Pozícía: Obrankyna
Aktuálna kategória: ženy "A"
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 53 (incluido frente a Suecia en Málaga)
Počet gólov v kategórii: 0

26. júna 2024 FC Internazionale Milano Femmile oficiálne oznámilo, že Valencijčanka Ivana Andrés je novou obrankyňou Interu. Taliansky klub na svojej webovej stránke ukazuje, že "pre ňu bola cestou vybudovanou vďaka pevným koreňom a ambicióznym krídlam; práca, obetavosť a húževnatosť sú vlastnosti, ktoré ju odlišujú. Vo Valencii zostala deväť sezón, v ktorých odohrala celkovo 247 zápasov a strelil sedem gólov. V sezóne 2018-2019 podpísala zmluvu s Levante, kde hrala dva roky a potom podpísala zmluvu s Realom Madrid. S bielym klubom sa definitívne etablovala, stala sa kapitánkou a preukázala vodcovstvo. V štyroch sezónach v Madride so 137 vystúpeniami a tromi gólmi sa tiež stala jedným zo základných pilierov. Rok 2023 bol pre ňu najlepším rokom v kariére: španielsky tím je po prvý raz vo svojej histórii vyhlásený za majsterku sveta a Ivana ako kapitánka dvíha pohár do neba. Je to neuveriteľný úspech, ktorý sa jej podarilo po mnohých rokoch úsilia v drese Španielska, ktoré si obliekla prvýkrát v roku 2015. Charizmatická a víťazná futbalistka Ivana Andrés je ochotná priniesť plné skúsenosti aj do Interu: jej „Nerazzurri " dobrodružstvo práve sa to začalo," dodáva oficiálna stránka talianskeho klubu.

Real Madrid vyhral vo Valdebebas nad SD Eibar (1:0), 16. marca 2024. Táto konfrontácia sa odohrala na štadióne Alfreda Di Stéfana, čo zodpovedá dvadsiatemu zápasu Ligy F. Jediný gól strelila presne Ivana Andrés (min 4), využila odrazu na brvno strelou z diaľky a ľavačkou Sofie Svava.

Španielsko uzavrelo skupinu A4 Ligy národov návratom a víťazstvom proti Švédsku (5:3). Ivana odohrala 45 minút (prvý polčas). Táto konfrontácia sa odohrala 5. decembra 2023 na štadióne La Rosaleda (Málaga). Mariona Caldentey strelila dva góly: 3:3 (min 78) a 5:3 (min 89). V prvom polčase skórovala Salma Paralluelo hlavou (1:1 min 11). Skórovali aj Athenea del Castillo (2:3 min 51) a Fiamma Benítez (4:3 min 81). Asistencie si pripísali Olga Carmona (dve), Salma (tiež dve) a Ona Batlle. Oľga (min 7) a Aitana (min 82) dokončili s drevom. Tím pod vedením Montse Tomé má na konte päť víťazstiev a jednu prehru v šiestich kolách skupiny, čo znamená prvé miesto a postup do záverečných kôl, aby sa kvalifikoval na letné olympijské hry 2024 na francúzskej pôde. V Malage góly tímu trénovaného Petrom Gerhardssonom strelili Julia Zigiotti Olme, hlavičkou po rohovom kope, ktorú zahrala Kosovare Asllani (0:1 min 1); Asllani (1:2 min 14), po asistencii Stiny Blackstenius; a ten istý útočníčka Arsenalu (1:3 min 29), podávajúci Johanne Rytting-Kaneryd. Na pravom kraji obrany nastúpila Hanna Lundkvist (Atlético Madrid).

V piatom kole Ligy národov Španielsko prehralo s Talianskom (2:3). Táto konfrontácia sa odohrala na štadióne Pasarón (Pontevedra), 1. decembra. Góly za La Roja strelili Athenea del Castillo (1:0 min 12) a Esther González (2:3 min 76). Asistencie si pripísali Aitana Bonmatí (úvodný gól) a Tere Abelleira. Na talianskej strane skórovali Valentina Giacinti (1:1 min 46), Michela Cambiaghi (1:2 min 57) a Elena Linari (1:3 min 64). Asistovali pri tých góloch Arianna Caruso, Manuela Giugliano a spomínaná Michela. Ivana odohrala 24 minút.
Montse Tomé ju povolala 21. novembra do posledného okna FIFA v roku 2023.

