Levante Las Planas

LEVANTE LAS PLANAS
Levante Las Planas prehralo na návšteve v Athletic Club (4:1) v deň zápasu 22. ligy F. Táto konfrontácia sa odohrala 31. marca 2024 v Lezame. Patri Zugasti dosiahla hetrik: 1:0 (min 10), keď zakončila hlavičkou po asistencii Ane Elexpuru. 2:0 (min 22), podávala Clara Pinedo. 3:0 (min 41), aj s prihrávkou od Clary. Adriana Nanclares zneškodnila penaltu Allegry Poljakovej (min 44). Anissa Lahmariová uzavrela medzeru (min 76), podávala Irine Uribeovej. O konečný výsledok sa postarala Ane Azkona (min 82), keď zakončila hlavičkou po asistencii Mariana Cerro. Bol to pre Ane piaty gól v tejto lige F. Cristina Baudet trafila brvno. Athletic tak pridáva svoje šieste víťazstvo v rade v tejto F lige.

Levante Las Planas a Villarreal remizovali (1:1) 24. marca 2024. Táto konfrontácia sa odohrala v Municipal Les Planes, čo zodpovedá 21. zápasovému dňu ligy F. Kayla McKenna dala hosťujúcemu klubu náskok (min 15), po defenzívne odmietnutie strely Fatou Kanteh. Jessica Martínezová vyrovnala z protiútoku (min 65), po asistencii Morgane Nicoliovej. Venezuelská obrankyňa Yenifer Giménez musela byť pre zranenie vystriedaná.

Levante Las Planas prehralo na hosťovaní v Seville (3:0) 16. marca 2024. Táto konfrontácia sa odohrala na štadióne Jesúsa Navasa, čo zodpovedalo dvadsiatemu zápasu Ligy F. Cristina Martín-Prieto otvorila skóre (min 29), po pomoc od Amandy Sampedro. Druhý gól si dala Allegra Poljak do vlastnej brány (min 40), po akcii Pamely González. Presne Pamela dosiahla definitívny výsledok (min 75), v podaní Débory Garcíovej.

Levante Las Planas prehralo doma s Granadou (1:2) v deň zápasu 19. ligy F. Táto konfrontácia sa odohrala 9. marca 2024 na ihrisku Municipal Les Planes. Andalúzsky tím získal dvojgólový náskok cez Lauri Requena (min 9 a 62), druhý z hlavičky. Laura Pérez si pripísala dve asistencie. Jessica Martínez z priameho kopu uzavrela medzeru (min 82). Granada má na konte päť zápasov v rade bez prehry.

Levante Las Planas prehralo na návšteve v Madride CFF (2:1) 18. februára 2024. Táto konfrontácia sa odohrala na štadióne Fernanda Torresa (Fuenlabrada), čo zodpovedá 18. zápasu ligy F. Lee Young-ju zvýšila na 1:0 (min 48), po osobnej hre. Ďalší madridský gól strelila Cristina Librán (min 52). Pre zranenie musela byť vystriedaná brankárka Nay Cáceres a následne sa pridala Laia García (min 74). Cristina Baudet uzavrela medzeru (min 90+5). Baudetová premrhala trestné strieľanie, zmarila ho Paola Ulloa (min 90+9).

Levante Las Planas a SD Eibar remizovali (1:1) 10. februára 2024. Táto konfrontácia sa odohrala na Estadi Les Planes, čo zodpovedá 17. zápasovému dňu Ligy F. Ane Campos posunula tím Euskadi do vedenia (min 9), o služby Arene Altonaga. Jessica Martínez z priameho kopu vyrovnala skóre (min 82). Yasmin Mrabet pre zranenie nahradila Dominika Čonč (min 79).

Costa Adeje Tenerife a Levante Las Planas vyrovnali (1:1) 4. februára 2024. Táto konfrontácia sa odohrala na Mestskom štadióne v Adeje, čo zodpovedalo 16. zápasovému dňu Ligy F. Skóre otvorila Gift Monday (min 4), keď zakončenie hlavičkou, po asistencii Raquel Peňa Pisco. Za katalánsky tím vyrovnala Jessica Martínezová, takisto hlavičkou (min 85), v podaní Julie Mora. Amanda Frisbie musela byť pre zranenie vystriedaná. Debutovala turecká futbalistka Birgül Sadıkoğlu, ktorá sa do hry zapojila v 66. minúte. O rok neskôr sa po zotavení zo zranenia objavila opäť Aleksandra Zaremba, ktorá v 76. minúte nahradila Ange Koko. Venezuelská brankárka Nay Cáceres čelila pôvodnému klubu.

