Klub: Levante UD hasta 2024
Vek: 24 (21/1/2000)
Pozícía: Obrankyna alebo stredopoliarka
Aktuálna kategória: "A" ženy a U-23
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 4 (A) incluido ante Argentina / 10 (U23) hasta 12/2023
Počet gólov v kategórii: 1 (U23)
Anna Torrodà oznámila, že dočasne opúšťa futbal. Hráčka Levante UD publikácie odoslanej prostredníctvom jej sociálnych sietí 16. februára 2024 informuje o prijatom rozhodnutí. "Po dlhom uvažovaní som sa rozhodla ukončiť športovú aktivitu na dobu neurčitú, s jediným cieľom uprednostniť a starať sa o duševné zdravie." Rovnako aj katalánska futbalistka uviedla, že si bola istá, že urobila "najlepšie rozhodnutie", aj keď to "nebolo ľahké" a že "futbal bude pre mňa vždy všetkým." Rovnakým spôsobom prejavila vďaku celému okoliu a klubu za pochopenie. „Uprednostniť seba je vždy tou najlepšou možnosťou,“ uzavrela Anna. Klub oficiálne oznámil, že až kým sa nevyvinie a kedy sa vráti, "z Levante UD bude na všetky účely rešpektovaná zmluva s Annou", ktorá bola jedným z podpisov pre túto sezónu 2023-2024.

Anglicko a Španielsko remizovali (1:1) 4. decembra 2023. Táto priateľská konfrontácia, zodpovedajúca kategórii WU23, sa odohrala v priestoroch anglickej federácie (FA) v St. George's Park (Burton upon Trent). Ella Morris (Southampton FC) otvorila skóre po asistencii Katie Robinsonovej (Brighton) v 30. minúte, La Roja hlavou vyrovnala Paula Arana (min 85). The Young Lionesses zostávajú v roku 2023 neporazené pod vedením Emmy Coatesovej. Anna odohrala 90 minút.
​ Španielsko porazilo Švédsko (4:1) 30. novembra 2023. Táto priateľská konfrontácia zodpovedajúca kategórii WU23 sa odohrala v priestoroch Pinatar Arena (Murcia). Anna odohrala 45 minút (druhý polčas).

Španielsko vyhralo na návšteve Zürichu nad Švajčiarskom (1:7). Táto konfrontácia zodpovedala štvrtému dňu UEFA Women's Nations League (League A/Group A4), hranej 31. októbra na Stadion Letzigrund. Španielsko pridáva celý počet bodov (12) k dvom dátumom uzavretia. Anna zostala na lavičke.
Španielsko vyhralo na návšteve v Salerne proti Taliansku (0:1). Táto konfrontácia zodpovedala tretiemu dňu UEFA Women's Nations League (League A/Group A4), ktorý sa hral 27. októbra na Stadio Comunal Arechi. Proti tímu, ktorý pripravil Andrea Soncin, jediný gól strelila Jenni Hermoso, keď zakončovala ľavačkou (min 89), po odraze od brankárky Laury Giuliani (Miláno). Po akcii Salmy Paralluelovej v ľavom pásme kapitánka Alexia Putellasová zakončila ľavou nohou v hre pred týmto gólom. Anna zostala na lavičke.

Španielsko WU23 prehralo s Francúzskom WU23 (1:2). Táto prípravná konfrontácia sa konala 24. septembra 2023 v Las Rozas (Madrid). Paula Arana posunula La Roja dopredu (min 17). Andrea Medina sa zúčastnila. Tím vedený Fédéricom Biancalanim otočil dvoma gólmi Inès Benyahia (Olympique Lyonnais) v 47. a 54. minúte, druhý z hlavičky. Anna odohrala 90 minút.
Španielsko WU23 zdolalo Portugalsko WU23 (0:3). Táto prípravná konfrontácia sa odohrala v Cidade do Futebol (Oeiras) 21. septembra 2023. Bruna Vilamala (min 13, penalta), Oihane Valdezate (min 57) a Lucía Pardo (min 84) skórovali proti tímu pod vedením Beatriz Teixeira. Anna odohrala 30 minút.
Nominovala ju trénerka Laura del Río v septembri 2023 na priateľské zápasy španielskeho tímu WU23 proti Portugalsku a Francúzsku.

S ohľadom na Ligu majstrov 2023-2024 (Levante UD) bola prvým oficiálnym začlenením Anna Torrodà. Do klubu Orriols vstúpila po ukončení vzťahu s Valenciou CF. Zaväzuje sa na dva roky.
Dňa 8. júna 2023 Valencia oficiálne oznámila stratu Anny Torrodà, na konci jej zmluvného vzťahu s čierno-bielym klubom 30. júna.