Španielsko vyhralo na návšteve v Salerne proti Taliansku (0:1). Táto konfrontácia zodpovedala tretiemu dňu UEFA Women's Nations League (League A/Group A4), ktorý sa hral 27. októbra na Stadio Comunal Arechi. Proti tímu, ktorý pripravil Andrea Soncin, jediný gól strelila Jenni Hermoso, keď zakončovala ľavačkou (min 89), po odraze od brankárky Laury Giuliani (Miláno). Po akcii Salmy Paralluelovej v ľavom pásme kapitánka Alexia Putellasová zakončila ľavou nohou v hre pred týmto gólom. Ivana zostala na lavičke.

Ďalší gól Olgy Carmonovej znamenal, že Španielsko porazilo Anglicko a zdvihlo svoje prvé majstrovstvá sveta žien (1:0). Ľavá obrankyňa Realu Madrid opäť skórovala v Sydney (min 29, opäť ľavou nohou), 20. augusta 2023. Asistenciu na tento gól si pripísala Mariona Caldentey. Ivana odohrala od minúty 73.
Španielsko porazilo Švédsko prvýkrát v histórii (2:1) a kvalifikovalo sa do finále MS. Ivana zostala na lavičke. Táto konfrontácia sa odohrala 15. augusta v Eden Parku (Auckland, Nový Zéland). Salma Paralluelo (min 81) skórovala za La Roja po defenzívnom odraze a hre Jenni Hermoso; a kapitánka Olga Carmona ľavou nohou (min 90), po rohovom vhadzovaní Tere Abelleira. Švédsky gól bol dielom Rebecky Blomqvistovej (min 88), po asistencii Liny Hurtigovej.
Španielsko sa po prvý raz vo svojej histórii dostane do semifinále veľkého turnaja. Vo štvrťfinále majstrovstiev sveta zvíťazili nad Holandskom (9FIFA) po predĺžení (2:1) po dosiahnutí 90 minút za nerozhodného výsledku. Táto konfrontácia sa odohrala na regionálnom štadióne Sky (Wellington, Nový Zéland) 11. augusta 2023. Ivana odohrala 43 minút. Mariona Caldentey otvorila skóre penaltou, ktorej sa dopustila Stefanie van der Gragtová (na rozlúčku s profesionálnou futbalistkou). Práve Stefanie dosiahla vyrovnávajúci gól tímu vedeného Andriesom Jonkerom (min 90 + 1). Konečný výsledok stanovila Salma Paralluelo osobným pohybom z kolmice z protiútoku (min 111). Futbalistku afrického pôvodu ocenila FIFA ako hráčku zápasu.
Španielsko po prvý raz prekonalo jedno kolo (jediný zápas) na veľkom turnaji. La Roja sa tak dostala do štvrťfinále MS. V osemfinále zdolali Švajčiarsko (20-FIFA) (5:1). Ivana nehrala pre zranenie. Táto konfrontácia sa odohrala 5. augusta v Eden Park (Auckland, Nový Zéland). Za La Roja skórovali Aitana Bonmatí (dva), Alba Redondo, Laia Codina a Jenni Hermoso.
Španielsko prehralo s Japonskom (4:0) v treťom dni C-skupiny. Ivana nenastúpila pre rehabilitáciu po zranení. Táto konfrontácia sa odohrala 31. júla na regionálnom štadióne Wellington (Nový Zéland). Za tím, ktorý vedie Futoshi Ikeda, strelili góly Hinata Miyazawa (klub Mynavi Sendai), 1:0 (min 12); Riko Ueki (Tokio Verdy), 2:0 (min 29); opäť Hinata, 3:0 (min 40); a Mina Tanaka (INAC Kobe), 4:0 (min 82). Španielsko postúpi do osemfinále ako druhé v skupine po ázijských futbalistkách.
Španielsko dosiahlo matematický postup do osemfinále MS. La Roja porazila 26. júla na štadióne Eden Park (Auckland, Nový Zéland) Zambiu (5:0), ktorú trénoval Bruce Mwape. Ivana odohrala 90 minút (kapitánka). Druhý deň sa hralo v skupine C. Góly strelili Tere Abelleira (min 9), dva Jenni Hermoso (min 13 a 70) a ďalšie dva Alba Redondo (min 69 a 85).
Ivana odohrala 90 minút (kapitánka) na začiatku majstrovstiev sveta v ich C-skupine. Španielsko porazilo Kostariku (3:0) na Sky Stadium v ​​meste Wellington (Nový Zéland) 21. júla 2023. Zásah na vlastný gól strednej obrankyne Valerie del Campo (min 21) znamenal otvorenie skóre pre La Roja. Aitana dala na 2:0 (min 23), keď po podaní Batlleovej vystrelila ľavou nohou. Tretí gól strelila Esther, ktorá zakončila ľavou nohou po odraze (min 27).

