.
Španielsky tím sa dostal do semifinále majstrovstiev sveta hráčov do 20 rokov v Kostarike. Vo štvrťfinálovom zápase zdolali 20. augusta na Národnom štadióne v San José mexický tím na čele s Anou Laurou Galindo (1:0). Jediný gól strelila Inma Gabarro (min 25). Maite odohrala 28 minút.
Španielsko sa dostalo do štvrťfinále majstrovstiev sveta hráčov do 20 rokov v Kostarike (víťazi skupiny A s množstvom víťazstiev a bez inkasovaného gólu). V zápase, ktorý uzavrel skupinu, zdolali 16. augusta na štadióne Alejandra Morera (Alajuela) tím Austrálie pod vedením Leah Blayneyovej (3:0). Inma Gabarro strelila hetrik. Maite odohrala 90 minút.
V druhý deň majstrovstiev sveta vo futbale žien do 20 rokov v Kostarike (skupina A) Španielsko porazilo 13. augusta na Národnom štadióne San José hostiteľský tím pod vedením Josého Catoyu (0:5). Góly strelili Sonia Majarín, Ari Mingueza, Inma Gabarro (penalta), Ane Elexpuru a Salma Paralluelo. Maite odohrala 12 minút.
Španielsko odštartovalo Majstrovstvá sveta žien do 20 rokov v Kostarike (skupina A). Proti brazílskemu tímu vedenému Jonasom Uriasom bolo 10. augusta 2022 na Národnom štadióne San José nerozhodné (0:0). Maite odohrala 31 minút.

Mužstvo vedené Pedrom Lópezom získalo európsky titul do 19 rokov vo finále hranom 9. júla na Mestskom štadióne (Ostrava, ČR). Španielsko porazilo Nórsko, ktoré trénuje Hege Riiseová (2:1). Maite zostala na lavičke. V protiútoku Iris Omarsdottir posunula severské ženy dopredu (min 5). Skóre otočili Ane Elexpuru (min 36) a Júlia Bartel (min 90+4). La Rojita dosiahol maximálne kontinentálne víťazstvo do 19 rokov štvrtýkrát v histórii.
Španielsko do 19 rokov sa v Česku dostalo do finále Eura. Švédsko zdolal v meste Opava (1:0), 6. júla. Maite súťažila 12 minút. Jediný gól strelila Mirari Uria (min 51), keď zakončila hlavičkou po asistencii Ornella Vignola. Tím vedený Caroline Sjöblomovou skončil s desiatimi pre vylúčenie Eveliny Duljanovej (min 86, dvojnásobná žltá). V druhom semifinále v ten istý deň Nórsko porazilo Francúzsko (1:0).
Španielsko získalo prvé miesto v A-skupine na Euro U19. Tretí deň zápasu 3. júla na Stadione Bazaly (Ostrava) remizovali s Francúzskom 1:1. Silvia Llorisová získala výhodu posielaním balóna z diaľky po vhadzovaní (min 29). Vyrovnaná v osobnom ťahu Nesrine Bahlouli (min 31). Maite odohrala 75 minút.
Španielsko si víťazstvom otvorilo účasť v záverečnej fáze Eura U19 v českom regióne Morava (skupina A). Tím vedený Pedrom Lópezom porazil 27. júna 2022 na Mestskom štadióne v meste Opava Taliansko (3:1). Maite odohrala 90 minút. Taliansko sa dostalo do vedenia, keď Nicole Arcangeli skórovala z pokutového kopu (min 24). Ornella Vignola (min 29), Carmen Álvarez (min 45+3) a Mirari Uria (min 61) otočili skóre.
Španielsky tím do 19 rokov vedený Pedrom Lópezom uzavrel svoju prípravu na Euro medzi júnom a júlom 2022 vo viacerých mestách na Morave (Česká republika). V poslednom nadstavenom zápase 19. júna zdolali Taliansko (1:3), ktoré trénoval Enrico Sbardella. Maite odohrala 45 minút (prvá časť). Hralo sa v Centro di Preparazione Olimpica v Tirreine/Pisa. Za La Rojita skórovali Julia Bartel (1-1, min 35), Fiamma Benítez (1-2, min 65) a Andrea Medina (1-3, min 88).

