Pozícía: stredopoliarka
Aktuálna kategória: U19
Počet zápasov v aktuálnej kategórii: 2 (WU19)
Počet gólov v kategórii: 0
Slovensko WU19 zdolalo Poľsko WU19 (2:1). Táto priateľská konfrontácia sa odohrala 31. mája 2024 na štadióne NTC Poprad. Družstvo vedené trénerkou Katarzynou Barlewicz získalo výhodu cez kapitánku Wiktoriu Kuprowskú, keď zakončila z diaľky (min 56). Slovenský tím otočil skóre: 1:1 (min 57), práca Matildy Slukovej. 2-1 (min 90+1), dosiahla Tamara Kramlíková, po trestnom kope Sáry Strakovej a odrazenej lopte brankárka Natalia Pydych. Ema odohrala 27 minút.
Futbalová reprezentácia do 19 rokov zdolal Česko 3:1. V 12. minúte presadila Češky Karolína Krupníková. Už v 23. minúte vyrovnala Michaela Martišková a remízový stav vydržal až do prestávky.
Po polčase urobil zmenu Jozef Jelšic, keď strelkyňu gólu Martiškovú nahradila Tamara Kramlíková. Práve futbalistka Spartaka Myjava dvomi gólmi (min 53 a 78) rozhodla o víťazstve slovenského družstva 3:1. Na štadióne NTC Poprad sa táto priateľská prípravná konfrontácia odohrala 29.5.2024. Ema odohrala 14 minút. Debutovala.