Pozícía: Útočníčka
Aktuálna kategória: U17
Počet zápasov v aktuálnej kategórii:
Počet gólov v kategórii:
Slovensko WU17 zdolalo Čiernu Horu WU17 (4:0). Táto konfrontácia zodpovedala druhému dňu skupiny B5 (1. kolo) ME tejto kategórie. Hralo sa 7. novembra 2023 v priestoroch litovskej federácie (LFF stadionas), v meste Vilnius. Skóre otvorila Victoria Havalec (min 6), po asistencii Katky Bučkovej. Na 2:0 zopakovala Havalec (min 43), v podaní Sáry Kerešovej. Tretí gól strelila Matilda Sluková (min 56), po asistencii Michaely Pekárovej. Konečný výsledok stanovila Tamara Kramlíková (min 69), po strele Slukovej a obrannom doskoku. Kerešová (min 30) a Sluková (min 49) trafili brvno. Slovensko vstupuje do ďalšieho európskeho kola ako prvé v skupine (plná šesť bodov). Melánia odohrala 70 minút, nahradila zranenú Bučkovú.

Slovensko WU17 zdolalo Litvu WU17 (0:3). Táto konfrontácia zodpovedala prvému dňu skupiny B5 (1. kolo) ME tejto kategórie. Hralo sa 4. novembra 2023 v priestoroch litovskej federácie (LFF stadionas), v meste Vilnius. Skóre otvorila Matilda Sluková (min 8), po asistencii Michaely Pekárovej. Skóre predĺžila kapitánka Terézia Šoltysová (min 39), podávajúca Sluková. Konečný výsledok stanovila Tamara Kramlíková (min 72) po asistencii Katky Bučkovej. Melánia odohrala 24 minút.

Slovensko WU17 vyhralo svoje dve priateľské prípravné konfrontácie proti Grécku WU17 v dňoch 13. a 15. septembra 2023. Oba zápasy sa hrali v priestoroch MOL Academy v Dunajskej Strede. Melánia odohrala v prvom zápase 69 minút (2:0) a 45 minút (druhý polčas) v druhom zápase (1:0). V úvodnom zápase otvorila skóre Glodová (min 1), po asistencii Pekárovej. Výsledok predĺžila Michaela Pekárová (min 58). V ostatnom zápase strelila jediný gól opäť Pekárová (min 62), po odraze od brankárky a priamom kope Simona Horváthová.
Tréner reprezentácie WU17 Jozef Jelšic nominoval ju na dva prípravné zápasy s Gréckom (13. a 15. septembra 2023).
V sezóne 2023-2024 súťaží v Českej republike s klubom Sparta Praha.

Prípravný turnaj v Portugalsku pre reprezentáciu WU17 bol na poslednú akciu pred marcovou kvalifikáciou a s tromi prehrami nastúpili proti Fínsku (0:4), Islandu (0:2) a Portugalsku (0:2). Zápasy sa hrali v tréningovom centre Luso (Luso, Viseu). Melánia sa zúčastnila 45 minút (prvá časť) proti fínskym futbalistkám (2.2.2023). Melánia zostala na lavičke proti islandským futbalistkám vedeným Magnúsom Örn Helgasonom (5.2.2023). Melánia odohrala 29 minút proti portugalským hráčkam, ktoré trénovala Marisa Gomes (8.2.2023).
Medzi nominované na prípravný turnaj v Portugalsku (slovenske reprezentantky WU17) v januári/februári 2023.

Slovensko do 17 rokov štartovalo na ME žien (Liga B / 4. skupina) v Lotyšsku. 26. októbra 2022 na štadióne BSS Salaspils v lotyšskom meste Salaspils porazil tím Azerbajdžanu (0:5). Góly strelili Bučková, Pajumková, Gondová, Straková a Kramlíková. Nargiz Gurbanova (1994) debutovala ako azerbajdžanská trénerka. Melánia sa zúčastnila 45 minút (prvá časť).
V druhý a posledný deň na rovnakej scéne v Lotyšsku porazilo Slovensko do 17 rokov 29. októbra hostiteľský tím pod vedením Liene Vācieteovej (0:6). Góly strelili Sluková, hetrik (0-2, min 20; 0-5, min 40; a 0-6, min 82); Martišková, dva (0-3, min 24; a 0-4, min 28); a Horváthová (0-1, min 10, pri voľnom kope). Melánia odohrala 24 minút. V zostávajúcom skupinovom zápase Lotyšsko 23. októbra zdolalo Azerbajdžan (4:0). Slovensko skončilo na prvom mieste.
Odštartuje novú reprezentačnú sezónu. Tréner reprezentácie WU17 Jozef Jelšic nominoval do prípravnej etapy v auguste 2022 v Šamoríne.