Pozícía: obrankyna
Aktuálna kategória: U17 a U19
Počet zápasov v aktuálnej kategórii:
Počet gólov v kategórii:
Prešovské ženy vyhrali hosťovanie v Trenčíne (2:3). Tomu zodpovedal desiaty a posledný deň fázy zotrvania v kategórii, 8. júna 2024. Góly strelili presne Šarlota Noemi Kundravá, dva (min 42 a 85) a Adela Vašáková (min 4).

Tréner reprezentácie WU19 Jozef Jelšic nominoval ju (náhradníčky) pred dvoma prípravnými zápasmi na konci mája 2024.

Prípravný turnaj v Portugalsku pre reprezentáciu WU17 bol na poslednú akciu pred marcovou kvalifikáciou a s tromi prehrami nastúpili proti Fínsku (0:4), Islandu (0:2) a Portugalsku (0:2). Zápasy sa hrali v tréningovom centre Luso (Luso, Viseu). Šarlota Noemi sa zúčastnila 21 minút proti fínskym futbalistkám (2.2.2023). Sa zúčastnila 20 minút proti islandským futbalistkám vedeným Magnúsom Örn Helgasonom (5.2.2023). Odohrala 16 minút proti portugalským hráčkam, ktoré trénovala Marisa Gomes (8.2.2023).

V 2023-2024 patrí do klubu 1. FC TATRAN Prešov.