Levante Las Planas a Atlético de Madrid vyrovnali (1:1) 27. januára 2024. Táto konfrontácia sa odohrala na Estadi Les Planes, čo zodpovedalo 15. zápasovému dňu Ligy F. Útočníčka Rasheedat Ajibade dala prednosť skóre tím Madridu (min 32), v službách Xènie Pérezovej. Maročanka Anissa Lahmariová vyrovnala skóre (min 80), keď využila odrazenú loptu v pokutovom území po priamom kope Yasmin Mrabet.

Levante Las Planas prehralo doma proti Realu Sociedad (0:2) 20. januára 2024. Táto konfrontácia sa odohrala na katalánskej pôde, čo zodpovedá 14. zápasu ligy F. Synne Jensen stanovila stav 0:1 (min 11), keď zakončila ľavačkou, po faule Andreia Jacinto. Skóre rozšírila Fínka Sanni Franssiová (min 35), po strele útočiacej Jensenovej odmietla brankárka Nay Cáceres.

Levante Las Planas padá v Kráľovskom pohári. Doma prehrali proti FC Sevilla (0:4). Táto jednozápasová konfrontácia osemfinále sa odohrala 14. januára 2024 na katalánskej pôde (Municipal Les Planes). Góly strelili Cristina Martín-Prieto (min 50), Pamela González (min 68), Gemma Gili (min 84) a Nazareth Martín (min 88). Asistencie si pripísali Toni Payne, Amanda Sampedro, Arola Aparicio a Rosa Otermín.

Levante Las Planas prehralo na hosťovaní s FC Barcelona (9:1) 6. januára 2024. Táto konfrontácia sa odohrala na Estadi Johan Cruyff, čo zodpovedá 13. zápasu Ligy F. Patri Guijarro strelila dva góly (min 51 a 90 ). Skórovali aj Salma Paralluelo (min 5), Aitana Bonmatí (min 28), Caroline Graham Hansen (min 41), Claudia Pina (min 50), Vicky López-Serrano (min 84) a Asisat Oshoala (min 90+3). Asistencie poskytli Brugts, Caroline, Mariona, Pina a Vicky. Výhru skompletizovala Mariona Caldenteyová (min 23), ktorá premenila penaltu. Najvyšší trest na sebe spáchala Bénédicte Simonová. Jediný gól hostí strelila Allegra Poljak (6:1, min 63). Pre zranenie musela striedať Marta Torrejónová (min 67); na jej mieste sa opäť objavila Irene Paredes.

ZATVORENÉ 2023 PORÁŽKOU PROTI REAL MADRIDU

Levante Las Planas prehralo doma s Realom Madrid (0:2) v deň zápasu 12 Ligy F (posledný ročník 2023). Táto konfrontácia sa odohrala 17. decembra v Les Planes. Claudia Zornoza skórovala na 0:1 v 69. minúte po akcii Athenea. A v 80. strelila druhý gól Olga Carmona z penalty. Najvyšší trest spáchala Bénédicte Simon na Athenea. Zornoza trafila dvakrát žrď.

​ Villarreal remizoval 10. decembra proti Levante Las Planas (2:2). Táto konfrontácia sa odohrala na Mini Estadi José Manuel Llaneza Sports City, čo zodpovedá jedenástemu dňu Ligy F. Žltý tím získal dvojgólovú prevahu, ktorú strelili Claudia Iglesias (min 25) a María Llompart, skončila ľavou nohou (min 47). Asistencie si pripísali Fatoumata Kanteh a Kayla McKenna. Katalánsky klub sa vrátil gólmi Cristiny Baudetovej (min 83) a Jessi Martínezovej z penalty (min 90+7). Najvyšší trest bol udelený z rúk Ainoa Campo. Elena Julve trafila brvno (min 49).