Ivana sa zúčastnila prípravného zápasu proti Vietnamu (9:0), ktorý sa nezapočítava do zoznamu víťazov UEFA/FIFA. Hralo sa 14. júla 2023 na McLennan Park Stadium, v Papakura, Auckland (Nový Zéland). Tím vedený Mai Đức Chung (Hanoj, 1951) sa tiež zúčastňuje tohto letného turnaja Svetového pohára.
Španielsko zavŕšilo európsku prípravu na majstrovstvá sveta toto leto výhrou v Dánsku (0:2) 5. júla. Ivana odohrala 73 minút. Góly strelili Ona Batlle (min 7) a Salma Paralluelo (min 53). Hralo sa na štadióne Gladsaxe (Søborg, Kodaň). Tím vedený Larsom Søndergaardom sa toto leto zúčastňuje aj Svetového pohára.
Ivana je súčasťou zoznamu 23 futbalistiek pre majstrovstvá sveta. Proti Paname sa nezúčastnila.
Jorge Vilda sa jej ozval 12. júna 2023 s výhľadom na majstrovstvá sveta v lete.

Ivana odohrala 90 minút 11. apríla 2023 na Ibize. Španielsko porazilo (3:0) Čínu na čele so Shui Qingxia. Na štadióne Palladium Can Misses slúžila ako príprava na majstrovstvá sveta v lete v Austrálii/Novom Zélande. Skóre otvorila Tere Abelleira (min 45). Athenea del Castillo expandovala, strelou ľavačkou po odrazenej lopte (min 60). Konečný výsledok stanovila hlavičkou Alba Redondo po rohovom kope Jenni Hermoso (min 81).
Ivana odohrala 90 minút na štadióne Palladium Can Misses (Ibiza) 6. apríla 2023. Španielsko porazilo Nórsko (4:2), ktoré trénuje Hege Riise, v prípravnom zápase na majstrovstvá sveta. Skórovali Jenni Hermoso (dve) a Salma Paralluelo (ďalšie dve). Za škandinávsky tím skórovali Ada Hegerberg z Lyonu (1:1, min 20); a Cesilie Andreassen z Rosenborgu (4:2, min 86).
Zavolali ju na etapu začiatkom apríla na Ibize s národným tímom A (Nórsko a Čína, súperi).

Španielsko uzavrelo účasť na Pohári národov na druhom mieste po Austrálii a pred Českom (tretie) a Jamajkou (štvrté). V tretí deň turnaja La Roja zdolala český tím (3:0). Táto konfrontácia sa odohrala na štadióne McDonald Jones Stadium v ​​austrálskom meste Newcastle 22. februára 2023. Góly strelili Esther González (dva) a Athenea del Castillo (z penalty). Zostala na lavičke.
Austrália zdolala Španielsko na Pohári národov (3:2) 19. februára. Za Matildas skórovali v prvom polčase Cortnee Vine, Clare Polkinghorne a Caitlin Foord. Oľga Carmona a Alba Redondo uzavreli medzeru. Hralo sa na štadióne CommBank (Parramatta, Greater Western Sydney, Nový Južný Wales, Austrália). Výber, ktorý pripravil Švéd Tony Gustavsson, dosiahol šieste víťazstvo v rade. Ivana sa zúčastnila 77 minút.
Španielsko začalo turnaj v Austrálii na štadióne Industree Group, v meste Gosford (Brisbane Water, Nový Južný Wales), 16. februára. Porazili tím Jamajky na čele s Lorne Donaldson (3:0). Gól strelili Maite, Esther a Fiamma. Ivana sa zúčastnila 60 minút.
Zavolal ju Jorge Vilda na prípravný turnaj v Austrálii vo februári 2023.

