Pozícía: stredopoliarka alebo obrankyňa
Aktuálna kategória: U17
Počet zápasov v aktuálnej kategórii:
Počet gólov v kategórii:
Reprezentácia WU17 zdolala v druhom prípravnom zápase domáce Turecko (0:1). Rozhodujúci gól strelila pár minút pred koncom duelu Lucia Rumančíková. Táto konfrontácia sa odohrala 11. februára v Emirhan Sport Center (Manavgat). Ema odohrala 82 minút.
Futbalová reprezentácia WU17 otvorila rok 2024 prípravným dvojzápasom v Turecku. V prvom dueli podľahli dievčatá domácemu výberu (3:2). Oba góly strelila Victoria Havalec (0:1 min 30 a 2:2 min 58). Táto konfrontácia sa odohrala 8. februára v Emirhan Sport Center (Manavgat). Ema odohrala 27 minút.
Tréner reprezentácie WU17 Jozef Jelšic nominoval ju na dva prípravné zápasy v Turecku: 8. a 11. februára 2024 proti Turecku WU17 (Emirhan Sport centre Side).
Tréner reprezentácie WU17 Jozef Jelšic nominoval ju na fyzicko-kondičné testovanie v Nemciach 20. a 21. decembra 2023.

Slovensko WU17 zdolalo Čiernu Horu WU17 (4:0). Táto konfrontácia zodpovedala druhému dňu skupiny B5 (1. kolo) ME tejto kategórie. Hralo sa 7. novembra 2023 v priestoroch litovskej federácie (LFF stadionas), v meste Vilnius. Skóre otvorila Victoria Havalec (min 6), po asistencii Katky Bučkovej. Na 2:0 zopakovala Havalec (min 43), v podaní Sáry Kerešovej. Tretí gól strelila Matilda Sluková (min 56), po asistencii Michaely Pekárovej. Konečný výsledok stanovila Tamara Kramlíková (min 69), po strele Slukovej a obrannom doskoku. Kerešová (min 30) a Sluková (min 49) trafili brvno. Slovensko vstupuje do ďalšieho európskeho kola ako prvé v skupine (plná šesť bodov). Ema zostala na lavičke.

Slovensko WU17 zdolalo Litvu WU17 (0:3). Táto konfrontácia zodpovedala prvému dňu skupiny B5 (1. kolo) ME tejto kategórie. Hralo sa 4. novembra 2023 v priestoroch litovskej federácie (LFF stadionas), v meste Vilnius. Skóre otvorila Matilda Sluková (min 8), po asistencii Michaely Pekárovej. Skóre predĺžila kapitánka Terézia Šoltysová (min 39), podávajúca Sluková. Konečný výsledok stanovila Tamara Kramlíková (min 72) po asistencii Katky Bučkovej. Ema odohrala 45 minút (prvý polčas).