Počet zápasov v aktuálnej kategórii:
Počet gólov v kategórii:
V sezóne 2023-2024 hrá v Maďarsku za klub FTC-Telekom (Budapešť).
V sezóne 2022-2023 súťažíla v Maďarsku s Ferencvárosi TC (Budapešť).

V druhej fáze Euro U19 (Liga B-5, v Centre d'Entrenament FAF v Andorre, 5. apríla 2022) zostala v úvode turnaja na lavičke proti Arménsku do 19 rokov. Slovensko vyhralo 8:0.
V druhej fáze Euro U19 (Liga B-5, v Centre d’Entrenament FAF, 8. apríla 2022) nastúpila na 30 minút proti domácim Andorrčankám do 19 rokov. Slovensko vyhralo 0:6.
Na záver druhej fázy Euro U19 (Liga B-5, na rovnakom andorrskom štadióne 11. apríla 2022) zostala na lavičke proti Gruzínsku U19. Slovensko vyhralo 4:0 a skončilo na čele skupiny na víťaznej sérii bez inkasovaného gólu.

Pozvali ju na futbalovú prípravku do 19 rokov (kontrolný zraz) v marci 2022 v Senci.
Reprezentácia dievčat do 19 rokov: v Portugalsku prvú fázu kvalifikácie o postup na ME. V úvodný deň (19. októbra) nastúpila na 31 minút proti Španielsku na mestskom štadióne v Albufeire (prehra 0:3). V druhom zápase odohrala 8 minút proti Česku (22. októbra) na štadióne Albufeira (prehra 1:2). V tretej konfrontácii odohrala 45 minút (prvý polčas) proti domácemu Portugalsku (25. októbra) na štadióne Algarve (prehra 4:2).
Zúčastnila sa 29 minút proti Bielorusku. Slovensko zvíťazilo nad tímom trénera Uladzimira Shyndzikaua 3:1 (po polčase 1:0). Táto priateľská konfrontácia zodpovedala príprave na ME U19. Hralo sa 14. septembra 2021 v areáli DAC Akadémia (Dunajská Streda).
Bola zvolaná v októbri 2019 na pre-elitnej fáze majstrovstiev Európy U-17, napriek tomu bola vylúčená z dôvodu zranenia v kolene.

Súťažíla v sezóne 2021-2022 v Českej republike so Slaviou Praha.
Odohrála s ŠK Slovan Bratislava, FK Inter Bratislava a FA Bratislava.

Posledná aktualizácia: 04 JAN 2024