Levante Las Planas prehralo doma s Madridom CFF (3:4) 26. novembra. Táto konfrontácia sa odohrala v Municipal Les Planes, čo zodpovedá desiatemu kolu Ligy F. Skóre madridského tímu otvorila Racheal Kundananji (min 28), po asistencii Ana González. Morgane Nicoli vyrovnala, keď využila odrazenú loptu od brankárky Paola Ulloa (min 30), po akcii Yasmin Mrabet. Kundananji asistovala na 1:2, skórovala Luany da Silva (min 38). Nicoli zopakovala, keď hlavičkovala do siete po rohovom kope Laury Martínezovej (2:2, min 45). Priamy kop v podaní Karen Araya viedla k hlavičke Mônice Hickmannovej a do prestávky zvýšila na 2:3 (min 45+2). V protiútoku vedenom Kundananji to odstrihla Nicoli penaltou a jej premenu mala na starosti sama Kundananji (2-4, min 50). Katalánky stiahli náskok cez Maročanku Anissa Lahmari (min 69), v podaní Yasmin Mrabet. Nicoli dostala červenú kartu za dvojnásobnú žltú (min 90+1).

Levante Las Planas prehralo na hosťovaní s Realom Betis (1:0). Táto konfrontácia zodpovedajúca deviatemu dátumu Ligy F sa odohrala v Ciudad Deportiva Luis del Sol 19. novembra. Jediný gól strelila Leles Carrión z priameho kopu (min 44). Katalánsky tím tak utrpel prvú prehru v opačnom poli, pričom Andalúzky majú desať bodov z posledných dvanástich možných.

Levante Las Planas zdolalo 12. novembra Costa Adeje Tenerife (3:1). Táto konfrontácia sa odohrala v Municipal Les Planes, čo zodpovedalo ôsmemu dňu ligy F. Irina Uribe skórovala dvakrát, aby katalánsky tím získal výhodu (min 12 a 25). Zúčastnili sa ho Paraguajčanka Jessica Martínez a Francúzka Morgane Nicoll. Jassina Blomová uzavrela medzeru (min 78), podávala Rinsolu Babajide. Konečné skóre 3:1 dosiahla Maročanka Anissa Lahmariová (min 85) po asistencii Laury Martínezovej.

Levante Las Planas vyhralo (0:1) a vyradilo Sociedad Deportiva Eibar. Kráľovský pohár 2023-2024 sa na štadión Ipurua vrátil v tomto treťom kole jednozápasovej súťaže 8. novembra 2023. V predĺžení strelila jediný gól Elena Julbeová (min 108).

Levante Las Planas zvíťazilo na návšteve Granady (0:1) v siedmy deň Ligy F. Táto konfrontácia sa hrala 5. novembra v Granada Sports City. Jediný gól strelila v nadstavenom čase čínska útočníčka Jiali Tang z protiútoku s asistenciou Iriny Uribeovej (min 90+3).

Levante Las Planas prehralo doma so Sevillou (1:2) 22. októbra. Táto konfrontácia zodpovedala šiestemu dňu Ligy F. Anissy Lahmari posunula katalánsky tím (min 17) po asistencii Iriny Uribeovej. V štandardke sa rozhodla Eva Llamasová po hlavičke Kláry Cahynovej (min 36). Cristina Martín-Prieto dokončila s drevom. V nadstavenom čase dala víťazstvo Andalúzskemu tímu Inma Gabarro (min 90+2), po zásahu Pamely González.
Levante UD a Levante Las Planas vyrovnali (1:1) 15. októbra. Táto konfrontácia sa odohrala v Granota Sports City, čo zodpovedá piatemu dňu Ligy F. Erika González sa desať minút pred polčasom podarila dostať domácich do vedenia. Morgane Nicoli vyrovnala (min 42), po priamom kope.

