Pozícía: útočníčka
Aktuálna kategória: U19
Počet zápasov v aktuálnej kategórii:
Počet gólov v kategórii:
Španielsko WU19 vstupuje do záverečnej fázy majstrovstiev Európy ako šampióni v skupine s plným počtom víťazstiev (tri) a bez inkasovaného gólu. Tím vedený Soniou Bermúdezovou zdolal Dánsko WU19 (2:0). Táto konfrontácia sa odohrala 9. apríla 2024 na štadióne ŠRC Bakovci, v meste Bakovci (Murska Sobota, Slovinsko). Zodpovedalo to tretiemu a poslednému dňu 2. kola/skupiny A1. Skóre otvorila Jone Amezaga premenením penalty (min 5). Maximálny trest spáchala Frida Nautrup (Thy ThistedQ) na samotnej Jone. Frida za ten incident dostala červený kartón. Konečný stav 2:0 dosiahla Olaya Enrique (min 34) po rohovom kope, ktorý zahrala Daniela Arquesová. Proti tímu vedenému Anjou Heiner-Møllerovou trafili brvno kapitánka Olaya (min 34) a Lucía Corrales (min 39). Naiara zostala na lavičke.

Španielsko WU19 zdolalo Grécko WU19 (7:0). Táto konfrontácia sa odohrala 6. apríla 2024 na štadióne ŠRC Bakovci, v meste Bakovci (Murska Sobota, Slovinsko). Zodpovedalo to druhému dňu 2. kola/skupina A1 (Euro WU19). Marina Artero strelila dva góly: 1:0 (min 2), po rohovom kope Daniely Arques; 6:0 (min 48), po zákroku Daniely a odraze. Cris Librán dala ďalšie dva góly: 2:0 (min 15), keď zakončila hlavičkou, po akcii Olaya a odrazenej lopte; 7:0 (min 71), po chybe brankárka. Víťazstvo zavŕšili: Adriana Ranera (3:0, min 30), s asistenciou Laie Martret. Lucía Corrales (4:0, min 40), po rohu, ktorý zahrala Daniela. A Olaya Enrique (5-0, min 45), po ďalšom rohovom kope Daniela a obrannom doskoku. Naiara odohrala 45 minút (druhý polčas).

Španielsko WU19 zdolalo Slovinsko WU19 (0:5). Táto konfrontácia sa odohrala 3. apríla 2024 v priestoroch Football Park Radenci v meste Radenci (Mura, Slovinsko). Zodpovedalo to prvému dňu 2. kola/skupina A1 (Euro WU19). Jone Amezaga dosiahla hetrik: 0:2 min 18; 0:3 min 41 s asistenciou Sara Ortega; a 0:5 min 77. Lucía Corralesová zvýšila na 0:1 z priameho kopu (min 9). Stav 0:4 strelila Ainhoa ​​​​Alguacil pri podaní Laie Martret (min 48). Naiara zostala na lavičke.

Španielsko WU19 prehralo so Švajčiarskom WU19 (1:2) 4. decembra 2023. Zodpovedalo to prípravnej konfrontácii, ktorá sa konala v priestoroch Pinatar Arena (Murcia). Jediný gól tímu, ktorý pripravila Sonia Bermúdez, strelila Sandra Villafaňe (min 58). Góly tímu vedeného Veronicou Magliaovou strelila Noemi Ivelj (Grasshopper Zurich) v 52. a 90. minúte. Naiara odohrala 12 minút.
Španielsko WU19 porazilo Dánsko WU19 (1:0) 28. novembra 2023. Zodpovedalo to prípravnej konfrontácii v priestoroch Pinatar Arena (Murcia). Jediný gól strelila v 48. minúte Daniela Agoteová (Athletic Club Bilbao) proti tímu vedenému trénerkou Anjou Heiner-Møllerovou. Naiara odohrala 32 minút.

Je súčasťou javiska španielskeho tímu WU19 v réžii Sonie Bermúdezovej medzi 16. a 18. októbrom 2023 v Las Rozas (Madrid).