Anna odohrala 8 minút na štadióne Studenternas vo švédskom univerzitnom meste Uppsala 6. apríla 2023. Španielsko WU23 porazilo Švédsko WU23 (1:2), ktoré trénoval Martin Qvarmans. Cornelia Kapocs posunula škandinávsky tím (min 32) za asistencie Rusula Rosa Kafaji. Dva góly Inmy Gabarro otočili skóre: 1:1 (min 56), s asistenciou Eleny Julve; a 1-2 (min 68).
V apríli 2023 bola povolaný čeliť Švédsku WU23 v Studenternas Arena idrottsplats (Uppsala).

Španielsko prehralo s Holandskom (1:2), ktoré trénuje Stefan Hoogsteder, v tímoch WU23. Táto prípravná konfrontácia sa odohrala 20. februára 2023 na štadióne Guillerma Amora (Benidorm, Alicante). Holandské futbalistky sa presadili o dva góly: 0:1 (min 6): Eva van Deursen (Bayer Leverkusen); a 0-2 (min 52): Marisa Olislagers (Twente). Paula Arana uzavrela medzeru (min 81). Anna sa zúčastnila 89 minút.
Anglicko a Španielsko remizovali (0:0) v tímoch WU23. Vynikla britská brankárka Lucy Thomas (Birmingham City). Tento prípravný zápas sa odohral v St. George's Park, National Football Center (Burton upon Trent, Staffordshire), dňa 16.2.2023. Španielsko po penaltách zdolalo tím vedený Mo Marleym (2:4). Anna sa zúčastnila 37 minút.
Volala ju Laura del Río na dve prípravné konfrontácie do 23 rokov proti Anglicku a Holandsku vo februári 2023.

Španielsko uzavrelo svoje prípravné zápasy v roku 2022 proti japonskému tímu pod vedením Futoshiho Ikedu. Španielsko na štadióne La Cartuja (Sevilla) porazilo 15. novembra japonské futbalistky (1:0). Jediný gól strelila Alba Redondo (min 9), keď z diaľky zužitkovala loptu odrazenú od brvna ľavačkou Claudia Zornoza. Debutovala María Pérez Rabaza. Anna zostala na lavičke.
Španielsko porazilo Argentínu (7:0) v prípravnej konfrontácii na štadióne Álvarez Claro (Melilla) 11. novembra 2022. Góly strelili Salma Paralluelo (tri), Alba Redondo, Maite Oroz, Athenea del Castillo a Inma Gabarro. Anna odohrala 90 minút.
Povolaný v novembri 2022 na prípravné zápasy proti Argentíne a Japonsku v národných tímoch.
30. septembra 2022 povolaný Jorgem Vildom na prípravné zápasy proti Švédsku v Córdobe a proti Spojeným štátom v Pamplone.

Povolala Laura del Río na prípravný zápas proti Švédsku U23, ktorý sa uskutoční 5. septembra 2022 v Stadsparksvallen v meste Jönköping.

Na 77 minút sa zúčastnila priateľského zápasu hraného 17.2.2022 v Tubize (belgické federálne športové zariadenia). Španielsko do 23 rokov porazilo tím Belgicka do 23 rokov (0:5, 0:4 v polčase), ktorý trénoval Thomas Jansen (Heusden-Zolder, 1992). Skórovali Codina, presne Torrodá, Athenea a Gabarro. Navyše Belgičanka Tisonová vo vlastnej bráne. Do Belgicka cestuje s tímom U23 v réžii Laury del Río (február 2022).

Anna nastúpila 62 minút proti Faerským ostrovom (12-0, 5-0 v polčase). Táto konfrontácia zodpovedala skupine B pred majstrovstvami sveta v Austrálii / Novom Zélande a hrala sa na štadióne La Cartuja (Sevilla) 25. novembra 2021.

