Aktuálna kategória: U-23
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 11 (U23)
Počet gólov v kategórii: 1 (U23)
Vyzvané na etapu Španielska WU23 v Las Rozas medzi 27. a 30. májom 2024. Následne odišla.

Španielsko WU23 prehralo s Nórskom WU23 (0:4). Táto prípravná konfrontácia sa odohrala 27. februára 2024 na Mestskom štadióne Ciudad de Puertollano. Tím trénovaný Perom Inge Jacobsenom dosiahol svoje ciele prostredníctvom Emmy Stølen Godø (Vålerenga), v 62. minúte; Synne Jensen dvakrát (min 63 a 73), penalta 0:3; a Thea Sørbo (Hammarby), v 90+3 minúte. Elena odohrala 58 minút.

Španielsko WU23 porazilo Anglicko WU23 (3:1). Táto priateľská prípravná konfrontácia sa odohrala 22. februára 2024 vo futbalovom centre Marbella (Marbella, Málaga). Tím trénerky Emmy Coatesovej sa dostal do vedenia cez Aggie Beever-Jonesovú (Chelsea), asistenciu Jessicy Naz a po chybe brankárky Adriany Nanclares (min 43). Oihane Valdezate vyrovnala (min 44), po rohu, odraze a akcii Claudia Iglesias. Bruna Vilamala zvýšila na 2:1 (min 67), pričom využila nerozhodnosť. Bruna zopakovala konečných 3:1 (min 79), pričom skončila ľavou nohou. Inma Gabarro premrhala penaltu (min 52); prekazila to Fran Stenson. Kiera Skeels a Aggie Beever-Jones sa trafili do dreva. Elena odohrala 79 minút.
Laura del Río povolala ju do španielskeho tímu WU23 v okne FIFA vo februári 2024.

Anglicko a Španielsko remizovali (1:1) 4. decembra 2023. Táto priateľská konfrontácia, zodpovedajúca kategórii WU23, sa odohrala v priestoroch anglickej federácie (FA) v St. George's Park (Burton upon Trent). Ella Morris (Southampton FC) otvorila skóre po asistencii Katie Robinsonovej (Brighton) v 30. minúte, La Roja hlavou vyrovnala Paula Arana (min 85). The Young Lionesses zostávajú v roku 2023 neporazené pod vedením Emmy Coatesovej. Elena odohrala 90 minút.
​ Španielsko porazilo Švédsko (4:1) 30. novembra 2023. Táto priateľská konfrontácia zodpovedajúca kategórii WU23 sa odohrala v priestoroch Pinatar Arena (Murcia). Elena odohrala 63 minút.

Levante Las Planas vyhralo (0:1) a vyradilo Sociedad Deportiva Eibar. Kráľovský pohár 2023-2024 sa na štadión Ipurua vrátil v tomto treťom kole jednozápasovej súťaže 8. novembra 2023. V predĺžení strelila jediný gól presne Elena Julbeová (min 108).

Španielsko prehralo s Holandskom na návšteve v Dordrechte (4:1) 30. októbra 2023. Táto priateľská konfrontácia zodpovedajúca kategórii WU23 sa hrala na Matchoholic Stadion. Fiamma Benítezová dostala tím vedený Laurou del Río do vedenia (min 35). Jong Oranje pripravený Stefanom Hoogstederom sa otočil v druhom polčase cez Liz Rijsbergen (min 59), po akciách Fenna a Romée; presne Romée Leuchter (min 65), s asistenciou Fenny; a dva góly od spomínaného Fenna Kalma, z VfL Wolfsburg (min 84 a 90+2), jeden po chybnej rozohrávke a druhý po odraze. Elena odohrala 67 minút.
Španielsko porazilo Dánsko (4:1) 26. októbra 2023. Táto priateľská konfrontácia zodpovedajúca kategórii WU23 sa hrala v Marbella Football Center (Málaga). Elena odohrala 45 minút (prvý polčas).

