Počet zápasov v aktuálnej kategórii:
Počet gólov v kategórii:
V sezóne 2023-2024 súťaží so Spartakom Myjava.
Tréner reprezentácie WU19 Jozef Jelšic nominoval ju na fyzicko-kondičné testovanie v Nemciach 18. a 19. decembra 2023.

Slovensko WU17 zdolalo Čiernu Horu WU17 (4:0). Táto konfrontácia zodpovedala druhému dňu skupiny B5 (1. kolo) ME tejto kategórie. Hralo sa 7. novembra 2023 v priestoroch litovskej federácie (LFF stadionas), v meste Vilnius. Skóre otvorila Victoria Havalec (min 6), po asistencii Katky Bučkovej. Na 2:0 zopakovala Havalec (min 43), v podaní Sáry Kerešovej. Tretí gól strelila Matilda Sluková (min 56), po asistencii Michaely Pekárovej. Konečný výsledok stanovila Tamara Kramlíková (min 69), po strele Slukovej a obrannom doskoku. Kerešová (min 30) a Sluková (min 49) trafili brvno. Slovensko vstupuje do ďalšieho európskeho kola ako prvé v skupine (plná šesť bodov). Tamara odohrala 30 minút.

Slovensko WU17 zdolalo Litvu WU17 (0:3). Táto konfrontácia zodpovedala prvému dňu skupiny B5 (1. kolo) ME tejto kategórie. Hralo sa 4. novembra 2023 v priestoroch litovskej federácie (LFF stadionas), v meste Vilnius. Skóre otvorila Matilda Sluková (min 8), po asistencii Michaely Pekárovej. Skóre predĺžila kapitánka Terézia Šoltysová (min 39), podávajúca Sluková. Konečný výsledok stanovila Tamara Kramlíková (min 72) po asistencii Katky Bučkovej. Tamara odohrala 45 minút (druhý polčas).

V roku 2023 bola členom klubu FK Dubnica nad Váhom.
V nominácii Slovenskej reprezentácie do 17 rokov proti Švajčiarsku, Slovinsku a Rakúsku na turnaj 2. kola kvalifikácie ME v Slovinsku (marec 2023).

Prípravný turnaj v Portugalsku pre reprezentáciu WU17 bol na poslednú akciu pred marcovou kvalifikáciou a s tromi prehrami nastúpili proti Fínsku (0:4), Islandu (0:2) a Portugalsku (0:2). Zápasy sa hrali v tréningovom centre Luso (Luso, Viseu). Tamara sa zúčastnila 65 minút proti fínskym futbalistkám (2.2.2023). Tamara sa zúčastnila 45 minút (druhá polovica) proti islandským futbalistkám vedeným Magnúsom Örn Helgasonom (5.2.2023). Tamara odohrala 63 minút proti portugalským hráčkam, ktoré trénovala Marisa Gomes (8.2.2023).
Medzi nominované na prípravný turnaj v Portugalsku (slovenske reprezentantky WU17) v januári/februári 2023.
Na fyzicko-kondičné testovanie v Nemciach U19 (28. - 29. 11. 2022).

Slovensko do 17 rokov štartovalo na ME žien (Liga B / 4. skupina) v Lotyšsku. 26. októbra 2022 na štadióne BSS Salaspils v lotyšskom meste Salaspils porazil tím Azerbajdžanu (0:5). Góly strelili Bučková, Pajumková, Gondová, Straková a presne Kramlíková (0:5 min 90). Nargiz Gurbanova (1994) debutovala ako azerbajdžanská trénerka. Tamara sa zúčastnila 45 minút (druhá časť). Pripísala si aj asistenciu na 0:3.
V druhý a posledný deň na rovnakej scéne v Lotyšsku porazilo Slovensko do 17 rokov 29. októbra hostiteľský tím pod vedením Liene Vācieteovej (0:6). Góly strelili Sluková, hetrik (0-2, min 20; 0-5, min 40; a 0-6, min 82); Martišková, dva (0-3, min 24; a 0-4, min 28); a Horváthová (0-1, min 10, pri voľnom kope). Tamara zostala na lavičke. V zostávajúcom skupinovom zápase Lotyšsko 23. októbra zdolalo Azerbajdžan (4:0). Slovensko skončilo na prvom mieste.

V Európskej ženskej lige majstrov 2022-2023 nehrala.

Odštartuje novú reprezentačnú sezónu. Tréner reprezentácie WU17 Jozef Jelšic nominoval do prípravnej etapy v auguste 2022 v Šamoríne.