Aktuálna kategória: ženy "A"
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 9, incluido frente a Australia
Počet gólov v kategórii: 1
V sezóne 2023-2024 súťaží s Valenciou CF.
Marta Carro má za sebou 150 oficiálnych zápasov s Valenciou CF, pri porážke na návšteve FC Barcelona (6:0) 5. októbra 2023. Táto konfrontácia sa odohrala na Estadi Johan Cruyff, čo zodpovedá prvému dňu F ligy, v tom čase pre štrajk odložený. Claudia Florentino si dala dva vlastné góly. Aitana Bonmatí urobila tretí. V druhom polčase rozšírili Mapi León centrovanou strelou; Alexia Putellas z pokutového kopu rukou Paulety; a Marta Torrejón z voľného kopu.
Valencia CF 17. mája 2023 oficiálne oznámila predĺženie zmluvy Marte Carrovej do roku 2025. Kapitánka tímu patrí do čierno-bieleho klubu od leta 2017, keďže debutovala 2. septembra na hosťovaní v Gipuzkoa. Ako ukazuje klubový web, Marta odohrala s tímom Valencie doteraz 146 oficiálnych zápasov medzi Ligou a Pohárom (13 gólov).

Španielsko uzavrelo účasť na Pohári národov na druhom mieste po Austrálii a pred Českom (tretie) a Jamajkou (štvrté). V tretí deň turnaja La Roja zdolala český tím (3:0). Táto konfrontácia sa odohrala na štadióne McDonald Jones Stadium v ​​austrálskom meste Newcastle 22. februára 2023. Góly strelili Esther González (dva) a Athenea del Castillo (z penalty). Zostala na lavičke.
Austrália zdolala Španielsko na Pohári národov (3:2) 19. februára. Za Matildas skórovali v prvom polčase Cortnee Vine, Clare Polkinghorne a Caitlin Foord. Oľga Carmona a Alba Redondo uzavreli medzeru. Hralo sa na štadióne CommBank (Parramatta, Greater Western Sydney, Nový Južný Wales, Austrália). Výber, ktorý pripravil Švéd Tony Gustavsson, dosiahol šieste víťazstvo v rade. Marta sa zúčastnila 45 minút.
Španielsko začalo turnaj v Austrálii na štadióne Industree Group, v meste Gosford (Brisbane Water, Nový Južný Wales), 16. februára. Porazili tím Jamajky na čele s Lorne Donaldson (3:0). Gól strelili Maite, Esther a Fiamma. Marta sa zúčastnila 15 minút.
Zavolal ju Jorge Vilda na prípravný turnaj v Austrálii vo februári 2023.

V sezóne 2022-2023 do 31. decembra s Valenciou CF nastúpila na 10 zápasov Ligy F (9 štartov, celkovo 835 minút). V Copa de la Reina odohrala 90 minút proti Alhame.

Do 17. apríla 2022 nastúpila v 27 zápasoch Iberdrola lige 2021-2022 s Valenciou (všetky štartovala, spolu 2 328 minút). Strelila štyri góly: proti Sportingu Huelva, Athletic Clubu, Atléticu Madrid a Granadille Tenerife. V Copa de la Reina nastúpila na dva zápasy (všetky 180 minút).

Stredopoliarka Cádizu Marta Carro predlžuje vzťah do roku 2022 (piata sezóna ako hráčky Valencie); kapitánka tímu.

Marta Carro musela opustiť koncentráciu španielskeho národného mužstva po vážnom zranení (prasknutie krížového väzu pravého kolena), ktoré utrpela v 67. minúte zápasu proti Poľsku, ktoré hrala v Portugalsku (Algarve Cup) v marci 2019.
Hrala jeden zápas Algarve Cup-2019 v Portugalsku (67 minút), na ktorých turnaji španielske národné mužstvo skončilo na siedmom mieste.
Hrala priateľský zápas (17.1.2019) proti Belgicku (1-1) v Cartagena (35 minút)
Hrala priateľský zápas (8.11.2018) proti Poľsku (3-1) v Leganés (90 minút)
Od apríla do septembra 2018, hrala jeden zápas so španielskym národným tímom "A" (37 minút), ktorý ukončil kvalifikačnú skupinu pre Majstrovstvá Sveta vo Francúzsku
Hrala tri zápasy Cyprus Cup-2018 (110 minút), ktoré Španielsko zvíťazilo vo finále proti Taliansku 2-0 (7.3.2018).