Španielsko uzavrelo svoje prípravné zápasy v roku 2022 proti japonskému tímu pod vedením Futoshiho Ikedu. Španielsko na štadióne La Cartuja (Sevilla) porazilo 15. novembra japonské futbalistky (1:0). Jediný gól strelila Alba Redondo (min 9), keď z diaľky zužitkovala loptu odrazenú od brvna ľavačkou Claudia Zornoza. Debutovala María Pérez Rabaza. Na začiatku hralo osem hráčok Realu Madrid; v druhej časti sa k nim pridala aj Nahikari pri jej opätovnom nastúpení v reprezentačných zápasoch. Ivana sa zúčastnila 90 minút (kapitánka).
Španielsko porazilo Argentínu (7:0) v prípravnej konfrontácii na štadióne Álvarez Claro (Melilla) 11. novembra 2022. Góly strelili Salma Paralluelo (tri), Alba Redondo, Maite Oroz, Athenea del Castillo a Inma Gabarro. Ivana odohrala 90 minút (kapitánka).
Povolaný v novembri 2022 na prípravné zápasy proti Argentíne a Japonsku v národných tímoch.

Španielsky tím dosiahol historicky prvé víťazstvo proti Spojeným štátom, ktoré pripravil Vlatko Andonovski. Táto prípravná konfrontácia sa odohrala na štadióne El Sadar 11. októbra 2022 (2:0). Skóre otvorila debutantka Laia Codina po rohu a niekoľkých odrazoch (min 39). Konečný výsledok stanovila Esther Gonzálezová, ktorá zakončila ľavou nohou v podaní Oihane Hernándezovej a múrom po zákroku Maitane Lópezovej (min 72). Ivana odohrala 90 minút.
Španielsko a Švédsko remizovali (1:1) v prípravnom zápase hranom 7. októbra 2022 na štadióne Arcángel (Córdoba). Štartovalo osem madridistických žien. Mužstvo pripravené Petrom Gerhardssonom získalo výhodu gólom Rebecky Blomqvistovej (min 14, asistencia Kosovare Asllani). Marta Cardona vyrovnala (min 83, ľavou nohou, pri podaní Irene Guerrero). Debutovala Nuria Rábano. Ivana odohrala 90 minút (kapitánka).
30. septembra 2022 povolaný Jorgem Vildom na prípravné zápasy proti Švédsku v Córdobe a proti Spojeným štátom v Pamplone.

Španielsko uzavrelo svoju predchádzajúcu skupinu majstrovstiev sveta víťazstvom nad Ukrajinou (5:0) v Las Rozas, 6. septembra. Góly strelili Esther González, dva (min 15 a 42); Alba Redondo, dvaja ďalší (min 29 a 39); a Jenni Hermoso z penalty (min 67). Ivana súťažila 45 minút (prvá časť).
Španielsko odohralo predposledný zápas skupinovej fázy majstrovstiev sveta v Austrálii/Novom Zélande. 2. septembra 2022 zdolali v Las Rozas (Madrid) Maďarsko. Góly strelili Esther González (min 24), kapitánka Irene Paredes (min 27, hlavička) a konečných 3:0 Patri Guijarro (min 74). Ivana súťažila 90 minút.
Jorge Vilda ju povolal koncom augusta 2022 na dva septembrové zápasy proti Maďarsku a Ukrajine (skupinová fáza majstrovstiev sveta).

Real Madrid prešiel úvodnou fázou Ligy majstrov 2022-2023. 21. augusta sa zúčastnila 90 minút konfrontácie proti Manchestru City. Zvíťazil tím vedený Albertom Torilom (1:0, Caroline Weirová). V semifinále porazili aj Sturm Graz na rovnakom pódiu (6:0: Esther, štyri; Naomie a Athenea), 18. augusta. Zúčastnila sa tiež 90 minút.

Španielsko uzavrelo svoju účasť na Euro-2022 na britskej pôde vo štvrťfinále. Podľahol v predĺžení proti Anglicku, 20. júla v Brightone. Esther Gonzálezová dostala La Roja do vedenia po asistencii Athenea del Castillo (min 54). Premenili Ella Toone (1:1, min 84) a Georgia Stanway (2:1, min 96). Na lavičke zostala všetky štyri zápasy Eura.

