Aktuálna kategória: U19
Počet zápasov v aktuálnej kategórii:
Počet gólov v kategórii:
V júli 2024 cestuje do Litvy na záverečnú fázu Euro WU19.

Španielsko WU19 a Spojené štáty WU19 remizovali (3:3). Tento druhý priateľský prípravný zápas sa hral 3. júna 2024 tiež na štadióne Guillerma Amora (Benidorm, Alicante). S tímom vedeným Soniou Bermúdezovou strelili góly: Raquel Gil (1:0 min 23), Daniela Arques zakončujúca z diaľky (2:1 min 27); a Daniela Agote, ľavonohý (3:2 min 67). Na strane Severnej Ameriky skórovali: Mia Oliaro (Severná Karolína / Chapel Hill), 1:1 (min 26); Isabella Winn (UCLA / Ridgewood), 2:2 (min 31); a Izzy Engle (Minnesota Thunder / Edina), konečné 3-3 (min 86). Oihane odohrala od začiatku.
Španielsko WU19 porazilo Spojené štáty WU19 (3:0). Táto priateľská prípravná konfrontácia sa odohrala 31. mája 2024 na štadióne Guillerma Amora (Benidorm, Alicante). Proti mužstvu vedenému Carrie Kvetonovou strelili góly Daniela Arques (min 45+1), Alba Rodao (min 51) a Cris Librán (min 79). Oihane hrala v druhom polčase.
Pozvaný so Španielskom WU19 na dvojitý prípravný priateľský zápas proti Spojeným štátom v Benidorme (Alicante) medzi májom a júnom 2024.

Španielsko WU19 vstupuje do záverečnej fázy majstrovstiev Európy ako šampióni v skupine s plným počtom víťazstiev (tri) a bez inkasovaného gólu. Tím vedený Soniou Bermúdezovou zdolal Dánsko WU19 (2:0). Táto konfrontácia sa odohrala 9. apríla 2024 na štadióne ŠRC Bakovci, v meste Bakovci (Murska Sobota, Slovinsko). Zodpovedalo to tretiemu a poslednému dňu 2. kola/skupiny A1. Skóre otvorila Jone Amezaga premenením penalty (min 5). Maximálny trest spáchala Frida Nautrup (Thy ThistedQ) na samotnej Jone. Frida za ten incident dostala červený kartón. Konečný stav 2:0 dosiahla Olaya Enrique (min 34) po rohovom kope, ktorý zahrala Daniela Arquesová. Proti tímu vedenému Anjou Heiner-Møllerovou trafili brvno kapitánka Olaya (min 34) a Lucía Corrales (min 39). Oihane odohrala 18 minút.

Španielsko WU19 zdolalo Grécko WU19 (7:0). Táto konfrontácia sa odohrala 6. apríla 2024 na štadióne ŠRC Bakovci, v meste Bakovci (Murska Sobota, Slovinsko). Zodpovedalo to druhému dňu 2. kola/skupina A1 (Euro WU19). Marina Artero strelila dva góly: 1:0 (min 2), po rohovom kope Daniely Arques; 6:0 (min 48), po zákroku Daniely a odraze. Cris Librán dala ďalšie dva góly: 2:0 (min 15), keď zakončila hlavičkou, po akcii Olaya a odrazenej lopte; 7:0 (min 71), po chybe brankárka. Víťazstvo zavŕšili: Adriana Ranera (3:0, min 30), s asistenciou Laie Martret. Lucía Corrales (4:0, min 40), po rohu, ktorý zahrala Daniela. A Olaya Enrique (5-0, min 45), po ďalšom rohovom kope Daniela a obrannom doskoku. Oihane odohrala 90 minút.

Španielsko WU19 zdolalo Slovinsko WU19 (0:5). Táto konfrontácia sa odohrala 3. apríla 2024 v priestoroch Football Park Radenci v meste Radenci (Mura, Slovinsko). Zodpovedalo to prvému dňu 2. kola/skupina A1 (Euro WU19). Jone Amezaga dosiahla hetrik: 0:2 min 18; 0:3 min 41 s asistenciou Sara Ortega; a 0:5 min 77. Lucía Corralesová zvýšila na 0:1 z priameho kopu (min 9). Stav 0:4 strelila Ainhoa ​​​​Alguacil pri podaní Laie Martret (min 48). Oihane zostala na lavičke.

Španielsko WU19 prehralo so Švajčiarskom WU19 (1:2) 4. decembra 2023. Zodpovedalo to prípravnej konfrontácii, ktorá sa konala v priestoroch Pinatar Arena (Murcia). Jediný gól tímu, ktorý pripravila Sonia Bermúdez, strelila Sandra Villafaňe (min 58). Góly tímu vedeného Veronicou Magliaovou strelila Noemi Ivelj (Grasshopper Zurich) v 52. a 90. minúte. Oihane zostala na lavičke.
Španielsko WU19 porazilo Dánsko WU19 (1:0) 28. novembra 2023. Zodpovedalo to prípravnej konfrontácii v priestoroch Pinatar Arena (Murcia). Jediný gól strelila v 48. minúte Daniela Agoteová (Athletic Club Bilbao) proti tímu vedenému trénerkou Anjou Heiner-Møllerovou. Oihane odohrala 13 minút.

V sezóne 2023-2024 súťaží s Athletic B.
V lige F neabsolvovala debut v prvom tíme.
Začínala v základných kategóriách samotného klubu Bilbao od roku 2020 a v klube Mulier, v Mutilve (Nafarroa).
Oihane San Martín Burgos sa narodila v Nafarroa 15. júna 2005.

Posledná aktualizácia: 10 JÚL 2024