Valencia a Levante Las Planas remizovali (1:1) 9. októbra. Táto konfrontácia sa odohrala na štadióne Puchades, čo zodpovedá štvrtému dňu ligy F. Anissa Lahmari posunula katalánsky tím do vedenia (min 9). Vyrovnala Ivonne Chacónová (min 81). Asistencie poskytli Núria Garrote a Elena Gil. Fiamma Benítez trafila brvno v 39. minúte; Laura Martínez a Yasmin Mrabet museli pre zranenie striedať. Levante Las Planas zostáva po štyroch kolách bez prehry.
Levante Las Planas a Sporting Huelva vyrovnali 5. októbra (1:1). Táto konfrontácia sa odohrala na Estadi Les Planes, zodpovedajúca prvému dňu F Ligy, vtedy odloženej kvôli štrajku. Cristina Baudet posunula katalánsky tím dopredu (min 33), podávala ju Irina Uribeová. Po priamom kope a defenzívnom odraze Patri Ojeda pomohla Annou Sofiou Hagman vyrovnať skóre (min 80).
Levante Las Planas zdolalo 1. októbra Athletic Club (2:1). Táto konfrontácia sa odohrala v Municipal Les Planes, čo zodpovedá tretiemu dňu ligy F. Po rohovom kope, ktorý zahrala Morgane Nicoli, otvorila skóre katalánskeho tímu Jessica Martínez (min 16). V ďalšej štandardke Naia Landaluzeová vyrovnala na jeden (min 22) po účasti Nerea Nevado. Cristina Baudet strelila víťazný gól premenením pokutového kopu (min 60), ktorý sa dopustil zasiahnutia Naie rukou.
Levante Las Planas vyhralo pri návšteve Eibaru (1:2). Táto konfrontácia zodpovedajúca druhému dátumu sa odohrala na štadióne Ipurua 16. septembra 2023. Katalánsky tím sa dostal do vedenia, keď Yasmin Mrabet premenila penaltu (min 56). Ane Campos vyrovnala v 86. minúte. Na 90+4 stanovila konečný výsledok Jessica Martínez.

7. septembra ohlásil klub Levante Las Planas dva prírastky: čínska útočná stredopoliarka Tang Jiali (1995). Pochádza zo Shanghai Shengli. Krátko hrala za Tottenham a Madrid CFF. A francúzska stredná obrankyňa Morgane Nicoli (1997) zo Sevilly CF po pôsobení v Montpellier a Lille.
Na konci augusta tím zakončil prípravnú sezónu víťazstvom proti CE Europa (7:2). Skórovali Irina Uribe (dva), Cristina Baudet (dva), Jessi Martínez (dva) a Allegra Poljak.
30. augusta oznámilo Levante Las Planas podpísanie francúzsko-marockej stredopoliarky Anissy Lahmari (Saint-Cloud, 1997). Pochádza z francúzskeho klubu Guingamp. Toto leto bola hráčkou Svetového pohára s Marokom.
30. augusta oznámilo Levante Las Planas podpísanie slovinskej stredopoliarky Dominiky Čončovej (Maribor, 1993). Pochádza z talianskeho klubu Sampdoria. Bola členkou tímov RCD Espanyol, Málaga a Valencia.
25. augusta oznámil katalánsky klub podpísanie zmluvy francúzskej stredopoliarke Baby Jordy Benerovej, ktorá je na hosťovaní z PSG.
19. augusta klub oficiálne oznámil predĺženie zmluvy dohodnuté s Yasmin Mrabet.
24. júla vstúpila do klubu Sant Joan Despí americká obrankyňa Amanda Frisbie (North Richland Hills, Texas, 1992). Pochádza z nórskeho klubu Brann. Hrala za Atlético de Madrid a Madrid CFF.
Katalánsky klub podpísal 22. júla paraguajskú útočníčku Jessicu Martínez (1999) zo Sevilly. Súťažila aj s Realom Madrid, Tacónom a Santosom.
21. júla Levante Las Planas predstavuje srbskú útočníčku Allegru Poljak (Novi Sad, 1999). Zúčastnila sa s Realom Sociedad, Granadilla Tenerife, Ferencváros a Spartak Subotica.
20. júla prichádza do katalánskeho tímu venezuelská brankárka Nay Cáceres (1999). Pochádza z Granadilly Tenerife po tom, čo prešla venezuelskými klubmi Unión Espaňola a Zamora.
17. júla prichádza Francúzka Bénédicte Simon (1997), krídelná obrankyňa Juventusu, ktorá hrala za Atlético de Madrid, PSG a Reims.
3. júla 2023 bolo oficiálne oznámené, že Elena Julve obnovila zmluvu s Levante Las Planas v Lige F, zatiaľ čo 30. júna a 2. júla to isté oznámili sestry Pilar a Núria Garrote.
V júni obnovili zmluvu s Levante Las Planas: Julia Mora, Irina Uribe, Laura Martínez, Berta Bou a Laura Coronado.
V júni opustili Levante Las Planas: Montse Quesada, Laia Parera, Esther Martín-Pozuelo, Irene Corral, Silvia Masferrer a Rita Chikwelu.
NEREA  CARMONA

