Pozícía: Obrankyna alebo stredopoliarka
Aktuálna kategória: "A" ženy a U-23
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 3 (U23) / 3 (A)
Počet gólov v kategórii: 1 (U23)
Povolala Laura del Río na prípravný zápas proti Švédsku U23, ktorý sa uskutoční 5. septembra 2022 v Stadsparksvallen v meste Jönköping.

Na 77 minút sa zúčastnila priateľského zápasu hraného 17.2.2022 v Tubize (belgické federálne športové zariadenia). Španielsko do 23 rokov porazilo tím Belgicka do 23 rokov (0:5, 0:4 v polčase), ktorý trénoval Thomas Jansen (Heusden-Zolder, 1992). Skórovali Codina, presne Torrodá, Athenea a Gabarro. Navyše Belgičanka Tisonová vo vlastnej bráne. Do Belgicka cestuje s tímom U23 v réžii Laury del Río (február 2022).

Anna nastúpila 62 minút proti Faerským ostrovom (12-0, 5-0 v polčase). Táto konfrontácia zodpovedala skupine B pred majstrovstvami sveta v Austrálii / Novom Zélande a hrala sa na štadióne La Cartuja (Sevilla) 25. novembra 2021.

Laura del Río debutovala ako trénerka do 23 rokov v priateľskom zápase proti Taliansku, ktorý sa hral 21. októbra 2021 na ihrisku ‚Enzo Bearzot‘ Centro Tecnico Federale di Coverciano (Fiesole, Florencia). Španielsko vyhralo 1:4. Anna súťažila 90 minút. Skórovali Bruna Vilamala (min 4), Interista Gloria Marinelli (min 10), María Méndez (min 38), Inma Gabarro (min 44) a Aida Estévez (min 90 + 2). S Nazionale U-23 Femminile debutovala na lavičke aj Selena Mazzantini.
Anna odohrala v druhom zápase v Portugalsku 45 minút (prvý polčas), 25. 10. 2021. Španielsko porazilo tím trénovaný Carlosom Sacadurom (0:6). Táto konfrontácia sa konala v centre Estágios v portugalskej obci Melgaço (Viana do Castelo, asi 40 km od Viga). Strelili góly: 0-1: Inma Gabarro (min 8); 0-2: Aida Esteve (min 20); 0-3: Aida Esteve (min 48); 0-4: Candela Andújar (min 52); 0-5: Candela Andújar (min 66); a 0-6: Marta San Adrián (min 77).

Španielsko odohralo v Maďarsku druhý termín kvalifikačnej skupinovej fázy o postup na majstrovstvá sveta na Novom Zélande / Austrálii. 21. 9. 2021 navštívil Új Hidegkuti Nándor Stadionban (štadión MTK) v Budapešti. Maďarský tím zdolali 0:7 (do polčasu 0:3). Anna zostala na lavičke.
Španielsko začalo svoju účasť v kvalifikačnej skupinovej fáze majstrovstiev sveta na Novom Zélande / Austrálii. 16. 9. 2021 navštívil štadión Tórsvøllur v meste Tórshavn. Tím Faerských ostrovov zdolali 0:10 (do polčasu 0:3). Anna súťažila 27 minút.
V priateľskej konfrontácii prípravy proti Dánsku, sa zúčastnila 11 minút (3:0). Debutovala. Odohralo sa 15. 6. 2021 na štadióne Santo Domingo (Alcorcón, Madrid). Skórovali Aitana Bonmatí (dvaja) a Patri Guijarro.
Bola súčasťou etapy takzvaného španielskeho ženského futbalového tímu U-23. Z tohto národného tímu je na čele skupiny Montse Tomé. Koncentrácia sa konala v Marbelle medzi 10. a 12. aprílom 2021.
Na konci tohto mesiaca v Las Rozas ju 19. novembra 2020 predvolal Pedro López na etapu s tímom U-20.
V marci 2020 bola povolaná do tímu U-20 na dva priateľské zápasy proti Rusku a trojstranný zápas proti Škótsku a Belgicku vo futbalovom stredisku Pinatar Arena (Murcia).
Zúčastnila sa na štyroch zápasoch záverečnej fázy Majstrovstiev Európy do 19 rokov sezóny 2018-2019 v Škótsku (273 minút s predĺžením semifinále proti Francúzsku). V elitnom kole tej istej sezóny zasiahla do 2 zápasov (120 minút).
Súťažila na turnaji kategórie U19 v Škótsku v roku 2018, v ktorom Španielsko skončilo na druhom mieste po Francúzsku. Odohrala 90 minút proti hosťujúcim futbalistkám v Simple Digital Arena v meste Paisley (víťazstvo 0-1, dňa 3/10); 90 minút proti Dánsku v parku East End v meste Dunfermline (1-1, 6/10); a aj 90 minút proti Francúzsku v parku McDiarmid v meste Perth (0-0, 8/10).
V sezóne 2017-2018 bola vyhlásená za majsterku Európy do 19 rokov, v súťaži ktorá sa konala od 18. do 30. júla vo švajčiarskych mestách Wohlen, Zug a Biel/Bienne. Vo finále odohrala 90 minút proti Nemecku (1-0) v aréne Tissot. Celkovo sa zúčastnila piatich zápasov záverečnej fázy (450 minút).
V sezóne 2016-2017 s tímom U17 sa zúčastnila všetkých troch elitných hier v Portugalsku (200 minút), od 28. marca do 2. apríla. A v záverečnej fáze v Českej republike zasiahla vo všetkých piatich zápasoch (450 minút), aby 14. mája 2017 uzavrela Španielsko s európskou finalistkou, ktorá postihla Nemecko.
Bronzovú medailu získala na svetovom pohári v Jordánsku v kategórii U-17, v súťaži konanej v mestách Ammán a Irbid medzi 30. septembrom a 21. októbrom 2016.
Na turnaji oslobodenom do 17 rokov v Českej republike v UEFA v roku 2016 zúčastnila sa troch zápasov (200 minút). Debutovala proti Škótsku.

6. augusta 2020 Valencia CF Femenino na webovej stránke oficiálne zverejnila dohodu dosiahnutú s Annou Torrodou, aby bola klubovou hráčkou do 30. júna 2023.