Španielsko WU23 prehralo s Francúzskom WU23 (1:2). Táto prípravná konfrontácia sa konala 24. septembra 2023 v Las Rozas (Madrid). Paula Arana posunula La Roja dopredu (min 17). Andrea Medina sa zúčastnila. Tím vedený Fédéricom Biancalanim otočil dvoma gólmi Inès Benyahia (Olympique Lyonnais) v 47. a 54. minúte, druhý z hlavičky. Elena odohrala 73 minút.
Španielsko WU23 zdolalo Portugalsko WU23 (0:3). Táto prípravná konfrontácia sa odohrala v Cidade do Futebol (Oeiras) 21. septembra 2023. Bruna Vilamala (min 13, penalta), Oihane Valdezate (min 57) a Lucía Pardo (min 84) skórovali proti tímu pod vedením Beatriz Teixeira. Elena odohrala 56 minút.
Nominovala ju trénerka Laura del Río v septembri 2023 na priateľské zápasy španielskeho tímu WU23 proti Portugalsku a Francúzsku.
3. júla 2023 bolo oficiálne oznámené, že Elena Julve obnovila zmluvu s Levante Las Planas v Lige F.

Elena odohrala 72 minút na štadióne Studenternas vo švédskom univerzitnom meste Uppsala 6. apríla 2023. Španielsko WU23 porazilo Švédsko WU23 (1:2), ktoré trénoval Martin Qvarmans. Cornelia Kapocs posunula škandinávsky tím (min 32) za asistencie Rusula Rosa Kafaji. Dva góly Inmy Gabarro otočili skóre: 1:1 (min 56), s asistenciou presne Eleny Julve; a 1-2 (min 68).
V apríli 2023 bola povolaný čeliť Švédsku WU23 v Studenternas Arena idrottsplats (Uppsala).

Španielsko prehralo s Holandskom (1:2), ktoré trénuje Stefan Hoogsteder, v tímoch WU23. Táto prípravná konfrontácia sa odohrala 20. februára 2023 na štadióne Guillerma Amora (Benidorm, Alicante). Holandské futbalistky sa presadili o dva góly: 0:1 (min 6): Eva van Deursen (Bayer Leverkusen); a 0-2 (min 52): Marisa Olislagers (Twente). Paula Arana uzavrela medzeru (min 81). Elena sa zúčastnila 23 minút.
Anglicko a Španielsko remizovali (0:0) v tímoch WU23. Vynikla britská brankárka Lucy Thomas (Birmingham City). Tento prípravný zápas sa odohral v St. George's Park, National Football Center (Burton upon Trent, Staffordshire), dňa 16.2.2023. Španielsko po penaltách zdolalo tím vedený Mo Marleym (2:4). Elena sa zúčastnila 27 minút.
Volala ju Laura del Río na dve prípravné konfrontácie do 23 rokov proti Anglicku a Holandsku vo februári 2023.

V sezóne 2022-2023 sa do 31. decembra s Levante Las Planas zúčastnila na trinástich konfrontáciách F Ligy (trinásť štartov, celkovo 1007 minút). Doma strelila gól proti Atléticu de Madrid (1:2) z 20. novembra.

V sezóne 2021-2022 súťažíla s Levante Las Planas (Katalánsko) v Reto Iberdrola.

V marci 2020 bola povolaná do tímu U-20 na dva priateľské zápasy proti Rusku a trojstranný zápas proti Škótsku a Belgicku vo futbalovom stredisku Pinatar Arena (Murcia).
Súťažila na turnaji kategórie U19 v Škótsku v roku 2018, v ktorom Španielsko skončilo na druhom mieste po Francúzsku. Odohrala 8 minút proti hosťujúcim futbalistkám v Simple Digital Arena v meste Paisley (víťazstvo 0-1, dňa 3/10); 66 minút proti Dánsku v parku East End v meste Dunfermline (1-1, 6/10); a 22 minút proti Francúzsku v parku McDiarmid v meste Perth (0-0, 8/10).
V sezóne 2017-2018 bola vyhlásená za majsterku Európy do 19 rokov, v súťaži ktorá sa konala od 18. do 30. júla vo švajčiarskych mestách Wohlen, Zug a Biel/Bienne. Vo finále odohrala 15 minút proti Nemecku (1-0) v aréne Tissot.

Hrála s RCD Espanyol Barcelona od 2017
Pochádza z klubu Esportiu Sant Gabriel
Elena Julve Pérez sa narodila v Santa Colome de Gramenet (Barcelona)

Posledná aktualizácia: 28 MÁJ 2024

IBERDROLA LIGA 2020-2021: Elena Julve

05 JÚL 2021 | ČLÁNOK
IBERDROLA LIGA 2020-2021: Elena Julve. V tejto súťaži mala premiéru proti Atléticu Madrid v Ciudad Deportiva Dani Jarque (0-2), 3. októbra 2020.