Prípravná fáza pred Eurom v Anglicku sa skončila. Taliansko a Španielsko remizovali 1. júla na ihrisku Castel di Sangro 1:1. Ivana súťažila 45 minút (druhá časť). Za tím pod vedením Mileny Bertoliniovej otvorila skóre Valentina Bergamaschiová volejom po rohovej strele Valentiny Cernoiovej (min 48). Alexia Putellas vyrovnala (min 68), hlavičkou po asistencii Marty Cardonovej.
Španielsko čelilo Austrálii prvýkrát v histórii. Táto prípravná konfrontácia s výhľadom na tohtoročné letné Euro v Anglicku sa odohrala na štadióne Colombino (Huelva). Tím vedený Jorgem Vildom vyhral 7:0 (minimálna prevaha v polčase). Ivana odohrala 69 minút (25. júna 2022).

Španielsku sa podarilo dostať do záverečnej fázy majstrovstiev sveta v Austrálii/Novom Zélande-2023. V skupine B dosiahli matematickú priečku, keď zdolali Škótsko (FIFA 23) 12. aprila 2022 v Hampden Parku v Glasgowe (0:2). Ivana sa zúčastnila 90 minút. Góly strelila kapitánka Jenni Hermosóová, prvý z penalty. Na zápase žien na škótskej pôde bola rekordná návštevnosť: 7804 divákov.

Odohrala 90 minút v prípravnom zápase hranom 7.4.2022 na štadióne Rica Péreza (Alicante). Španielsko a Brazília si vyrovnali jeden. Alexia Putellasová sa ujala vedenia, keď premenila priamy kop ľavou nohou (min 8); v 39 min Geyse Ferreira (Madrid CFF) vyrovnala po asistencii Kerolina Ferraza (bývalý Madrid CFF, teraz v North Caroline).

V posledný deň Pohára Arnolda Clarka, 23.2.2022, súťažila 90 minút. Španielsko zdolalo Kanadu (aktuálny olympijský víťaz) 1:0 na štadióne Molineux (Wolverhampton, Anglicko). Jediný gól strelila Alexia Putellas (min 21). La Roja skončila na turnaji na druhom mieste po titule anglických hostiteľiek.
Zúčastnila sa 90 minút v druhom zápase Pohára Arnolda Clarka. Španielsko a Anglicko remizovali 0:0 na štadióne Carrow Road v meste Norwich 20. februára.
Cestuje do Anglicka na turnaj Arnold Clark Cup (február 2022). V prvom zápase proti Nemecku zostala na lavičke.

