Aktuálna kategória: "A" ženy
Počet zápasov v aktuálnej kategórii:
Počet gólov v kategórii:
Nominovaná ako náhradná futbalistka v okne FIFA v júli 2024.
V sezóne 2023-2024 súťaží so Spartakom Myjava na národných turnajoch a tiež v ženskej Lige majstrov Európy.

V sezóne 2022-2023 súťaží s klubom Spartak Myjava.
Na etapu vo februári 2023 bola povolaná medzi náhradníkov futbalistky v reprezentácie (ženy A).
Myjavčanky nepostúpili: víťazstvo v semifinále a prehra vo finále. 18.8.2022, futbalistky Spartaka Myjava zvíťazili v zápase 1. predkola Ligy majstrov na pôde Breznice Pljevlja (Pod Malim brdom, Budva) 2:3. Čiernohorský tím viedol po 20 minútach už 2:0, no hráčky Myjavy o chvíľu znížili, keď sa gólovo presadila Laura Retkesová (min 26). Slovenky chytili druhý dych po úspešnej penalte Bogorovej v druhom dejstve (min 78) a obrat zavŕšila v 85. minúte Retkesová. 21.8.2022, v finále 10. skupiny podľahli albánskemu družstvu Vllaznia Shkodër 0:1. Jediný gól strelila Jehona Shala (min 44). Jana odohrala prvý deň 26 minút (kopala roh na 2:3) a v druhom zápase 17 minút.

Reprezentačný tréner Ženy A Peter Kopúň oznámil nomináciu na kontrolný zraz, od pondelok 1. augusta 2022 v areáli X-Bionic Sphere v Šamoríne.
Súťaží so Spartakom Myjava 2022-2023.

Náhradníčka na kvalifikačné zápasy MS 2023 v Írsku a Švédsku (november 2021).
Na kontrolný zraz v Bánovciach nad Bebravou v septembri 2020 (reprezentácie dievčat do 19 rokov)
Na turnaj Mediterranean Pearl v Turecku vo februári 2020 (reprezentácie dievčat do 19 rokov) proti Bielorusko a Severnému Írsku.
Zúčastnila sa tri zápasov (115 minút) Elitného kola (skupina 3), ktoré sa konalo od 23. do 29. marca vo švédskych mestách Borås a Göteborg. Zodpovedá Majstrovstvám Európy do 17 rokov v roku 2019.
V januári 2019 súťažila na medzinárodnom atlantickom turnaji U-17, ktorý sa konal v Tíncerskom ostrovnom atletickom centre (Tenerife). 16. septembra odohrala 45 minút proti španielskej futbalovej reprezentácii U-17 (3-0).