NEREA CARMONA

 • Klub: Levante Las Planas
 • Aktualizácia: 03 MAR 2024
NATALIA ESCOT

NATALIA ESCOT

 • Klub: Levante Las Planas
 • Aktualizácia: 21 MAR 2024
PILAR GARROTE

PILAR GARROTE

 • Klub: Levante Las Planas
 • Aktualizácia: 18 NOV 2023
ELENA JULVE

ELENA JULVE

 • Klub: Levante Las Planas
 • Aktualizácia: 03 MAR 2024
MELANIE SERRANO

MELANIE SERRANO

 • Klub: Levante Las Planas desde 2024
 • Aktualizácia: 06 MAR 2024
V posledný deň Ligy F prehralo Levante Las Planas so Sportingom de Huelva (2:0) na štadióne Lamiya 20. mája 2023. Góly strelili o tri minúty: Pachu Ojeda (min. 19, penalta prepustila Esther Martínová) a María Ruiz (min. 22, po akcii Bárbary Lópezovej). Drevo poslali Patrícia Hmírová a opäť Pachu Ojeda.
Levante Las Planas dosiahlo matematickú stálosť v deň zápasu 29. ligy F (predposledná). Na katalánskej pôde zdolali 13. mája Real Sociedad (1:0). Jediný gól strelila Irina Uribeová po asistencii Yasmin Mrabet (min 62).
V deň zápasu 28. ligy F vyhralo Levante Las Planas hosťovanie v Atlético de Madrid (0:1), 6. mája na štadióne Wanda Alcalá. Jediný gól strelila Irina Uribeová (min 45), keď zakončila hlavičkou po akcii Nuria Garroteovej.
V deň zápasu 27. ligy F na katalánskej pôde prehralo Levante Las Planas s Athletic Club (0:1) 29. apríla. Ten jediný gól strelila Peke z protiútoku (min 7). V tejto súťaži debutovala brankárka Amaia Peňa. Paula Arana zakončila z brvna. Pre tím Euskadi to znamenalo tretie víťazstvo v rade.
V deň zápasu 26. ligy F v Ibaii prehralo Levante Las Planas s Deportivom Alavés (1:0) 22. apríla. Jediný gól pre tím, ktorý pripravil Iňigo Juaristi, dosiahla Marta Sanadri (min 43), po akcii medzi Gema Soliveres a Ane Miren Martínez.
V deň zápasu 25. ligy F v Katalánsku prehralo Levante Las Planas s Granadillou Tenerife (2:3), 15. apríla. Gift Monday skórovala dvakrát (min 20 a 62), penaltu premenila Jassina Blom (min 90+2). Zúčastnili sa ho Paola Hernández a Ange Koko. Najvyšší trest bol spáchaný na Claire Falknorovej. Katalánske góly si strelili Patri Gavira pri vlastnom góle (min 32) a Irina Uribe z priameho kopu (min 82). Pre ostrovný tím to znamenalo piate víťazstvo v rade.
V deň zápasu 24. ligy F vo Valdebebase prehralo Levante Las Planas s Realom Madrid (3:0) 31. marca. Linda Caicedo otvorila skóre v 14. minúte po múre s Maite Oroz. Caroline Weir expandovala (min 18), za asistencie Naomie Feller. Claudia Zornoza musela striedať pre zranenie (min 37) pre incident s Irinou Uribeovou. V 83. minúte stanovila definitívny výsledok Caroline Møller, ktorá zakončila z diaľky osobným ťahom po asistencii Ivany Andrés. Proti katalánskym ženám sa Olga Carmona stala treťou hráčkou, ktorá odohrala 100 oficiálnych zápasov s Realom Madrid.
V deň zápasu 23. ligy F na katalánskej pôde mali Levante Las Planas a Madrid CFF remízu (2:2), 26. marca. V 31. minúte presadila madridský tím Rachael Kundananji za asistencie Ana González. Irina Uribeová sa vrátila dvoma gólmi (min 52 a 66), jeden v podaní Yasmin Mrabet a druhý po odmietnutí brvna. Po kombinácii Rachael Kundananji a Gabi Nunes stanovila konečný nerozhodný výsledok Karen Araya (min 74).
V deň zápasu 22. ligy F, Villarreal a Levante Las Planas remizovali (0:0), 19. marca na Mini Estadi v José Manuel Llaneza Sports City. V 13. minúte narazila do žrde Sheila Guijarro.
Levante Las Planas remizovalo doma proti Seville (1:1), v deň zápasu 21. ligy F, 11. marca. Cristina Martín-Prieto (hlavičkou) posunula tím Sevilly do vedenia (min 6), keď jej asistovala Toni Payne. Za Katalánky vyrovnala hlavička Laury Martínezovej (min 18), po tom, čo Dánka Cecilie Struck nastrelila brvno. Rosa Otermín a Mari Paz Vilas dokončili prácu s drevom.

