Aktuálna kategória: U-23
Počet zápasov v aktuálnej kategórii:
Počet gólov v kategórii:
Vyzvané na etapu Španielska WU23 v Las Rozas medzi 27. a 30. májom 2024.

Belgicko WU23 zdolalo Španielsko WU23 (1:0). Táto priateľská prípravná konfrontácia sa konala v Proximus Basecamp (oficiálne tréningové centrum Kráľovskej belgickej futbalovej federácie) v Tubize 4. apríla 2024. Útočníčka Welma Fon (Štandard Fémina de Liège) strelila jediný gól, pričom využila chybu brankárka Sandra Estévezová (min 77). Andrea zostala na lavičke.
Laura del Río zavolala na priateľský prípravný zápas Belgicko – Španielsko (WU23) 4. apríla 2024 na štadióne Proximus Basecamp (Tubize).

Španielsko WU20 a Mexiko WU20 remizovali (2:2). Tím vedený Anou Galindo pripravuje aj MS tejto kategórie v Kolumbii. Táto priateľská konfrontácia sa odohrala 28. februára 2024 na štadióne Guillerma Amora (Benidorm, Alicante). Pre tím, ktorý trénuje Sonia Bermúdez, otvorila skóre po rohu Laia Martret (min 28). Daniela Arquesová predĺžila výsledok z priameho kopu (min 48). Skrátila Isabela Esquiviasová (min 86). Konečný výsledok stanovila Alice Soto po štandardke (min 90+1). Andrea odohrala 45 minút (prvý polčas).
Povolala Sonia Bermúdezová so španielskym tímom WU20 do okna FIFA vo februári 2024.
V sezóne 2023-2024 patrí Levante UD.

Volaná Soniou Bermúdezovou na turnaj do 19 rokov v La Nucía (Alicante) vo februári 2023.

Andrea bola povolaná zúčastniť sa s tímom U19 v dvoch prípravných zápasoch proti Českej republike (9. a 11. novembra 2022) v Pinatar Arena (Murcia).

Zúčastnila sa štyroch konfrontácií v F League 2022-2023 s Levante UD (360 minút, štyri inkasované góly). Debutovala v Murcii proti Alhame (víťazstvo 2:3), 18. septembra 2022.
Do Levante UD nastúpila v roku 2020 zo základných tímov Valencie.