V poslednej konfrontácii v roku 2021 so španielskym národným tímom odohrala 30. novembra 26 minút. Na štadióne La Cartuja (Sevilla) Španielsko zdolalo Škótsko (8:0, po polčase 3:0). Ako titulky tvorili deväť futbalistov FC Barcelona. Zodpovedalo to skupine B majstrovstiev sveta.
Ivana nastúpila 90 minút proti Faerským ostrovom (12-0, 5-0 v polčase). Táto konfrontácia zodpovedala skupine B pred majstrovstvami sveta v Austrálii / Novom Zélande a hrala sa na štadióne La Cartuja (Sevilla) 25. novembra 2021.
Proti marockému tímu (81 v rebríčku FIFA) odohrala 90 minút v priateľskej konfrontácii hranej 21. 10. 2021 na štadióne Principe Felipe (Cáceres). Španielsko porazilo tím vedený Reynaldom Pedrosom (Orléans, 1971) 3:0. Bola kapitánkou národného tímu.
Španielsko odohralo v Maďarsku druhý termín kvalifikačnej skupinovej fázy o postup na majstrovstvá sveta na Novom Zélande / Austrálii. 21. 9. 2021 navštívil Új Hidegkuti Nándor Stadionban (štadión MTK) v Budapešti. Maďarský tím zdolali 0:7 (do polčasu 0:3). Ivana zostala na lavičke.
Španielsko začalo svoju účasť v kvalifikačnej skupinovej fáze majstrovstiev sveta na Novom Zélande / Austrálii. 16. 9. 2021 navštívil štadión Tórsvøllur v meste Tórshavn. Tím Faerských ostrovov zdolali 0:10 (do polčasu 0:3). Ivana súťažila v 90. minúte.
V zápase priateľskej prípravy proti Belgicku, odohrala 16. minút na štadióne Santo Domingo v Alcorcóne (Madrid) 10. júna 2021 (3:0). Zostala na lavičke 90 minút proti Dánsku (15/6).
Odohrala 90 minút v zápase priateľskej prípravy proti Mexiku v Marbelle, 13. 4. 2021. Táto konfrontácia sa odohrala na štadióne Antonia Lorenza Cuevasa. Marta Cardona a Nahikari García (dvaja) skórovali proti tímu trénovanému Mónicou Vergarovou (3:0).
Ivana Andrés sa zúčastnila s reprezentáciou "A" 90 minút v Baku (18. 2. 2021). Španielsko dosiahlo v Anglicku matematickú prihrávku na Euro 2022; porazilo Azeris (0-13).
Španielske futbalové reprezentantky zvíťazili v piatkovom stretnutí 23.10/2020 kvalifikácie ME 2022 na španielskej pôde v Seville proti Českej republike 4-0 (Estadio La Cartuja). Ivana zostala na lavičke.
Bola povolaná na zápas proti Moldavsku (poradie 92 FIFA) 19.9.2020 (19.00) na Stadionul Zimbru v Kišiňove. Zodpovedá skupine D kvalifikovanej pre Euro.
Bola predvolaná 24. februára na marcový pohár SheBelieves-2020 v Spojených štátoch.
Bola nominovaná na túto skupinovú fázu pre Euro, ale ešte sa nezúčastnila na tejto oficiálnej súťaži.
Bola na majstrovstvách sveta vo Francúzsku 2019, ale vždy na lavičke ako náhradkyňa.
Zúčastnila sa troch priateľských zápasov v apríli, máji a júni 2019 pred Majstrovstvami Sveta vo Francúzsku (213 minút).
Hrala dva zápasy Algarve Cup-2019 v Portugalsku (180 minút), na ktorých turnaji španielske národné mužstvo skončilo na siedmom mieste.
Hrala priateľský zápas (17.1.2019) proti Belgicku (1-1) v Cartagena (90 minút)
Hrala priateľský zápas (8.11.2018) proti Poľsku (3-1) v Leganés (90 minút)
Od apríla do septembra 2018, hrala dva zápasov so španielskym národným tímom "A" (180 minút), ktorý ukončil kvalifikačnú skupinu pre Majstrovstvá Sveta vo Francúzsku.
Hrala tri zápasy Cyprus Cup-2018 (186 minút), ktoré Španielsko zvíťazilo vo finále proti Taliansku 2-0 (7. 3. 2018).
Od augusta 2015 do decembra 2017 hrala so španielskym národným tímom "A" 9 zápasov (733 minút).

Patrí do Realu Madrid. Odohrala v Levante UD od roku 2018 V rokoch 2010 až 2018 pôsobila vo Valencii CF.
Ivana Andrés Sanz sa narodila v Aielo de Malferit (Valencia).

Posledná aktualizácia: 28 JÚN 2024

Real Madrid utrpel druhú prehru a v Lige majstrov sa skomplikoval

10 DEC 2023 | ČLÁNOK
Real Madrid prehral v tretí deň Ligy majstrov 2023-2024 proti Paris FC počas návštevy francúzskej metropoly (2:1). Táto konfrontácia skupiny D sa hrala 14. decembra na Stade Sébastien Charléty. Biely tím tak zaznamenal druhú prehru za sebou na kontinentálnom turnaji po tej, ktorú utrpeli vo Švédsku rovnakým výsledkom. Je tiež na poslednom mieste s jediným bodom.

Ivana Andrés (Real Madrid) strelila gól o 146 zápasov neskôr

27 MÁJ 2023 | ČLÁNOK
Ivana Andrés strelila prvý gól za Real Madrid v oficiálnom zápase v Leganés 27. mája za tri sezóny, ktoré strávila v tíme belasých. Dala gól aj o 146 zápasov neskôr, keďže neskórovala od 28. októbra 2018, keď bola členom Levante UD. V ten deň porazila Miriam de Francisco, Mimi, brankárku RCD Espanyol. Znamenalo to 2:0 (min 56) pri víťazstve proti klubu "perico" (4:0) na pôde Granoty (7. zápas).

IBERDROLA LIGA 2020-2021: Ivana Andrés

29 JÚN 2021 | ČLÁNOK
IBERDROLA LIGA 2020-2021: Ivana Andrés. V tejto súťaži mala premiéru proti FC Barcelona vo Valdebebase (0-4), 4. októbra 2020.