V deň zápasu 20 Ligy F mali Levante Las Planas a Real Betis remízu na ihrisku Barcelony 5. marca (2:2). Na zeleno-bielej lavičke debutoval Gerardo García. Irina Uribe dala katalánsky tím dopredu (min 12), po múre s Číňankou Linou Yang. Pred prestávkou Andalúzky otočili gólmi Rinsola Babajide (min 20, pri podaní Violety Quiles) a Ángela Sosa (min 29, po akcii Grace Asantewaa). Konečný výsledok stanovila Mari Paz Vilasová (min 83) s asistenciou Iriny.

V deň zápasu 19 Ligy F hranej na pôde Valencie prehralo Levante Las Planas s Levante UD (5:0) 11. februára. Alba Redondo z penalty otvorila skóre (min 31); najvyšší trest bol spáchaný na Mayre Ramírezovej. Výhru predĺžili Mayra (min 59, hlavička) a Tatiana Pinto (min 61, tiež hlavička). Opakovali sa Alba Redondo (min 64, ľavou nohou) a Mayra Ramírez (min 71, protiútok). Asistencie si pripísali Estela Carbonell (dve) a Nataša Andonova.
V deň zápasu 18 Ligy F sa hralo na teréne Alhameño, Alhama a Levante Las Planas remizovali (0:0), 4. februára. Znamená to prvý nerozhodný výsledok pre tím Murcian na aktuálnom turnaji. Brankárka Laura Coronado debutovala v katalánskom tíme, na štadióne Josého Kubalu.
Na konci januára 2023 FC Barcelona a Levante Las Planas rozhodli o hosťovaní brankárky Laury Coronado do konca sezóny v Lige F. Laura sa zotavila zo zranenia. S Barcelonou B sa v tejto sezóne 2022-2023 zúčastnila iba jednej konfrontácie.

V deň zápasu 17 Ligy F hranej na katalánskej pôde prehralo Levante Las Planas s Valenciou (0:3) 29. januára. V úvodnej minúte otvorila skóre Ana Marcosová po hlavičke Anny Torrodàovej. Druhý gól strelila Asun Martínez po prihrávke Ainhoa ​​​​Alguacila (min 67). Konečný výsledok stanovila Kolumbijčanka Ivonne Chacón v službách Fínky Iiny Salmi (min 84) na Estadi Municipal Les Planes.
Levante Las Planas prehralo na hosťovaní s FC Barcelona (7:0) v šestnástom kole F Ligy, 25. januára 2023 na Estadi Johan Cruyff. Ana-Maria Crnogorčević (1:0, min 9, hlavičkou, podanie Fridolina Rolfö), Asisat Oshoala (2:0, min 24, asistencia Crnogorčević), Crnogorčević (3:0, min 41), Vicky López (4:0, min 48, opäť s asistenciou Crnogorčević), Oshoala (5:0, min 56), Oshoala (6:0, min 63) a Mariona (7:0, min 74). Oshoala teda dosiahla hetrik. Vicky López dokončila drevo (min 34).
V deň zápasu 15 Ligy F hranej na katalánskej pôde porazilo Levante Las Planas 14. januára Deportivo Alavés (1:0). Jediný gól strelila Laura Martínez (min 80), po akcii Mari Paz Vilas. Tak sa skončilo prvé kolo turnaja.