V druhej fáze Euro U19 (Liga A-6, na štadióne CF Fão na severe Portugalska 6. apríla 2022) odohrala Maite 45 minút (prvá časť) proti Rumunsku do 19 rokov, ktoré pripravil Marin Ion. V tomto úvode turnaja vyhral španielsky tím (9:0, 2:0 v polčase).
V druhej fáze Euro U19 (Liga A-6, na štadióne CF Fão na severe Portugalska 9. apríla 2022) odohrala Maite 90 minút proti domácim portugalským ženám do 19 rokov, ktoré pripravil Jose Paisana. V tejto druhej konfrontácii vyhral španielsky tím (0-6, 0-3 v polčase).
Na konci druhej fázy Euro U19 (Liga A-6 na Estádio Municipal de Famalicão na severe Portugalska 12. apríla 2022) odohrala 90 minút proti holandskému tímu U19. Zaznamenalo v zápase 2:2. V 88. minúte vyrovnala Ona Baradad. Tím vedený Pedrom Lópezom vstupuje do záverečnej fázy na čele skupiny s rovnakým bodovým ziskom ako holandské futbalistky (sedem).

V marci 2022 bola pozvaná na etapu s tímom U19 v Madride.
Zasahuje do Las Rozas v etape s tímom U19 v réžii Pedra Lópeza (14. – 21. februára 2022).
Výzva na prípravnú fázu pre tím U19 medzi 17. a 19. januárom 2022.

TURNAJ MAJSTROV COSTA DAURADA V SALOU (TARRAGONA)

Španielsko do 20 rokov si vybojovalo titul na turnaji Costa Daurada Trophy, keď na tretí deň zdolalo francúzsky tím, ktorý trénuje Sonia Haziraj (3:0). Maite odohrala 26 minút s tímom pod vedením Pedra Lópeza 30.11.2021 v športovom centre Fútbol Salou (Salou, Tarragona). La Roja a les Bleuettes sa pripravujú na majstrovstvá sveta do 20 rokov, ktoré sa budú konať v Kostarike medzi 10. a 28. augustom 2022.
V druhom zápase na tom istom štadióne Španielsko porazilo Nemecko (1:0). Maite sa zúčastnila 90 minút proti tímu, ktorý pripravila Kathrin Peter. Jediný gól strelila Paola Hernández z Tenerife z priameho kopu (min 59) 28.11.

Maite povolal v októbri 2021 trénera Pedra Lópeza, aby tím U19 súťaži v Európe. Presunula sa do úvodnej fázy kontinentálneho turnaja v Portugalsku. V druhom zápase odohrala 23 minút proti Portugalsku (22. októbra) na rovnakom štadióne (0:4). A v tretej konfrontácii sa zúčastnila 20 minút proti Českej republike (25. deň) a Španielsko pridalo na rovnakom štadióne plné víťazstvá (3:1). Preto bol klasifikovaný ako prvý zo skupiny.

Španielsko sa zúčastnilo dvoch konfrontácií proti Kostarike na Národnom štadióne (San José), ktoré sa uskutočnili pri príležitosti dvojstého výročia nezávislosti tejto stredoamerickej krajiny. Zodpovedali ženským tímom do 20 rokov, pretože Kostarika usporiada majstrovstvá sveta v tejto kategórii v auguste 2022. Španielsky tím je v réžii Pedra Lópeza, zatiaľ čo tím trikolóry trénuje Harold López. V prvom zápase, ktorý sa hral 16. 9. 2021, Španielsko zvíťazilo 0: 5 (do polčasu 0: 2). V druhom zápase, 19., opäť vyhral: 0-4 (bez gólov s prestávkou). Maite Zubieta odohrala 45 minút (prvá časť) v úvodnej konfrontácii a 16 v druhom zápase.

Toto leto 2021 trénuje s prvým tímom Athletic Clubu, ktorý vedie Iraia Iturregi.

Zúčastnila sa 65 minút na prípravnom zápase proti Nemecku (súčasný európsky majster), ktorý hral Španielsko 16. januára 2020 v Komplexe esportiu v Salou (Tarragona). Španielsko pod 17 rokov zvíťazilo 3-1 proti tímu vedenému Friederike Kromp; bola poslednou z Toňa Is Piňera ako trénerka v tejto kategórii v roku 2020. Vyzvala na koncentráciu medzi 3. a 5. februárom 2020 s tímom U17. V marci vyzvala na prípravu proti Villarrealovi.
Tiež zúčastnila sa prvého miesta na turnaji UEFA U-16. Tento rok 2020 porazila USA (2-1), Dánsko (2-1) a Anglicko (2-0).
Zúčastnila sa všetkých troch zápasov (270 minút) švédskeho medzinárodného turnaja v kategórii nižšej ako 17 rokov, ktorá sa konala od 11. do 17. septembra 2019: proti Nemecku na Påskbergsvallen vo Varbergu (90), proti Spojeným štátom americkým vo Falcon Aréne od Falkenbergu (90) a proti hostiteľskému tímu v Ängelholms IP v Ängelholmu (90 min).