Počet zápasov v aktuálnej kategórii:
Počet gólov v kategórii:
Je súčasťou javiska španielskeho tímu WU19 v réžii Sonie Bermúdezovej medzi 16. a 18. októbrom 2023 v Las Rozas (Madrid).
To isté leto 2023 Sara Tamarit predĺžila zmluvu s tímom Valencie.

Španielsko do 19 rokov porazilo Českú republiku do 19 rokov (3:0) v prípravnom zápase v Pinatar Arene (Murcia) 9. novembra 2022. Góly strelili Martina Fernández (min 30), Estela Carbonell (min 32) a Ainhoa ​​​​Estévez (min 72). Sara nastúpila v úvodnej zostave proti tímu pod vedením Jana Navrátila, v ktorom vynikla brankárka Vanesa Jílková.

Sara Tamarit Verdeguer patrí do Valencie CF. Začínala v základných tímoch klubu.
Do 15. novembra 2022 sa v Lige F zúčastnila štyroch konfrontácií (dva štarty, spolu 160 minút). Debutovala 17. septembra 2022, keď odohrala posledných dvanásť minút proti Realu Madrid vo Valdebebase (prehra 2:0). Prvý gól proti Realu Betis na pôde Valencie strelila 2. novembra.

Posledná aktualizácia: 16 OKT 2023