8. januára 2023, v deň zápasu 14 ligy F, prehralo Levante Las Planas 2:0 v Lezame proti Athletic Club. Na začiatku zakončila Jone Amezaga žrď. Bilbao tím dosiahol svoje ciele prostredníctvom Paula Arana (min 62, cez prihrávku Sara Ortega) a Clary Pinedo (min 90+2, po Pekeovej strele žrde), obe v druhom polčase po vylúčení Nerea Gantxegiho za dvojnásobná žltá karta (min 58). Iraia Iturregi bola dva roky na lavičke klubu Euskadi.

V deň zápasu 13 Ligy F na pôde Barcelony remizovalo Levante Las Planas s Villarrealom 17. decembra (2:2). Za katalánsky tím vyrovnala Irina Uribeová na jeden gól (min 58) a druhý gól strelila Esther Martínová z priameho kopu (min 74). Oba góly žltého tímu strelila Sheila Guijarro. Skóre otvorila premenením pokutového kopu, ktorého sa dopustila Esther nad Belénom (min 42); a uzavrela ho v 89. minúte zakončením hlavičkou po podaní Venezuelčanky Yeni Giménezovej. Claudia Iglesias bola pred prestávkou vylúčená za dvojitú žltú kartu.

Levante Las Planas porazilo Granadillu Tenerife na štadióne La Palmera (0:1). Zodpovedalo to dvanástemu dňu Ligy F, 11. decembru. Po polhodine zápasu strelila katalánska útočníčka Irina Uribeová jediný gól zápasu tímu pod vedením Ferrana Cabella. Levante Las Planas sa nachádza len jeden bod od Tenerife.
Levante Las Planas na katalánskej pôde prehralo s Realom Madrid (1:4), v jedenásty deň národného turnaja 3. decembra. Esther González strelila dva góly v úvodnom polčase (min 4 a 34). Barcelončania v druhom polčase dotiahli rozdiel gólom Iriny Uribeovej (min 56). Góly Realu Madrid obnovili Athenea del Castillo (min 64) a Naomie Feller (min 85).
V desiaty deň F Ligy 27. novembra prehralo Levante Las Planas v Zubiete proti Realu Sociedad (3:0). Víťazstvo v San Sebastiane otvorila Amaiur Sarriegiová, ktorá premenila penaltu proti Fínke Franssi (min 39). Tá istá severská útočníčka navyše pred prestávkou napálila loptu do brvna, to isté sa stalo v druhom polčase Francúzke Le Guillyovej. Skóre zvýšila Nórka Jensenová v podaní Amaiurovej (min 68). Skóre uzavrela Mirari s asistenciou Izarne (min 90). Hosťujúca Núria Garrote bola vylúčená za dvojnásobnú žltú (min 39), v akcii penalta.
20. novembra, v deň zápasu 9. ligy F, prehralo Levante Las Planas na katalánskej pôde s Atléticom de Madrid (1:2). Po úvodnom góle domácich, ktorý strelila Elena Julve (min 12, hlavičkou, po odraze Loly Gallardo), sa Atlético vrátilo gólmi Sheily Garcíovej (min 40) a Ludmily da Silva (min 72). V 55. minúte zrazila Van Dongen z priameho kopu do brvna.
V ôsmy deň zápasu F Ligy, 6. novembra na štadióne Jesúsa Navasa, prehralo Levante Las Planas so Sevillou (5:0). Skóre otvorila hosťujúca Yasmín Mrabet vo vlastnej bráne. Za tím, ktorý pripravil Cristian Toro, strelili góly Débora García (2:0 po polčase), Amanda Sampedro, Cristina Martín-Prieto a Jessica Martínez. Yolanda Aguirre hrala od začiatku v andalúzskom portáli.