Laura del Río debutovala ako trénerka do 23 rokov v priateľskom zápase proti Taliansku, ktorý sa hral 21. októbra 2021 na ihrisku ‚Enzo Bearzot‘ Centro Tecnico Federale di Coverciano (Fiesole, Florencia). Španielsko vyhralo 1:4. Anna súťažila 90 minút. Skórovali Bruna Vilamala (min 4), Interista Gloria Marinelli (min 10), María Méndez (min 38), Inma Gabarro (min 44) a Aida Estévez (min 90 + 2). S Nazionale U-23 Femminile debutovala na lavičke aj Selena Mazzantini.
Anna odohrala v druhom zápase v Portugalsku 45 minút (prvý polčas), 25. 10. 2021. Španielsko porazilo tím trénovaný Carlosom Sacadurom (0:6). Táto konfrontácia sa konala v centre Estágios v portugalskej obci Melgaço (Viana do Castelo, asi 40 km od Viga). Strelili góly: 0-1: Inma Gabarro (min 8); 0-2: Aida Esteve (min 20); 0-3: Aida Esteve (min 48); 0-4: Candela Andújar (min 52); 0-5: Candela Andújar (min 66); a 0-6: Marta San Adrián (min 77).

Španielsko odohralo v Maďarsku druhý termín kvalifikačnej skupinovej fázy o postup na majstrovstvá sveta na Novom Zélande / Austrálii. 21. 9. 2021 navštívil Új Hidegkuti Nándor Stadionban (štadión MTK) v Budapešti. Maďarský tím zdolali 0:7 (do polčasu 0:3). Anna zostala na lavičke.
Španielsko začalo svoju účasť v kvalifikačnej skupinovej fáze majstrovstiev sveta na Novom Zélande / Austrálii. 16. 9. 2021 navštívil štadión Tórsvøllur v meste Tórshavn. Tím Faerských ostrovov zdolali 0:10 (do polčasu 0:3). Anna súťažila 27 minút.
V priateľskej konfrontácii prípravy proti Dánsku, sa zúčastnila 11 minút (3:0). Debutovala. Odohralo sa 15. 6. 2021 na štadióne Santo Domingo (Alcorcón, Madrid). Skórovali Aitana Bonmatí (dvaja) a Patri Guijarro.
Bola súčasťou etapy takzvaného španielskeho ženského futbalového tímu U-23. Z tohto národného tímu je na čele skupiny Montse Tomé. Koncentrácia sa konala v Marbelle medzi 10. a 12. aprílom 2021.
Na konci tohto mesiaca v Las Rozas ju 19. novembra 2020 predvolal Pedro López na etapu s tímom U-20.
V marci 2020 bola povolaná do tímu U-20 na dva priateľské zápasy proti Rusku a trojstranný zápas proti Škótsku a Belgicku vo futbalovom stredisku Pinatar Arena (Murcia).
Zúčastnila sa na štyroch zápasoch záverečnej fázy Majstrovstiev Európy do 19 rokov sezóny 2018-2019 v Škótsku (273 minút s predĺžením semifinále proti Francúzsku). V elitnom kole tej istej sezóny zasiahla do 2 zápasov (120 minút).
Súťažila na turnaji kategórie U19 v Škótsku v roku 2018, v ktorom Španielsko skončilo na druhom mieste po Francúzsku. Odohrala 90 minút proti hosťujúcim futbalistkám v Simple Digital Arena v meste Paisley (víťazstvo 0-1, dňa 3/10); 90 minút proti Dánsku v parku East End v meste Dunfermline (1-1, 6/10); a aj 90 minút proti Francúzsku v parku McDiarmid v meste Perth (0-0, 8/10).
V sezóne 2017-2018 bola vyhlásená za majsterku Európy do 19 rokov, v súťaži ktorá sa konala od 18. do 30. júla vo švajčiarskych mestách Wohlen, Zug a Biel/Bienne. Vo finále odohrala 90 minút proti Nemecku (1-0) v aréne Tissot. Celkovo sa zúčastnila piatich zápasov záverečnej fázy (450 minút).
V sezóne 2016-2017 s tímom U17 sa zúčastnila všetkých troch elitných hier v Portugalsku (200 minút), od 28. marca do 2. apríla. A v záverečnej fáze v Českej republike zasiahla vo všetkých piatich zápasoch (450 minút), aby 14. mája 2017 uzavrela Španielsko s európskou finalistkou, ktorá postihla Nemecko.
Bronzovú medailu získala na svetovom pohári v Jordánsku v kategórii U-17, v súťaži konanej v mestách Ammán a Irbid medzi 30. septembrom a 21. októbrom 2016.
Na turnaji oslobodenom do 17 rokov v Českej republike v UEFA v roku 2016 zúčastnila sa troch zápasov (200 minút). Debutovala proti Škótsku.

6. augusta 2020 Valencia CF Femenino na webovej stránke oficiálne zverejnila dohodu dosiahnutú s Annou Torrodou, aby bola klubovou hráčkou do 30. júna 2023.