Pozícía: Obrankyna
Aktuálna kategória: ženy "A"
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 3 (A)
Počet gólov v kategórii: 0
V roku 2023 bude Paula Nicart riaditeľkou zápasu v Lige F. Tento rok ide o novovytvorenú pozíciu. Skúsenosti zo ženského futbalu prináša v elite, súťaží v najvyššej národnej kategórii.

Dňa 19.4.2022 Sevilla oficiálne oznámila stiahnutie Katalánky Pauly Nicartovej z činnosti profesionálnej futbalistky. Uvažovala: "Nastal čas čeliť realite môjho kolena, nastal čas vzdať sa jedinej veci, ktorú poznám ako životný štýl. Bolo to niekoľko ťažkých mesiacov mnohých úvah a po priveľa odbočiek a mnohých pochybností, k záveru, že najrozumnejšie, aj keď najbolestivejšie, je skončiť s profesionálnym futbalom na konci tejto sezóny".
So Sevillou nastúpila v 14 zápasoch Iberdrola lige 2021-2022 (všetkých 14 štartov, spolu 1260 minút). Gól strelila na hosťovaní v Eibare, 5. septembra 2021 (pri prehre na Unbe to bolo v 75. minúte konečných 3:2). 22. decembra 2021 proti Granadille Tenerife na andalúzskej pôde (prehra 1:2) odohrala posledný zápas.

27. 7. 2021 nastúpila ako obrankyňa Paula Nicart Mejías (Cornellà de Llobregat, Barcelona, ​​1994) ako nová hráčka Sevilly FC z RCD Espanyol.
Paula Nicart podpísala zmluvu do roku 2021 za RCD Espanyol, ako to katalánsky klub oficiálne oznámil 19. augusta 2020.
Vo Valencii CF odohrála od roku 2014. V roku 2019 utrpela dve vážne zranenia kolena.
S Jorge Vildou sa zúčastnila dvoch zápasov.
S Ignaciom Queredom debutovala so španielskym národným tímom v priateľskom zápase proti Belgicku (2-1). Vystriedala Ivana Andrésu v strede obrany (11. 2. 2015).
Patrila aj k CE Sant Gabriel (2013-2014), Levante Las Planas (2011-2013) a Barcelone B (2008-2011).
Paula Nicart Mejías sa narodila v Cornellà de Llobregat (Barcelona).

Posledná aktualizácia: 21 APR 2023