V konfrontácii, ktorá trvala od prvého dňa, 3. novembra v Camp Municipal Les Planes, prehralo Levante Las Planas s FC Barcelona (0:4). Góly strelili Patri Guijarro, Asisat Oshoala, Salma Paralluelo a Irene Paredes.
30. októbra, v deň zápasu 7. ligy F, prehralo Levante Las Planas na katalánskej pôde proti Sportingu Huelva (1:2). V 16. minúte Amanda Edgrenová posunula andalúzsky tím dopredu. Irina Uribe zakončila žrď (min 45+3). Ďalšia švédska hráčka Anna Sofia Hagmanová dala v 62. minúte ľavou nohou na 0:2.. V nadstavenom čase Mari Paz Vilas zmazala rozdiel po prijatí od Rity Chikweluovej.
Levante Las Planas remizovalo pri návšteve Valencie (1:1) v šiesty deň zápasu F Ligy, 23. októbra na štadióne Antonia Puchadesa Ciutat Esportiva VCF. Doris Bačić zmarila trestné strieľanie hráčky Valencie Ana Marcos (min 37). Po rohu miestna hráčka Berta Pujadas skórovala prihrávku od Fiammu (min 81). Irina Uribe stanovila konečný výsledok len o tri minúty neskôr (min 84).
V piaty deň zápasu F League v Municipal Les Planes, Levante Las Planas a Levante UD vyrovnali (1:1), 15. októbra. Alba Redondo premrhala založenie penalty (min 15), ktorú prekazila brankárka Bosniaka Doris Bačić. Mayra Ramírezová posunula tím Valencie dopredu (min 60), ktorej asistovala Natasa Andonova. Irina Uribeová vyrovnala (min 69). Paula Fernándezová zakončila žrď.
Levante Las Planas dosiahlo svoje druhé víťazstvo v Lige F, keď 2. októbra porazilo Alhamu Murcia 3:1 v súboji novopostupujúcich tímov na ihrisku Ciudad Deportiva de Sant Joan Despí. Formácia, ktorú vycvičil Ferran Bellet, musela prekonať skóre zápasu. Jade Boho posunula tím Murcian dopredu (min 26). Laura Martínez po odrazenej lopte vyrovnala (min 30). V záverečnej časti zápasu opäť skórovala Laura a Pilar Garrote zavŕšením protiútoku stanovila konečný výsledok.
Na štadióne Fernanda Torresa (Fuenlabrada) porazil FC Levante Las Planas Madrid CFF (3:1) 24. septembra v druhom zápase turnaja (dátum 3). Irina Uribe posunula Kataláncov dopredu, keď zdvihla loptu, ktorá sa odrazila od brvna po priamom kope, ktorý ľavačkou vyrazila Esther Martín-Pozuelo (min 13). V druhom polčase otočili skóre Zambijčan Racheal Kundananji (dva) a Brazílčanka Mônica Hickmann (penalta).
V návrate do najvyššej národnej kategórie v premiére F Ligy v Ciudad Deportiva Luis del Sol 18. septembra zdolalo Levante Las Planas doma Real Betis (1:2). V 28. minúte Ángela Sosa presadila Andalúzky hlavičkou, s asistenciou Paula Perea. Bývalá útočníčka Betica Mari Paz Vilasová zabezpečila vyrovnanie premenením penalty (min 49). Na katalánskej strane opäť rozhodla Mari Paz (min 75).


OBNOVILO KATEGÓRIU

Levante Las Planas v júni 2022 obnovilo najvyššiu kategóriu národného ženského futbalu, v ktorej hralo v rokoch 2012 až 2014. Tento návrat zaznamenalo tromi postupmi za štyri roky. Trénuje ho Ferran Cabello spolu s Fran Güells. V tejto kampani 2021-2022, pri svojom debute na Reto Iberdrola, sa stal šampiónom Severnej skupiny, čo znamená postup do Iberdrola lige. Súťaž uzavreli víťazstvom nad Espanyolom (3:0), ich priamym rivalom v tejto striebornej divízii.