Pozícía: Útočníčka
Aktuálna kategória: "A" ženy
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 9 (U17)
Počet gólov v kategórii: 0
Od novembra 2023 súťaží s klubom Rijnvogels FC (Katwijk aan den Rijn, Holandsko).

V náhradnej nominácii oznámil ju Peter Kopúň na posledný dvojzápas roka 2023.
V náhradnej nominácii oznámil Peter Kopúň v septembri 2023.
V sezóne 2023-2024 súťažíla so Spartakom Myjava na národných turnajoch a tiež v ženskej Lige majstrov Európy.

Ella zostala na lavičke na Mestskom štadióne v Opave 14. júla 2023. Nedebutovala. Česká republika v prípravnom zápase zdolala Slovensko (3:0). Tri góly padli v poslednej štvrťhodine. Skóre otvorila vlastným gólom Diana Bartovičová, po centri Anny Dlaskovej (min 77). Rozšírila Aneta Pochmanová (min 84), za asistencie Andrey Staškovej. Práve nová futbalistka AC Miláno strelila tretí gól (min 88), po prihrávke Kamily Dubcovej. Za družstvo pod vedením Karla Rada zakončovala od brvna Gabriela Šlajsová (min 40). V posledných minútach debutovala za Slovensko Katarína Vredíková.
Tréner reprezentácie žien Peter Kopúň nominoval na prípravný zápas proti Česku (14. júla v Opave), poslednou previerkou pred štartom novej súťaže Ligy národov, Ella Glatzová. V kádri sú dve nové tváre Ella Glatzová a Katarína Vredíková. „Ella Glatzová podávala celú sezónu stabilne výborné výkony a my sa ešte vždy hráme s pozíciou defenzívnej stredopoliarky. Ella je zaujímavá futbalistka, prirovnal by som ju k Stankovi Lobotkovi. Chcem ju preto vyskúšať a vidieť,“ ozrejmil Kopúň.

Medzi náhradníčkami na dva prípravné zápasy proti Fínsku v apríli 2023 na štadióne NTC Senec.
V sezóne 2022-2023 súťaží s klubom Spartak Myjava.
Na etapu vo februári 2023 bola povolaná medzi náhradníkov futbalistky v reprezentácie (ženy A).

Myjavčanky nepostúpili: víťazstvo v semifinále a prehra vo finále. 18.8.2022, futbalistky Spartaka Myjava zvíťazili v zápase 1. predkola Ligy majstrov na pôde Breznice Pljevlja (Pod Malim brdom, Budva) 2:3. Čiernohorský tím viedol po 20 minútach už 2:0, no hráčky Myjavy o chvíľu znížili, keď sa gólovo presadila Laura Retkesová (min 26). Slovenky chytili druhý dych po úspešnej penalte Bogorovej v druhom dejstve (min 78) a obrat zavŕšila v 85. minúte Retkesová. 21.8.2022, v finále 10. skupiny podľahli albánskemu družstvu Vllaznia Shkodër 0:1. Jediný gól strelila Jehona Shala (min 44). Ella odohrala prvý deň 90 minút a v druhom zápase aj 90 minút.

Reprezentačný tréner Ženy A Peter Kopúň oznámil nomináciu na kontrolný zraz, od pondelok 1. augusta 2022 v areáli X-Bionic Sphere v Šamoríne.
Súťažíla so Spartakom Myjava 2022-2023.

Na súpiske náhradných futbalistiek za reprezentáciu Slovenska do 19 rokov v marci 2022.
Zúčastnila sa 2 zápasov (55 minút) Elitného kola (skupina 3), ktoré sa konalo od 23. do 29. marca vo švédskych mestách Borås a Göteborg. Zodpovedá Majstrovstvám Európy do 17 rokov v roku 2019.
V januári 2019 súťažila na medzinárodnom atlantickom turnaji U-17, ktorý sa konal v Tíncerskom ostrovnom atletickom centre (Tenerife). 16. septembra odohrala 3 minút proti španielskej futbalovej reprezentácii U-17 (3-0).